Dellarumia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Dashtar Eros Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Dashtar Eros  Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi  Empty
OdoslaťPredmet: Dashtar Eros Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi    Dashtar Eros  Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi  EmptyUt august 22, 2017 4:32 pm

Meno a priezvisko: Dashtar Eros Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi, toto meno pochádza z mien hromových zvierať. Dashtar- meno ktoré využíva znamená prvorodená.

Prezývka: Dash

Pohlavie: - žena

Rasa Bytosť stvorená zo svetla.

Vek: Stará ako samotný svet Eden

ška: 156


Váha: - 50

Vonkajšia charakteristika: Má dlhé zlaté vlasy, svetlú pleť, modré oči, štíhlu postavu.


Zvláštnosti: Jej chrbát zdobia nádherné biele krídla, ktoré keď si pritiahne k telu pôsobia ako dlhý biely plášť z peria.

[size=13][size=13]Príbeh: 
 [/size][/size]
Môj skutočný príbeh, nežiješ tak dlho, aby som ti ho celý vyrozprávala tak to zhrniem do jedného zrnka z celého vesmíru...



Som stvorenie zo svetla, svetlo samotné. Stvorila som svet, Eden a som nie len jeho stvoriteľkou, ale aj ochrankyňou. Mala som veľa foriem, veľa životov, pri ktorých som zabudla na svoj skutočný pôvod aj keď neviem čo, alebo kto ma vytvoril dodnes. Moja ranná časť jestvovania bola zradená vlastnými výtvormi, ktoré som stvorila, ale už dávno som im odpustila. Napriek ich zrade som ich neprestala milovať. Mnoho rokov som sa stala otrokom chaosu až dokým môj svet neovládol jeden z prastarých, keďže som nemala možnosť chrániť Eden pred zlom. V tom období som sa stala skutočným otrokom, nie len jeho, ale aj mňa. Zabudla som kto som a to dalo silu na to aby chaos znova povstal, vytrhol ma z otroctva prastarého a znova si ma privlastnil. Navštívila som svet, ktorý som nepoznala. Dovtedy, som si myslela, že len to čo som stvorila ja, že to čo je pravé. Ale svet a život s ľudmi a inými bytosťami ma naučil jednu vec. Skutočne milovať a dokázať sa obetovať za dobro ostatných. Dovtedy som milovala len seba. Milovala som Eden a jeho moc, ale to som bola ja. Milovala som hromové zvieratá, ale milovala som ich, lebo som ich stvorila ja a nemilovala som ich pred to kto sú v skutočnosti. Žijem už tak veľmi dlho, ale naopak aj veľmi krátko. Mnoho vecí som nechápala, ignorovala. Ale dnes dnes som niekto úplne iný, úplne niečo iné. Už nie som nesmrteľná bytosť. Mám telo, ktoré nestarne, ale je smrteľné. Nie som tvorená z mäsa a kostí ale zo svetla, ktoré nadobudlo ich tvar. Mám skutočné krídla, aby som nezabudla na bolesť ktorú som prežila. To je môj život teraz. Môj posledný a je na mne ako ho prežijem a aké skutky vykonám...



[size=13][size=13]Obrázok:


Spoiler:
[/size]
[/size]

Schopnosti: Ovláda svoju jedinečnú schopnosť. Zlaté svetlo, ktoré je ona. Dokáže ho formovať do rôznych živých a neživých vecí. Neuveriteľne silná, ale každý má svoju hranicu...


Naposledy upravil NikeVonBelk dňa Ne marec 03, 2019 1:47 pm, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Dashtar Eros  Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dashtar Eros Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi    Dashtar Eros  Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi  EmptySo august 26, 2017 11:31 am

SCHVÁLENÉ
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
 
Dashtar Eros Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Pravidla, oznamy :: Schválené Postavy-
Prejdi na: