Dellarumia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Velký vodopád

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySo august 26, 2017 12:03 pm

First topic message reminder :

Hlavný vodopád v okolí. Je blízko hranic lidí, a spodná část vodopádu tvoří velké a hluboké jezero. Kolem jsou rozmístěny sochy, zobrazující tvory jenž v dnešní době už nikdo nepozná. Vodopád skrývá velké tajemství a to, že vodopád samotný je jeden z portálů do jiných světů.
Velký vodopád - Stránka 3 597d93ca2d4592a78f7f7393e31207b4
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net

AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyPo november 06, 2017 6:57 pm

Mokuto

Než vešel do domu Pascal, byl už probuzený, ale dál ležel na matraci. Když vešel, postavil se na zem. Byl oproti němu mnohem vysoký, skoro jako by tam stálo monstrum. Je mi líto co se stalo vaší dceři...ale opravdu, nemůžete házet vinu na mě...Pomalu k němu došel a chtěl mu položit ruku na rameno. Opravdu, je mi líto vaší ztráty...Pak se otočil na Dash. Měli bychom jít...byli jsme zde už moc dlouho. Pak se otočil zpět na Pascala. Děkuji za vaši pomoc... Proč se zabila? Nejsem jediný muž na světě...včera jsem ji to vysvětlil...Povzdechl si. Snad nebudou bránit v nášemu odchodu...Dash...Znova se na ni podíval. Víš kterým směrem jít? 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyPo november 06, 2017 7:16 pm

Pascal sa snažil upokojiť. ,,Ja viem, že nebola to vaša vina. Viete ona bola chorá. Teda nie tak chorá, ale urieknutá, kedysi jej pred desaťročiami táto osada upálila čarodejnicu, ktorá zabíjala pre potešenie. Na hranici uviedla na moju rodinu kliatbu, že každý ženský potomok bude v spánku pociťovať bolesti, ako pociťovala čarodejnica pri spaľovaní jej tela. Iri, bolo prvé dievča, čo sa od toho incidentu narodilo. Jediná možnosť ako sa toho mohla zbaviť, je spojiť sa s cudzincom. Vy pane ste boli prvý muž ktorý prišiel do osady na posledných 6 rokov, odkedy sa Iri stala ženou. Och moje úbohé dievčatko, aspoň už netrpíš." utrel si slzy. ,,Choďte na západ a dostanete sa k veľkej rieke, choďte po jej prúde. Nebudeme vám robiť problémy pri odchode, ale pamätajte na to, že ste jej mohli pomôcť." dopovedal a odišiel.

Dash ...
Keď muž odišiel, začala som sa obliekať. ,,Bola proste slabá, nedokázala ťa ani zviesť." zasmiala som sa. Ponaťahovala som si telo, upravila si trocha vlasy a zobrala som si ruksak na chrbát. V noci som ho trocha naplnila, aby sme mali ľahšiu cestu. ,,No tak počul si, ideme na západ k rieke..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyPo november 06, 2017 7:25 pm

Mokuto

Sklonil hlavu a levou pěstí vrazil do zdi, ve které se vytvořila díra. Hlasitě nadechoval a vydechoval vzduch. Vytáhl pěst ze zdi a podíval se na Dash. Znova zkameněl, jelikož si zase všiml, že se teprve obléká. Bože...co si mi to seslal k zemi....Chvíly pak přemšlel nad svými myšlenkami. Vždyt on boha neuctívá. Jo...jdeme k řece...Pomalu zamířil ke dveřím...Snad v ní budou ryby... Zamumlal si. Měl velkou chuť na rybu...ikdyž ji nikdy nejedl. Proč se to muselo stát zrovna mě?...Aspoň že Dash to bere v klidu.... Nakonec se pousmál a vyšel z domu. Podíval se směrem k Pascalova domu a zamířil pryč z této osady.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyUt november 07, 2017 3:43 am

Cesta ubiehala rýchlo. Po odchode z osady, sa aj hmla rozplynula a odhalila krásu tunajšej prírody. Rovné pláne sa zmenili na kopce a v diaľke boli vidieť pohorie zarastené lesom. Ku rieke sa dostali až večer, keď slnko končilo svoju púť oblohou.

https://images8.alphacoders.com/446/446537.jpg

Dash...
,,Pozri sa, rieka." šťuchla som do Mokuta, ,,Ale čakala som že bude väčšie. Mohli by sme sa tu aj utáboriť. Vyzerá to tu celkom fajn a hlavne bezpečne, čo na to povieš."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyUt november 07, 2017 7:01 pm

Mokuto

Celou cestu byl zamlklý. Stále přemýšlel nad tím, zda mohl zabránit smrti té ženy. Z myšlenek ho vyrušila Dash. Cože?  Podíval se na ni a potom na řeku. Jasně...bude to fajn. Hmm..dal bych si něco k jídlu...Řekl potichu. Otočil se na Dash a jen na ni koukal. Potom se podíval do země a nakonec začal hledat místo, které by bylo na tábor nejidealnější.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyUt november 07, 2017 7:33 pm

Dash...

,,Prečo si nepovedal, že si hladný..." spýtala som sa Mokutu snímajúc si batoh z chrbta. ,,Vravela som ti, že som niečo nabrala na cestu. Ja sa o teba nemienim starať... Ale nečakaj, že tam bude mäso." a hodila som po ňom batoh. Rozbehla som sa k rieke. Voda vyzerala čisto, videla som na dno, ale koryto bolo plytké, v najhlbšom mieste mohla byť tak po kolená. ,,Tu sa asi neokúpem..." povzdychla som si smutne. Slnko už zašlo a začali sa ukazovať hviezdy. Ľahla som si do trávy na kopec, ktorý bol pri koryte. Pozerala som sa na nebesá, na nočnú oblohu a malé svietiace body na nej. ,,V Edene neboli hviezdy, nikdy vlastne ani nebola noc. Tu mi to pripadá také zvláštne. Všade je tma a ticho, všetko spí... Občas som si všimla, že niečo preletí oblohou, ale ináč je všetko ponorené v snoch, aj tráva je akási iná v noci." hovorila som na Mokuta.  Povzdychla som si: ,,Chcela som ... No ... To čo sa stalo minulú noc, to ako som sa správala, chcela som ťa o niečo poprosiť. Ak sa znova nechám pohltiť hriechom tak zariaď to, aby som stratila vedomie." Posadila som sa a otočila som sa chrbtom k Mokutovi a odhrnula som si vlasy na ľavú stranu a odhalila som mu moje tetovanie hada, teda už to nevyzeralo ako obyčajné tetovanie, ale skôr akoby som to mala vypálené cejchom. Po stranách som mala zaschnutú krv. ,,Nesmiem podľahnúť hriechu, takto ma boh potrestal, doteraz to bolí, ale môj tresť prímam. Bola som slabá. Podľahla som pocitom. Už to viac nemôžem dovoliť!"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 8:46 am

Mokuto

Zdvihl jednu ruku a batoh chytil, aniž by se na něj podíval. Tvářil se, že to tak udělal schválně, ale přitom to byla jen čistá náhoda. Z batohu vytáhl něco k jídlu. Maso to zrovna nebylo, ale dalo se to jíst. Posadil se vedle Dash a pomalu, slušně jedl. Poslouchal, co mu vypráví a přitom se díval na tekoucí vodu. Já ani nevím, jaké noci jsou v mém světě...chtěl bych se tam zase někdy podívat...chybí mi matka i otec...vůbec nevím, kdo to byl, jak vypadali, co dělali a zda vůbec ještě žily v době kdy mě odvedli..zajímalo by mě, jaký život bych měl...kdyby se nestalo to, co se stalo...Koukl do země a pak znovu na Dash, která mu ukázala tetování na zádech. To není správné, aby tě trestali jen za to...že ti trochu ujeli nervy. Není správné, aby jsi neměla žádné pocity, nic necítila...aby jsi byla bezcitná...Vzpoměl si co o ní řekla ta mrtvá žena z osady. Bezcitná ženská...možná je právě to...co ji dělá slabou... Pomalu se k ní přiblížil. Ale dobře...můžeš se na mě spolehnout..Dořekl a velice něžně ji pohladil po zádech.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 10:16 am

Dash

Otočila som sa na neho. Naklonila som hlavu na stranu: ,,Čo je správne alebo nesprávne. Pre teba je správne milovať, pre mňa je to nesprávne, ba priam nepredstaviteľné. Sme dvaja z rôznych svetov, s rôznymi správnymi a nesprávnymi vecami. Čo ty môžeš vedieť. Možno v tvojom svete bola správna vec, že ťa tvoji rodičia dali prastarým na výskum..." zahľadela som sa na oblohu. Spomínala som na svojich rodičov. ,,Moji rodičia boli vážený Serafi. Neboli nadšený, že som sa narodila ako dievča, hlavne otec začal prosiť Boha o lepšieho následníka a tak sa mu narodil syn..." povzdychla som si. ,,No nič, Boh ma skúša... Moja cesta je v jeho rukáchch
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 3:18 pm

Mokuto

Já vím...každý máme jiný pohled na svět..jsme jinak vychovaní a máme jiné představy o životě. Zadíval se na ni. Tvoji rodiče můžou být hrdí na to, jaká dcera se jim narodila...jelikož, díky tomu, co zde prožíváš, jsi silnější než kdokoliv jiný z onoho  světa...protože zde získáš mnohem více zkušeností, které oni nikdy nezjistí. A pokud ten váš bůh není zlý...a něco takového zamýšlel...měl pro to důvod...třeba, abys zde něco zjistila a pak to ve svém světě změnila...Zamyslel se a na chvíli utichl. Sklopil pohled k zemi. Vím, že má slova pro tebe nic neznamenají..., ale přesto, že jsme každý jiný...tak tě mám rád. A s úsměvem na tváři ji obejmul. Odpusť, ale už jsem nemohl odolat... Zašeptal ji do ucha. Očekával, že se ji to nebude líbit a bude se z toho chtít ihned vyvléct, proto si užíval každý moment.  Jsi pro mě velice důležitá...ani jsem ti ještě pořádně nepoděkoval za mou záchranu...chtěl bych ti velice pomoci, dosáhnout tvých cílů..
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 3:44 pm

Dash...

Počúvala som Mokutové slová. V jednom mal určite pravdu. Boh mal dôvod aby som sem prišla. Boh mal dôvod aby mi daroval život. ,,Ale môj svet je dokonalý, prečo by som ho menila?" povedala som ticho a sklopila som zrak. Vtom mal objal. Stuhla som a premýšľala som čo to zas robí. Nechápala som tento prejav, tento jeho čin. Robí to preto, že ma má rad? A prečo ma má rád? ,,Dúfam, že to nehovoríš len preto, že sa mi cítiš zaviazaný, že som pre teba prišla. Ako som už povedala, bolo to správne rozhodnutie..." povzdychla som si a odtiahla sa z jeho zovretia. Ľahla som si znova do trávi a zavrela si oči. ,,Poďme radšej spať, máme dlhú cestu pred sebou, nesmieme sa zaťažovať so zbytočnými rozhovormi. " pomaly som zaspavala...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 3:53 pm

Mokuto

Jak očekával, tak se i stalo. Avšak čekal mnohem horší reakci. Na tváři měl stále úsměv. Taktéž si lehl, ale na záda a díval se na oblohu. Dobrou noc...Zamumlal potichu a pomalu přivřel oči. Co nás na této cestě ještě čeká? Jen doufám, že nebudou umírat další lidé...Doufám, že vše proběhne v pořádku...Otočil hlavu na Dash, která už asi spala. O čem se ji asi zdá? Má vůbec sny? Opravdu myslí jen na svůj svět a toho boha?...Jak zvláštní život...Pomyslel si zavřel oči. Pokoušel se usnout, ale nějakou chvíli mu to trvalo. Jen doufal, že je ze spánku nic nevyruší. Přesto, byl připraven hned reagovat.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 3:54 pm

Noc bola so svojej polovici. Všetko navôkol bolo stále ponorené v spánku, ale na miesto kde spala Dash a Mokuto sa približovala mužská postava s tvárou zahalenou v kapucni. V ľavej ruke držal palicu, ktorá končila modrou guľou, akoby z nejakého kryštálu. Vrhala jemné tyrkysové svetlo. Muž našľapoval jemne, aby jeho kroky nebolo skoro vôbec počuť. Bytosť, ktorá sa takto potichu zakráda, nikdy nemá dobré úmysly. Prišiel k Dash, ktorá ešte stále spala. Čupol si k nej a začal si ju prezerať. Načiahol ruku a odhrnul jej vlasy aby na jej zátylku našiel to čo hľadal. ,,Výborne...“ povedal Muž...

Dash...

Túto noc som spala v hlbokom spánku. Dospávala som to, čo som zameškala, dve noci v ktorých som ledva zažmúrila oči. Sen sa mi pod viečka nedostal. Bola som len v temnote, kde čas ubieha ináč a čakala som na prvé lúče slnka, ktoré ma z tej temnoty zobudia. Niečo ma však prebrala skôr. Pocítila som, že sa ma niekto dotkol. Otvorila som oči a hlavu som otočila za seba, na toho kto sa mi chytil vlasov. Čakala som, že to bol Mokuto, že sa ma snažil zobudiť. Ale keď som zbadala pri sebe cudziu osobu strhla som sa a hneď som sa odtiahla ďalej. ,,Kto si?“ hneď som sa spýtala. Nevidela som postave do tváre, ale pohľad som obrátila na jeho palicu.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 4:03 pm

Mokuto

Když už konečně usnul, začal se mu zdát divný sen..zase. Viděl před sebou malý plamen. Všude okolo byla ta nejčernější tma jakou kdy viděl. Plamen stále hořel, nic víc a on byl donucen se na něj stále dívat. Nemohl nic říct, ani na nic myslet. Pouze on a plamen, který hořel v pravidelném rytmu. Pak se kolem plamenu zajiskřilo a pak sen zmizel. Vyrušila ho z něj Dash. Vůbec sebou nepohnul, byl stále v té stejné poloze a dělal že stále spí. Nezvaný host? Pomyslel si. Chtěl teď předstírat že dál spí, poslouchat co se bude dít a pak zasáhnout. Moment překvapení je teď na jeho straně.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 4:22 pm

Dash...
,,Kto ste?" zopakovala som svoju otázku. Kútikom oka osom sa pozerala na Mokuta, či sa zobudil. Nebála som sa, viem si aj sama poradiť, ale ten muž pôsobil veľmi zvláštne. ,,Pôjdeš so mnou. Radím ti aby si išiel podobrom, nechci, aby som použil svoju moc." prehovoril na mňa muž, veľmi pokojným hlasom. Postavila som sa a prebudila som v sebe Božie svetlo. ,,Neprikazujte mi čo mám robiť! Ako sa vôbec opovažujete..." Ani som nestihla dohovoriť a muž ma prerušil, teraz ale jeho hlas znel vážnejšie. ,,Buď ticho a počúvaj ma! Teraz pôjdeš so mnou, a ak nie, tak ťa zoberiem násilím!" Muž buchol palicou o zem a tyrkysové svetlo začalo viac žiariť. ,,Ideš? Alebo sa ma ešte budete snažiť poraziť?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 4:48 pm

Mokuto

Co je zač? Co chce po Dash? Dál poslouchal co se děje. Tak moc doufal, že konečně aspoň jedna noc bude klidná. Ale ne, stále někdo musí dělat problémy. Když bouchl o zem tou věcí, bylo jasné, že ho to muselo probudit. Musím si to načasovat...Pootevřel oči. Teď...Silný odraz od země a už jeho noha mířila na neznámého. Pata jeho nohy mířila neznámému na krk. Citilivý bod, který by ho měl hned srazit k zemi. Nikdo nikoho nevezme...hlavně né jí! 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 5:09 pm

,,Dúfal som, že sa budeš ďalej tváriť že spíš..." povedal muž, keď vodným štítom zastavil Mokutov útok. Voda sa obalila okolo Mokutovej nohy a pevne ho uchytila, muž zakrúžil palicou, švihol s ňou a odhodil ho preč od seba. Keď padol na zem, voda šplechla a vsiakla sa do zeme. ,,Chceš ísť aj ty s nami?" škodoradostne sa zasmial. Znova buchol palicou o zem, z nej vystrekol prúd vody, ktorý sa začal skupovať okolo Dash a obaľovať ju do vodnej gule. Nestihla ani skríknuť a ocitla sa vo vodnom väzení. Snažila sa z neho dostať.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 5:36 pm

Mokuto

Dopad byl tvrdý a způsobilo to, že ho začali bolet rány po té léčivé operaci v osadě. Pomalu se postavil. Pusť ji....Řekl mu a prokřupal si krk. Postavil se do bojového postoje. Jednu nohu dal více za sebe. Levou ruku sevřel v pěst a dal ji před sebe. Pravou ruku natáhl lehce do pravé strany, ale ji v pěst nesvíral. Poprvé bojuji bez meče... Mokrá část nohy se ihned usušila. Kdo jsi? A co po nás chceš? Nikam stebou nepůjdeme...Z těla mu začalo sálat velké teplo, které se rozprostíralo do okolí. Musím ji dostat z té vodní koule...nesmí sní zmizet!  Stále čekal v postoji a přemýšlel nad taktikou.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 5:56 pm

,,Nepustím ju pôjde so mnou!" povedal mág a zasmial sa. ,,Konečne som našiel Serafa. Môj pán sa poteší a ešte k tomu je to žena, takže potešenie bude dvojité..." a zasmial sa ešte hlasnejším smiechom. Zakrúžil zase s palicou a ešte viac sa voda zavírila vo vodnom väzení. ,,Ale čo, chceš so mnou bojovať? A stihneš ma poraziť, kým sa neutopí? Radím ti vzdaj sa..." Okolo Mokuta sa začala víriť voda ...

Dash...
Snažila som sa dostať z vody. Voda bola ťažká, akoby to ani voda nebola ale kamene, ktorých váha sa stále zväčšovala. Strácala som kyslík v pľúcach, chcela som sa nadýchnuť. Nemohla som. Musím, musím lebo sa utopím. Nadýchla som sa, do pľúc sa mi dostala voda. Zľakla som sa. Znova som sa snažila nadýchnuť. Zase voda.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 6:09 pm

Mokuto

Vzpomeň si na to co jsi se celé ty roky učil...celý čas jsi trénoval aby jsi dosahoval úrovně prastarých...někdo takový proti tobě nemá šanci...Říkal si v hlavě. Zavřel oči. Levou nohu posunul po zemi více do leva. Zdvihl pravou nohu a posunul ji více dopředu. Basho...Hirokura...první tanec...Energie sálající z jeho těla poněkud pozměnila podstatu. Byla úplně jiná. Umění mého lidu....Tam kde stál se země rozdrtila a on už stál před nepřítelem. Levou ruku měl ohnutou v loktu a namířenou směrem nahoru. Vypadalo to, jakoby si sní chránil tvář. Pravým loktem mířil na nepřítelovu hlavu. Avšak než ho vůbec stihl udeřit, vyslovil Druhý tanec...V rychlosti, jako žádný člověk nedokáže vyvinout se obtočil kolem nepřítele a zamířil k vodní kouli. Napřáhl k ní ruku. Pokud do té koule pustím trochu své síly..mělo by to zničit spojení a voda by se měla rozplynout....teoreticky...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 6:28 pm

Dobre chce bojovať. pomyslel si muž, keď zbadal zmenu energie sálajúcej z Mokuta. Vtom zažil šok keď sa k nemu dostal, a potom zaútočil, ale aj tak ho viac zaujímala tá žena. Mág sa otočil smerom k vodnému väzeniu. Vodná guľa sa rozpadla. Dash z nej vypadla, nepreberala sa a ani nedýchala. ,,Mám ju doniesť živú, ty mi tu len prekážaš. Pozri kvôli tebe nedýcha." zasmial sa muž. Zakrútil palicou a okolo všetkých sa začala víriť voda. Vytvorila obrovskú vodnú kupolu, cez ktorú nebolo vidieť von. Zacítili akýsi pohyb.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptySt november 08, 2017 6:35 pm

Mokuto

Koukal na Dash. Dash ! Dash!...Sehl se k ní a snažil se ji jakkoliv pomoc. Snažil se ji nahmatat puls. Dash! Prober se! Prosím....V ošetřování druhých apod neměl žádné zkušenosti ani znalosti. Postavil se. Podíval se na muže svým bílím okem a po tváři mu stekla krvavá slza. Nevnímal to, že se pohybuje, ani že je uvězněný. Začínal být naštvaný. Né kvůli tomu, že je přepadl, že ho vyrušil ze spánku, ale kvůli tomu, že ublížil Dash. Kdo doprdele jsi?! 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2019 12:35 am

Dash a Tarun...

Uklonila som sa veľkému stromu keď nás opustil a ďalej sme pokračovali samy. ,,Nebolo to zvláštne, tie zvieratá, tá sila aj ten jeleň aký nádherný bol. A teraz toto, je to nepríjemné. Dokonca mi zaľahlo asi v ušiach." neprestával hovoriť Tarun a začal si poklepávať po ušiach a neustále zívať aby mi odľahlo. ,,To ti asi nepomôže, pôjdeme do tej budovy, uvidíme čo sa v nej ukrýva. Mám pocit, že to tu nebolo, keď som tu bola naposledy." Spomenula som si, keď som zachraňovala z pazúrov krvavej princezny. A áno som si istá, že tu tá budova nebola. ,,A čo chceš robiť ak tam niečo nájdeme? Chceš to zničiť? Alebo, čo s tým chceš spraviť." pýtal sa brat. Pohľad stále upierajúci na budovu som mu len letmo odpovedala: ,,Neviem... ešte uvidím..." Ako som kráčala pošmykla som sa na jednom vlhkom kameni. Tarun ma automaticky zachytil aby som nespadla: ,,Opatrne, nemám tam ísť len ja? Nechcem aby sa ti niečo stalo..." ,,V žiadnom prípade!"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2019 12:48 am

Čím blíž jste byli k chrámu tím větší tlak doléhal na vaše těla. Z té síly se však nic vycítit nedalo, ani to, zda to vůbec bylo nějaké živé bytosti. Nezdálo se, že zde někdo žije. Dveře do chrámu byli zavřené a v oknách nesvítilo žádné světlo. To více dávalo najevo že zde nikdo není. Přeci jen, zde venku moc světla nebylo a žít v budově ve tmě by bylo zvláštní. U chrámu se nenacházel ani žádný hmyz a proč je zde taková síla? Bylo to velmi zvláštní místo a hlavní bylo to, že nikdo se zde neměl jen tak dostat.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2019 12:59 am

Dash a Tarun...

,,No mám pocit, že si nikto nepraje aby sme tam šli. Veď tam nič nie je, stará opustená budova." otočil sa Tarun chrbtom k dverám a obzeral si nádheru vodopádov, ,,Napriek tomu, aké nepríjemné tlaky tu cítim, okolie je veľmi pekné. Vždy som mal rád vodu A rád plávam. Je to ako lietanie, ale opačným smerom a len dokým stačím dychom." mrmlal si. Ja som sa snažila niečo vycítiť, čo sa ukrýva v budove. Ucho som priložila na dvere a dúfala som, že budem počuť nejaký zvuk. ,,Vieš dosť ti závidím krídla, prečo ich tak málo používaš? Ja na tvojom mieste by som sa nikdy nepresúval po zemi nohami, ale vznášal by som sa na oblohe ako vták. A ty na nich úplne zabúdaš. Keď sa nad tým tak zamyslím, videl som ťa lietať len dvakrát. Čo ti v tom bráni?" neprestával rozprávať a ja som kvôli nemu nemohla počuť nič. ,,Môžeš na chvíľku byť ticho? nič nepočujem." ,,So zaľahnutými ušami toho málo počuť, a ešte horšie počuť cez dvere. Keď sme už tu tak poďme dovnútra." ako to dopovedal, skôr ako som stihla zareagovať stisol kľučku.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2019 1:18 am

Dash nic z budovy neslyšela. Dveře se ihned otevřeli. Vevnitř byla naprostá tma a ticho. Když jste vstoupily dovnitř, veškerý tlak a sluchové omezení zmizeli. Byla tu taková tma, že ani světlo z venku nepomohlo vnitřek budovy aspoň trochu osvětlit. Takové ticho, že by jste zde slyšely padnout malou jehlu a to by jste mohli být na druhé straně budovy. Zajimavé bylo, že zde nebylo ani zrnko prachu. Zlaté světlo Dash by zde dokázalo osvětlit asi půl metra kolem vás. Tarun měl znova pocit jako by ho někdo sledoval.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Sponsored content





Velký vodopád - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Velký vodopád
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: