Dellarumia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Velký vodopád

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptySo august 26, 2017 12:03 pm

First topic message reminder :

Hlavný vodopád v okolí. Je blízko hranic lidí, a spodná část vodopádu tvoří velké a hluboké jezero. Kolem jsou rozmístěny sochy, zobrazující tvory jenž v dnešní době už nikdo nepozná. Vodopád skrývá velké tajemství a to, že vodopád samotný je jeden z portálů do jiných světů.
Velký vodopád - Stránka 4 597d93ca2d4592a78f7f7393e31207b4
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net

AutorSpráva
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 1:26 am

Dash a Tarun...

,,Potrebujeme svetlo, vidím tu úplne... nič... " zamrmlal Tarun a neprestajne sa obzeral naokolo, mal zvláštny pocit. Akoby ho niečo, možno niekto sledoval. Ja som vztýčila ľavý ukazovák a nad ním sa mi objavila malá zlatá guľa, ktorá vrhala svetlo. Ale tma ho pohlcovala. ,,Akoby tu stále niekto bol, je tu čisto, vôbec to nevyzerá, že by tu nikto nebol." konštatovala som a pomalými krokmi som kráčala v pred. ,,Dash... Si si vedomá, že nemáme žiadnu zbraň? Teda ja nemám žiadnu zbraň, ak niečo nás napadne, môžem ísť len na pästný súboj, a to sa mi veľmi nechce. Neviem či by som ťa dostatočne dokázal chrániť... Počkaj, kam ideš s tým svetlom!"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 1:57 am

V momentě kdy se Dash vzdálila od Taruna, jakoby za ním někdo velice rychle a potichu prošel. Prostředí připadalo velice děsivě. Když Dash procházela dál a dál jednou dlouhou chodbou, nikde neviděla ani kus nábytku, nic pověšeného na stěně, prostě nic. Když došla na konec chodby, před ní byli další dveře. Byli z mohutné ocele a nebyli zamknuté. Budova se vevnitř zdála větší než z venku. Když Tarun došel až K Dash a postavil se vedle ní, někdo nebo něco mu zafoukalo ze zadu do vlasů. Nikdo však za ním nebyl.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 2:09 am

Dash a Tarun...
,,Čo to bolo?!" rýchlo sa Tarun otočil, keď ucítil ako mu niečo prefúklo vlasy. ,,Čo čo bolo?" spýtala som sa ho, aj keď som asi vedela, že ten istý pocit čo som mala mal aj on. Niečo tu určite je. ,,Necítila si to? Vieš čo vôbec sa mi to nepáči, poďme preč... Vráť me sa a poďme radšej do toho mesta. Toto je úplná strata času." ,,Prestaň sa báť a poď!" pokarhala som ho. ,,Prestať sa báť? Ty si teda úžasná. Si myslíš, že to je len tak. Lusknem prstami a hotovo?" ako to povedal, luskol, ,,Vau, už som v pohode, nebojím sa. Veď čoho sa mám predsa báť. Sme v cudzom svete, v nejakej starej budove, v úplnej tme, ty tu svietiš zdochnutou svetluškou, a ja mám byť úplne v pohode. Nie nie som v pohode. Mám rád svetlo. A okrem toho sľúbila si mi, že sa naučím novým veciam, ale zatial som sa rozprával so stromom a teraz sa učím ako sa nebáť, keď nič ti proste fúkne do vlasov, ach aká to zábava." jeho slová som radšej nepočúvala. Vedela som, že ináč veľmi vyrovnaný Taruno, je v mnohých situáciach celkom neznesiteľný. Ako by krv celasta v sebe niesla istú nadradenosť, opovrhovanie a hlavne istú dávku namyslenosti a myšlienky, že len on má pravdu. S výzorom muža, a s rozumom dospievajúceho. Stiskla som kľučku na dverách.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 2:18 am

Dveře se otevřeli a vešli jste do místnosti. I zde byla taková tma jako všude jinde nebylo tu nic jen stěny a dřevěná podlaha. I zde nebyla cítit ničí přítomnost a díky omezenému světlu se museli vždy k něčemu přiblížit. Místnost se zdála být čtvercového tvaru. Pomalu jste šli do středu místnosti, když v tom těsně před vámi se ze tmy vynořila postava. No ona tam jen tak stála a světlo Dash ji dokázalo osvítit až v těsné blízkosti. Nebyla vysoká, oděna do dlouhého černého hábitu s kapucí, která postavě zakrývala tvář. Ruce měla založené při těle a schované v dlouhých rukávech. Nepohla se ani v momentě kdy jste do ni málem vrazily. Prostě tam jen tak byla.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 2:28 am

Dash a Tarun ...

,,Ale že vôbec sa mi to nepáči." Prevrátila som očami nad Tarunovým neprestajným rozprávaním. Zastavila som a otočila som sa na neho: ,,Pozri sa, ak by tu bol niekto, kto by nás chcel zabiť, tak by sme vďaka tebe už umreli, lebo neprestajne rozprávaš. Počul by nás skôr ako my jeho a zabil by nás bez mihnutia oka." pokarhala som ho. Sklonil hlavu aby sa mi pozrel do očí, lebo narozdiel odomňa, on dorástol na celkom hodnú výšku ktorou sa chváli len máloktorý človek. Pohľad sa mu zmenil a už nevyzeral tak nezaujato ale veľmi milujúco a pokojne. ,,Prepáč, máš pravdu, správam sa hrozne, ale naozaj mám nepríjemný pocit, asi z tej podivnej energii mi troška tlačí na hlavu a neviem normálne uvažovať. Sľubujem, že už budem ticho." ,,ďakujem." šepla som mu a pokračovala ale po pár krokoch som narazila na zvláštnu postavu v čiernom habite. Až ma tak miklo. ,,Fuj, to som sa zľakol!" vykríkol Tarun s päsťou namierenou priamo na postavu, ktorú automaticky nastavil.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 2:41 am

Postava dál stála nehybně a nastavené Tarunovi pěsti si nevšímala. Světlo z prstu Dash se ještě více zmenšilo. Postava natáhla své ruce ke kapuci a velice pomalu ji nadvihla a dala si ju pryč z hlavy. Díky dlouhým rukávům ji stále nebylo vidět do tváře. Až po té, co dala ruce dolů Dash spoznala postavu. Co zde děláš? Byla jsi mrtvá...a teď se tu po dlouhé době objevíš?! Co si o sobě myslíš?! Zasyčela na ni šeptavým hlasem Shia. Ani po 50 letech se její nádherná tvář nezměnila. Avšak docela se na Dash mračila. Chlapa si vůbec nevšímala.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 2:48 am

Dash a Tarun...

Tarun zložil ruku ale hneď ako žena prehovorila sa mu prestala páčiť. Všimol si ako som od nej ustúpila, keď som ju spoznala. ,,Čo si ty myslíš o sebe, že sa opovažuješ s ňou hovoriť takýmto tónom!" vykríkol na ňu a v očiach sa mu blysol hnev. Chytila som ho za ruku, aby sa upokojil, ako sa to dialo vždy keď som sa ho dotkla. Stíchol a nechal hovoriť mňa. ,, Krvavá princezná..." oslovila som ju, ,,nečakala by som, že prvého koho stretnem v tomto svete budeš ty... Koľko rokov prešlo od čias vojny v tomto svete?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 2:55 am

Shia


Její oči pohlédly na Taruna. Na jeho slova vůbec nereagovala, spíše se ušklíbla když ji Dash oslovila její přezdívkou. Už dlouho ji takto neoslovil. Připomnělo ji to starý život, který vedla. Přes padesát let...Odpověděla ji na otázku a přistoupila blíž k Dash tak aby ji viděla do očí. Nenápadně si přitom olízla rty. Teď mi odpověz...co zde, po tolika letech chceš?! Myslela jsi si, že sem nakráčíš a všechno bude fajn?! Její oči zase zaregistrovali Taruna. Hned na to se vrátily na Dash. Našla jsi si nového mazlíka? Ušklíbla se a odtstoupila kousek od Dash.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 3:11 am

Dash a Tarun...

,,Pädesiat rokov, ako v našom svete... dlhý čas." sklonila som hlavu zhlboka som sa nadýchla a znova sa pozrela na krvavú princeznú: ,,Prechádzali sme lesom, a toto miesto malo zvláštnu energiu, bola som len zvedavá, čo vytvára takú silu." odpovedala som jej a pozrela som sa na brata, ktorému sa prítomnosť tej ženy vôbec nepáčila, ale zatial sa snažil byť pokojný. ,,V lese sme stretli tvora, veľký chodiaci strom, ktorý rozprával a spomenul mi niekoho, kto navštevoval les a mal rád prírodu. Myslela som si, že hovorí o Mokutovi. Nevieš kde sa nachádza? Čo sa s ním stalo? Musím ho nájsť..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 3:25 am

Shia

Mokuto...to jsi si na něho vzpomněla po padesáti letech? Tvá "smrt" Prstami naznačila uvozovky ho zničila...Ikdyž to v něm probudilo život a sílu na porážku Prastarých, on to nikdy nebral jako vítězství ale jako největší porážku...
On vydává takovou energii...les patří jemu, on se o něj stará, díky němu prosperuje. Asi jsi potkala "Stromochodce"....ne fakt nevím jak se doopravdy jmenuje...Zahihňala se nad přezdívkou kterou mu dala. Je starý jako svět samotný...trošku senilní...a ano...hovořil o něm...Po válce odešel sem, se zlomenou duší se uchýlil k meditaci, ze které se dodnes neprobudil. Možná už to ani nebude on....Na chvilku utichla. Tolik lásky cítil k tobě...nikdy by to nedokázal rozchodit...proto udělal to co udělal...Je tady...ale já tě k němu nepustím...Znova se na Dash zamračila. Padesát let zde chodím, starám se o něj, dodávám mu živiny a ikdyž je mimo, dělám mu společnost aby nebyl tak sám...Sice z mého pohledu to troška přehání, přeci jen já jsem tu pro něj zůstala...Znova přistoupila k Dash. Odešla jsem od Leviathanu...a ty....ty si živá...kde jsi byla celý čas?! 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 3:35 am

Dash a Tarun...

,,Počkaj Mokuto je tu, musíš ma za ním pustiť, ja ho musím vidieť!" rozžiarili sa mi oči. Ale jej ďalšie slová o ňom ma veľmi zarmútili. Ďalší kto kvôli mne trpel... ,,Nemohla som nič iné robiť. Bola som na pokraji mojich síl, musela som sa vrátiť do svojho sveta, aby ..." ďalej som radšej pokračovala iba vo svojom vnútri. Aby sa hromové zvieratá obetovali a svojim životom, prebudili k životu mňa. Ale t osom jej nechcela povedať. ,,Je mi veľmi ľúto, že ho môj odchod tak zranil, nechcela som to, ale aj vďaka tomu vyhral a porazil prastarého. Ale nemohla som sa hneď vrátiť. Musíš ma pochopiť..." snažila som udržať svoj hlas aby sa mi netriasol. ,,Počula si ju, ináč to nešlo. Tak prestaň ju obviňovať za niečo za čo nemôže. Nepáči sa mi ako jej to vyčítaš, nevieš si predstaviť čo si ona musela prežiť.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 3:55 am

Shia

Nepustím tě k němu...né teď...Byl by to pro něj buď velký šok...anebo by nevěřil tomu, že jsi to ty a to by nedopadlo dobře... Trochu sklonila hlavu. Chápu tě...možná by bylo ale lepší, kdyby ses neukázala vůbec...bojím se právě toho, jak bude reagovat...Ještě ktomu, když už je tolik let mimo. Podívala se do země. A měla by jsi tohoto spratka naučit slušnému chování....Když se totiž spolu baví DÁMY...tak by měl držet hubu...Její oči upřeně pohlédly na Taruna a v očích ji zableskla smaragdovo zelená barva.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 4:02 am

Dash a Tarun...

,,A kedy ma k nemu pustíš? 50 rokov... čo pomôže k tomu aby sme čakali. Žiadny správny čas nebude. Prišla som sem z nejakého dôvodu, a ten dôvod je Mokuto. Osud ma sem privial aby som sa teraz tu s ním stretla. Tak to už neodkladaj. Nemám v pláne sa hneď vrátiť do nášho sveta, nie teraz, keď viem, že tu je Mokuto a treba mu pomôcť, som mu to dlžná." 
Tarun sa zamračil na Shiu: ,,Vidím tu len jednu dámu, a ty to teda nie si." odsekol. ,,Tarun prosím..." obrátila som na neho zrak. ,,Tak prepáč ale ty ju nepočúvaš? Najskôr ti vynadá, že si si dovolila umrieť a potom ti zakazuje aby si sa stretla s ním a hovorí za neho, čo je pre neho najlepšie..." frflal. ,,Len som nakrátko zavrela oči a potom sa pozrela do Shiinych: ,,Ihneď ma zaveď za Mokutom..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 4:25 am

Kdesi v budově, ve tmě sedící, tvrdě spící. Jeden z hrdinů poslední velké války, vládce Im, který dlouhá léta hibernoval, pomalu otevírá své oči. Přesně v ten moment se Torunovi změnilo celé prostředí před očima. Už vedle něj nestála Dash ani Shia. Byl tam sám. Tma teď byla o něco menší, takže dokázal rozpoznat stěnu na konci místnosti. Pod ní seděla postava. V uších slyšet jakýsi šepot v jazyce pro něj neznámém. Ale rozpoznal hrubý mužský hlas. Nastal v místnosti obrovský tlak, který ho omezoval v dýchání. Postava se pomaličku postavila. Byl mnohem vyšší než on. Pak se ozvalo hlasité zavrčení a ve tmě zazářilo jedno bílé oko. Pak se postava obalila plameny a bleskurychle se vyřítila na Taruna. To se už ale myslí byl zase zpět vedle Dash a Shii. Shia právě hovořila Dash, než to nejde vše tak narychlo.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 4:35 am

Dash a Tarun...

Taruno sa inštinktívne ukryl sa ruky a odskočil asi dva metre dozadu. Nechápavo som sa na neho pozrela: ,,Čo sa deje?" spýtala som sa ho vyplašene. ,,Ty si to nevidela? Tú veľkú postavu, plamene a to biele oko...  Nič si z toho nevidela?" podla popisu ktorý mi opísal Tarun mi bolo jasné koho videl. ,,To bol Mokuto..." usmiala som sa. On sa na mňa pozrel ako na blázna: ,,Čo? To mi chceš povedať, že ten netvor bol on? Si sa zbláznila? To nie... veď ti môže ublížiť. Vráťme sa naspäť, vôbec ale, že vôbec sa mi nepáčil! Počuješ Dash?" Jeho slová som ale nevnímala a len som sa pozerala okolo seba, ,,Počuj buď ma za ním zavedieš, alebo si k nemu nájdem cestu sama. Pochopila si ma? .... Mokuto! ... Mokuto to som ja Dash, vrátila som sa!" vykríkla som z plných pľúc. Tarun ku mne priskočil a chytil ma zo zadu a zakryl ústa dlaňou: ,,Buď ticho, toto nie je dobré miesto, Ideme preč a začal ma ťahať z miestnosti, samozrejme som sa mu bránila.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 4:58 am

Vše znova utichlo. Jakoby zvuk prostě neexistoval. Shia se otočila a pohlédla někam do tmy. Pak se otočila zpět na Dash. Pokud něco....vzpomeň si, že jsem tě varovala... Potom si znova nasadila kapuci a zmizela ve tmě. Už po ní nebylo ani vidu ani slechu. 
Podlaha zapraskala. Tma se pomaličku vytrácela. Bylo to velmi podobné jako v Tarunově vizi. Když už bylo vidět stěny, Dash i Tarun mohli spatřit tmavou postavu. Velmi vysokou postavu. Ahna...Saaa Shitei Nemo...Místností projel šeptavý mužský hlas. Postava udělala dva pomalé kroky dopředu. Padesát let se nehýbal a tak mu to dělalo celkem problém. Ale tu sílu kterou oba dva ucítily, byla nepopsatelná. Mohlo se zdát, že je silnější než posledně. Kdo jste? Ozvalo se po chvíli.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 5:05 am

Dash a Taruno

Keď sa objavila obrovská postava Taruno ma pustil. Najskôr sa len so strachom v očiach pozeral na neznámeho. Chytil ma za ruku a snažil sa ma odtiahnuť preč: ,,Dashtar, je to nebezpečné musíš odísť, je to nebezpečne!" vykríkol. Ja som ale ostala stáť ako soľný stĺp. ,,Poď prosím, necítiš to, to nie je dobré..." naliehal. ,,To som ja Dash..." usmiala som sa na neho. Pomaly som zdvihla ruku a chcela som sa ho dotknúť: ,,Mokuto... To som ja Dash, tvoja priateľka, som tu... Vrátila som sa..." potichu som šepkala. Taruno mi odmietal pustiť aj druhú ruku a bol pripravený ma ochrániť keby sa pre jeho neznámi pokúsil spraviť čokoľvek, čo by mi mohlo ublížiť.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 5:14 am

Mokuto

Dash… Zopakoval její jméno. Dash… Zopakoval znova. Bylo vidět jak se jeho ruka chytila za hlavu. Dash...Zašeptal. Ne...nee….NEE! Zařval hrubým hlasem a padl na jedno koleno a rukou se přidržel země. Ne...Dash není...viděl jsem zemřít...Proč?! Proč ?!….Celou místnost zaplnila zvláštní energie. Byl zní cítit smutek a přitom velká agresivita. A ta energie nabírala na síle. Jak se opovažuješ se vydávat za mou Dash?! Znova se postavil. Jeho bílé oko pozorovalo jen ji. Potom vyšel ze tmy. Byl ještě stále omámený a zrak mu vůbec nefungoval. Ani jeho speciální oko nedokázalo zaostřit na obličej ženy. Proč?! Vysvětli mi to...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 5:20 am

Dash a Tarun...

,,Dashtar, on ťa asi nepozná, poď preč, ešte ti niečo spraví..." mykol so mnou. ,,Ja sa ho nebojím..." odsekla som Tarunovi a vytrhla som si z jeho zovretia ruku. Cítila som agresiu ale aj smútok v jeho sile, no bez obáv som k nemu pristupovala ale veľmi pomaly. ,,Mokuto, Ja som naozaj Dash. Neumrela som... žijem rovnako ako ty a teraz som tu. Pozri sa na mňa. Naozaj som to ja. Pozri sa mi do očí... Prosím musíš povedať, že ma poznáš neklamem ti ..." 
Tarun pozoroval Mokutov každý pochyb.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 5:30 am

Mokuto


Tvářil se dost naštvaně. Nakonec se však k Dash ohnul aby se podíval do její tváře. Jeho oči se však podívaly do těch jejích. Nemusel vidět tvář, její oči pozná kdekoliv. Veškerý tlak a energie zmizeli. Chvilku se na ni díval. Dash…. Zatřásl se mu hlas. Do očí mu vtrhly slzy, které mu stekly po tváři. Padl na kolena, takže to dost zadunělo. Dash...Zopakoval její jméno. Nedokázal uvěřit tomu, že ji zase vidí. Srdce se mu rozbušilo, až si myslel že mu vyskočí z hrudě. Chvilku byl v tom že se mu to asi jen zdá. Že spí a má takový krásný sen. Dash! Už nedokázal vyslovit nic jiné. Byl docela v šoku.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 5:37 am

Dash a Tarun...

Keď Mokuto povedal moje meno usmiala som sa. Spoznal ma. Zo srdca mi padol veľký kameň. Bála som sa, že si nespomenie. Pristúpila som k nemu. Keď kľačal na kolenách, približne v mojej výške a tak som mu ruky ovinula okolo krku a silno som ho objala. ,,Som to ja..." tiež sa mi z očí vydralo pár sĺz. Môj plášť z peria sa roztvoril. Teraz bolo jasne vidieť čo ho tvorilo. Pár krídel z Bielich pier. Obalila som ho nimi aby som ho ešte viac objala. Tarun sa na nás pozeral z diaľky stále s podozrievavým pohľadom. PO dlhom objatí som nakoniec Mokuta pustila a znova od neho odstúpila s tým že krídla som voľne pustila. ,,Prepáč, že si si celý čas musel myslieť, že som mŕtva... Ale bola som na pokraji síl..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 5:51 am

Mokuto


Bylo to tak příjemné. Dokázal by takto být i roky. Nakonec ho pustila a on se znova postavil a rychle si otřel slzy z tváře. Jak dlouho to vlastně trvalo? Vůbec nevím co se dělo...pamatuji si jen, že jsem odešel do lesa a nic...Rozhlížel se kolem sebe. Já to chápu...nezlobím se...Pohlédl znova na Dash. Jsem....Jsem neskutečně rád že jsi tady! Oči mu zazářily štěstím. Pak jeho pohled se zaměřil na Taruna. A to je kdo? Zeptal se znova hrubým hlasem. Přišel společně s Dash a netvářil se zrovna přátelsky. Jeho pohled se mu nelíbil. Rukou si nenápadně snažil něco nahmatat kolem pasu. Pak si uvědomil, že svůj meč u sebe nemá.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 6:01 am

Dash a Tarun...

,,Pred tým ako si prišiel tu bola krvavá princezná. Povedala mi že prešlo asi 50 rokov od vojny s prastarými. Vraj sa o teba celý čas starala počas toho ako si hibernoval." usmiala som sa na neho. ,,Je super ťa znova vidieť po tak dlhom čase." Potom som sa pozrela na Taruna a chcela som ho predstaviť ale on sa stále mračil. ,,Moje meno je Tarun a som posledný Celestian. Pochádzam z Edenu rovnako ako Dashtar." ,,Tarun prosím, Mokuto je môj priateľ, tak sa k nemu správaj s úctou. Je to veľký bojovník a hrdina porazil prastarého, nastolil svetu mier." ,,Doteraz som si ho predstavoval naozaj ako hrdinu, ale hrdina nestraší len tak okoloidúcich. Aj keď no.. nie sme len taký obyčajný okoloidúci." POvzdychla som si: ,,Mokuto prosím odpusť mu, je Taký ako kedysi ja, musí sa toho ešte veľa učiť."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 6:12 am

Mokuto

Ano...ona tu semnou byla celý čas...už od konce války. Bez ní bych tady už nebyl ani já...Sklopil hlavu k zemi. Měl jsem černé myšlenky...Zamumlal. Pak ale neodolal a musel pohladit Dash po tváři. Jeho pohled pak zaměřil Taruna. Rychleji než mrknutím oka se objevil před ním a ohnul se i k němu. Poslední z rasy? Optal se ho. To máš semnou něco společné...Znova zamumlal. Hrdina...já nejsem žádný hrdina...Znova se podíval na Dash. Oblíbil jsem si tebe...možná si oblíbím i jeho...Mrkl na Dash. Potom si protáhl záda, přičemž se ozvalo pár zapraskání. Jsem celý ztuhlý...Tak co...kam půjdeme? Zeptal se Dash a natáhl ruku někam ku zdi.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2019 6:22 am

Dash a Tarun...

,,Je mu ľúto, že som tu pri tebe nemohla byť a práve ona sa o teba starala, aká to irónia." keď ma Mokuto pohladil cukla som, ale nakoniec som sa na neho usmiala. Keď sa Mokuto premiestnil Pred Taruna odstúpil o krok ďalej: ,,Áno posledný. Som Dashin brat s jej života pred týmto, teda pred ešte tým, teda brat z jej asi 3 alebo 4 života. No ja neviem mám v tom menší guláš. A keď hovoríš že nie si, tak ťa nebudem prsviedčať o opaku. Len tak mi to znelo z Dashinho rozprávania... Ale ako povieš." Chytil Dash za ruku: ,,Ale jednu vec mi nevyvrátiš. Hovorila, že si bol obrovský. Najskôr som si myslel že len pre ňu, lebo je malá, ale si naozaj veľký. Aj ty si poslednej svojej rasy? Ale asi nemáš nikoho. Ja mám aspoň moju najdrahšiu Dashtar. Vychovala ma a učila."
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Velký vodopád - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Velký vodopád
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: