CZ/SK

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Palác

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Mokuto
Admin

Počet príspevkov : 493

OdoslaťPredmet: Palác   So september 09, 2017 12:12 am

First topic message reminder :

Největší budovou v Aldore je samozřejmě palác císaře. Je taktéž nejvíce stráženým místem a slouží i jako domov těch nejvýše postavených úředníků i armádních generálů a jejich rodin. Skládá se z několika desítek budov, přičemž v té největší sídlí právě císař. Dohromady je zde 2500 lidí z toho 1700 je speciálně vycvičená stráž. Místo je udržováno velmi čisté a i budovy jsou postaveny z mnohem pevnějších materiálů a jsou denně udržovány.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net

AutorSpráva
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Palác   Ut február 06, 2018 1:06 am

Elizabeth

Chápu, snáď to nekdy dokážu zmenit. Bylo na ni vidiet že je jeste mladá a má se toho jeste mnohé naučiť. Taky se tvárila veľmi provinile, a trápilo ji, ze si to u nich pokazila. Pritom se velice tešila že ty dva uvidí. Pristúpila je dverim a odemkla je. 

Mokuto

Ten toho moc nerekl. Byl omámen krásou tohto devcete. Pak ho vyrušila Dash. Čo? Čo?? Čo ja? ...hmm...zas nebuď na ni moc tvrdá..však se omluvila..PPousmia se a zamieril k dverám
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

Počet príspevkov : 465

OdoslaťPredmet: Re: Palác   Ut február 06, 2018 2:51 am

Dash...
Má vôbec zmyseľ niečo hovoriť v tomto svete bytostiam, ktoré nič nechápu? Je to ako sa snažiť učiť muchy sadnúť. A som tvrdá? Som na ňu ako na každého iného. Nesmiem nad takými zbytočnosťami premýšľať. Asi bude najrozumnejšie v tomto svete sa naučiť krátkym odpovediam. Hovoriť len to čo je nevyhnuteľné a nestarať sa do nikoho. A tak by to aj malo byť. Ani jeden z nich mi nestojí za námahu sa čo i len na nich pozrieť, nie to ešte s nimi konverzovať, ba čo viac, snažiť sa im pomôcť, poradiť. Stíchla som. Pozerala som sa priamo. Mokutovi som neodpovedala. Len som ich následovala.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Palác   Ut február 06, 2018 1:40 pm

Zaviedla vas do oválne miestnosti s mnoha policemi plne svitku a kníh a papieru. Posadila se za drevený stul s masívneho dreva. Tak teda, hmm...proc hledate cisare? Opýtala se jich a oprela se. 
Mokuto koukl na Dash a potom zpet na Elizabeth. Potrebujeme nejakou práci...a cisár je zde jediný, ktery nám dodá dulezite informácie a práci vhodnou pro naše schopnosti...Pousmal se na ni a ocima pokukoval po Dash či i ona dodá neco či bude dal ticho.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Palác   Ut február 06, 2018 5:56 pm

Dash...
Obzerala som si miestnosť. Tak tu majú uchované svoje múdrosti? A predpokladám, že len tak niekoho k nim nepostia. Áno nejakú prácu hodnú mňa. ,,Samozrejme aj dobre ohodnotenú..." Dodala som nezaujato. Som zvedavá kam nás pošlú. Zase zachrániť nejakú dedinku. Osud si vybral... Dúfam že to nebude ľahké, čo má nepriberie na hranice mojich síl nieje vhodné. Musím byť silná. Cítim v sebe tú silu. Hoci je potláčaná pečaťou, ale tá dlho nevydrží. A potom sa vrátim. Zabijem brata a usadnem na trón. A keď mi niekto bude stáť v ceste, tiež mu doprajem stretnutie s Bohom.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Palác   Ut február 06, 2018 7:55 pm

Aha..posúvam se zdá nedošli nejaké správy... Začala prohledavat papiry, ktere mela položené na stole. V tom do miestnosti vbehl ďalší osoba. Mladý muž v honosném odevu a velice lapal po dechu. Pani Elizabeth!! .... Dosel posel!!....Cisár volá o pomoc! Elizabeth ihneď vyskočila ze stolicki a podivala se Dash a Mokuto. Mám pro vás ukol! Bežte na juh...k veľké rece...rýchle!
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Palác   Ut február 06, 2018 8:59 pm

Dash...
Cisár v nebezpečenstve? Iste si to zaslúžil, to je za jeho obžerstvo. Kútikom úst som sa pousmiala, potom som sa pozrela na Mokuta vážne: ,,Viem sa tam dostať rýchlejšie ako ty. Pojdem dopredu. Ak by som musela bojovať, nebudem na teba čakať, ale budem sa spoliehať že prídeš. Súhlasíš?" Potom som môj pohľad venovala žene: ,,Aké nebezpečenstvo hrozí Vášmu Cisárovy? Rýchlo mi povedzte a ja hneď vyrazím."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Palác   St február 07, 2018 12:12 am

Elizabeth se podivala na Dash, chvíľku vypadla že nad niečím premysli a pak ji odpovedela To nejhorsi...ja o nich moc nevim...ale že jsou z dávnych dôb...z tech zapomenutych. Hneď si všimla jak Mokuto spozornel. Vim taký že vy dva o nich vite...Proste...Cisar sel se svym vojskem k miestu kde byl nalezen ďalší portál...prosím, udelejte vše pro to, aby byl v poriadku...

Mokuto

Vyslechl si jak Dash tak i Elizabeth a potom dodal. Jasne, bez tam čo nejrychleji...pobezim čo to pôjde. Nič viac je tu už nedrzelo. Jeste se optal na presné miesto a odpovedí se mu dostalo, že na juhu, na brehu Veľkej reky tam kde mizne tráva a je už jen kameň a prach.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Palác   St február 07, 2018 11:34 am

Dash...
Kývla som na znak, že som tomu rozumela. ,,Bežať budeš ty, ja poletím..." usmiala som sa na Mokuta, otočila som sa vzad a vyšla som z miestnosti. Prebudila som v sebe Božie svetlo a na chrbte sa mi objavili krídla tvorené zo zlatého svetla. Preletela som celým komplexom paláca. Doslova bola zo mňa len taká zlatá šmuha. Len tak tak sa mi stráž uhla, keď som vyletela cez bránu. Mávla som krídlami a vyletela som vysoko nad mesto. Zvýšky som sa pozrela na ľudí, ktorý boli tak maličký, taký ako ich duchovný rozvoj. ,,Tak, idem pre vašeho cisára, aby Vám mohol zase vládnuť a napchávať sa pri tom..." povedala som ironicky pre seba. Znova som mávla krídlami a letela som na juh.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Palác   St február 07, 2018 11:58 am

Mokuto

Jen leť... Taky se na ni usmál a v hlavě dořekl. Hlavně dej na sebe pozor... Otočil se zpět na Elizhabeth a kývnutím a mírným úklonem ji dal najevo že se loučí a odchází. Otočil se ji zády a vyšel z budovy ven. Dash už byla pryč. Tak...teď nastal čas na pořádný boj...zrovna v době, kdy jsem oslabený...přesto dám do toho vše...Pevně sevřel ruce v pěst a pak otočil pohled směrem k budově o které předtím mluvil císař. Ještě si však musím něco zařídit... A vydal se směrem k oné budově.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Palác   

Návrat hore Goto down

Palác
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Území lidí :: Aldora :: Palác-
Prejdi na: