Dellarumia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Viat Nuo

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptySt november 08, 2017 6:37 pm

First topic message reminder :

Viat Nuo - Stránka 5 Landsc10
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptySo november 11, 2017 5:40 pm

Mokuto

Rukou si zatlačil na bok hlavy a tím si ji dal na stranu. Ozvalo se hlasité křupnutí. To možná zvládneš i teď...Pozvedl jedno obočí a potom na ni mrkl pravým okem. Nepotřebuji si odpočinout...porazím tě kdy budu chtít... Jeho úsměv se vytratil, ale na muže se nepodíval. Sakra..nemusel jsem mu lhát...odpočinek by se hodil...no nevadí...Zdvihl hlavu a podíval se na oblohu. Ani nechápu proč se stále dívám na nebe...Pomyslel si a podíval se na Vitoria. Bude se určitě pokoušet abych vypadal jako někdo zlý...měl bych se ho zbavit nadobro? Ale chtělo by to plán...Přivřel své bílé oko. Dnes ho používal velmi často, za což mohou momentálné bolesti hlavy.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptySo november 11, 2017 5:52 pm

Nartial zdvihol praví kútik úst do úsmevu. Z očí sa mu začalo víriť zlatavé Božie svetlo. Vitorio rýchlo priskočil k Dash, chytil ju okolo pása a vytvoril vodnú barieru. V tom memente za na Nartialovom chrbte objavili tri pári krídel, z ktorých vyšľahla energia. Keby Vitorio rýchlo nezareagoval, ublížila by vlna jemu aj Dash. Rýchlo sa spolu s ňou preniesol preč od tých dvoch. ,,Dobre ako myslíš, dal som ti možnosť si oddýchnuť, odmietol si, tak to je tvoja smola..." prehovoril, ,,Ukáž čo v tebe je a keď ťa zabijem, aspoň ju budem mať pre seba a budem si s ňou robiť čo chcem..." povedal potichu, tak aby ho počul len Mokuto.

Dash...
,,Je to len priateľský zápas však?" spýtala som sa Vitoria, keď som sa pozerala z dialky na tých dvoch. ,,Vari sa o nich bojíš?" spýtal sa ma Vitorio. ,,Nechcem byť svedkom zbytočnej smrti." odpovedala som mu. Aj keď som si nebola istá kto by umrel. Len som dúfala, že sa nič vážne nestane.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptySo november 11, 2017 6:12 pm

Mokuto

Bud klidný...neukazuj mu zatím schopnosti prastarých. Mohlo by ho to více naštvat... Odskočil více dozadu. Cítil tu energii vycházející z protivníka. Nikdy ti ji nenechám...raději bych zničil celý vesmír...Jeho levá noha se posunula dozadu. Okolí se zaplnilo energií, úplně jinou než jaká z něho vyzařovala při souboji z Vitoriem. Cítil se být klidný a soustředěný. Basho...Hirokura...první tanec...Tuto techniku už jednou použil. V ten moment stál před mužem. Levačkou si chránil obličej a pravým loktem se pokusil udeřit nepřítele do krku.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptySo november 11, 2017 6:24 pm

Nartial
Čakal na Mokutov prvý útok. Pozoroval jeho náraz sily. Stále sa usmieval. Keď zaútočil a priblížil sa k nemu, dúfajúc, že ho zasiahne, jednou rukou obalenú v zlatom svetle mu zachytil lakeť, bez žiadnych ťažkostí. ,,Bude moja... Bude po mojom boku, ja z nej spravím ženu..." šepol a doširoka sa usmial, akoby si to práve predstavil pred očami. V jeho druhej ruke sa objavil zlatý paprsok, mieriaci priamo do Mokutovkho brucha.

Dash...
,,Je veľmi silný, videla som jeho silu, ktorá je obrovská, taká veľká, že sa jej sama bojím, ale myslím si, že som aj tak nevidela ešte všetko." povedala som. Vitorio sa usmial: ,,Áno, môj pán je mocný..." odpovedal mi naspäť, ja som ale pokrútila hlavou: ,,Ja som ale nehovorila o ňom."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptySo november 11, 2017 6:43 pm

Mokuto

Druhý tanec... Zmizel mu před očima a objevil se pár metrů dál. To bylo těsné...Kus jeho pláště byl potrhaný. Moc dobře jsem věděl, jaké máš s ní úmysly...Ušklíbl se. Já to však nedovolím...Jeho postoj se změnil. Nyní se proti němu rozběhl normálně. Nikdy jsem tuhle techniku nezkoušel...znám ji jen napsanou v archívu...ale teoreticky bych ji měl zvládnout. Používaní technik a styků boje jeho vlastního lidu ho naplňovalo štěstím. Jakoby teď bojoval za svůj lid. Dokonce pociťoval, že ho teď sledují a jsou mu nápomocní. Heca... Jen kousek před mužem zmizel. Lasta! Objevil se z druhého boku a naznačil úder pěstí. Tula sinomë Znova zmizel a objevil se z druhého boku, kde naznačil kop do protivníkova stehna. Nai quildë. Těsně před kopnutím znova zmizel a chvíly se nikdy neobjevil. Laita! Ozvalo se a znova se objevil. Stál před ním, stál z levé strany a stál z pravé strany. Všichni tři na něj zaútočily pěstí a všichni mířily na jeho hlavu.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptySo november 11, 2017 7:35 pm

Nartial
Pustil sa do smiechu: ,,Môžeš sa pozerať, ja nie som hanblivý." Sledoval jeho útoky, najskôr na jednej strane potom na druhej strane, všetko bolo tak rýchle, ale Nartial sa nebál, že by mu jeho útok ublížil. Skôr akoby mu skrivili vlások na hlave, obalil svoje telo do svojich krídel, ktoré vytvorili okolo neho štít. Keď ucítil ako dopadli Mokutové päste na zlaté svetlo rýchlo roztvoril svoje krídla a vyletel nad jeho hlavu. ,,Keď tomu chceš zabrániť musíš sa viacej snažiť." z jeho rúk znova vyšľahli ďalšie paprsky svetla.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 5:46 am

Mokuto

Paprsky dopadli přímo na něj. Ostatní dva hned zmizely, když odrazil útok. Skoro to vypadalo, že je souboj u konce. Avšak protivník mohl zacítit silnou změnu. Když paprsky zmizely, mohl spatřit zbytek ohnivého štítu a za nim démoni masku, jehož zářicí rudé oči sledovali svého protivníka. Okolí se zaplnlo temnou energií a kolem jeho těla se objevila tmavě červená aura. Nechtěl jsem to ještě použít, ale jinak by mě těmi paprsky porazil. Zařval hrůzostrašným hlasem. Černá latka se odmotala z jeho mece a obkrouzila kolem jeho ruky. Popadl svůj meč, jehož ostři se rozžhavilo. Zabiju tě Řekl. Jakoby tam teď stál někdo úplně jiný, někdo kdo sem přišel ze samotného pekla.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 2:35 pm

Nartial
Pozoroval premenu svojho nepriateľa. ,,Výborne..." povedal si pre seba hľadiac priamo do červených očí. Nemal strach. Nebál sa, bol si sám sebou istý... Nartialové krídla začali viac žiariť. Zdvihol ruku do neba: ,,Toto tu už bolo, ale začnem zľahka." Na nebi sa začali točiť oblaky a z oka búrky vyšľahol zlatý paprsok. Krajinu ožiarilo svetlo.

Dash...
,,Prečo mám taký divný pocit, že toto nie je priateľský zápas. " spýtala som sa Vitoria, upriamene hľadiac na tých dvoch, akoby sa predo mnou odohrával boj medzi dobrom a zlom. Vitorio si zatienil oči rukou a nahlas si odfúkol: ,,lebo tvoj priateľ nás chce zabiť..." ,,Prečo by to chcel spraviť?" položila som rýchlo otázku. Vitorio pokrčil plecia: ,,Neviem, asi je už raz taký. Neviem, či je dobrý nápad ostávať s ním. Veď sa na neho pozri, príde ti akoby to bol dobrý človek?" nadvihol obočia. Odmlčala som sa. Toto podobné mi hovorila aj tá žena, čo uniesla Mokuta, tiež hovorila že nie je dobrý. Tiež sa ma snažila od neho odtrhnúť. Mykla som plecami: ,,On nie je človek a nie je ani zlý, aspoň Mokuto nie je zlý, ale tá jeho druhá stránka... A možno, že je to tak dobré, možno práve preto sa spojili naše cesty." ,,Berieš to všetko tak bezstarostne, vôbec si neuvedomuješ, čo sa ti môže stať." Usmiala som sa na neho: ,,Nie som princezná, ale Seraf. Bojovní s Božou mocou, a ty si naozaj myslíš že sa bojím, že sa mi niečo stane? A keby aj, tak to bola Božia vôla." ,,Ak prežije tento súboj, tak s nami neostaneš, však..." pokrútila som s hlavou: ,,Nie pôjdem s ním... Naše cesty sa ešte nemajú rozdeliť."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 4:48 pm

Mokuto

Paprsek na něj vyvíjel velký tlak. Cítil silnou bolest v těle a sotva se mohl pohnout. Zapřel se nohama o zem. Celé okolí se zaplnilo řevem, ale né takovým jakoby ho něco bolelo, ale takový, temný, povzbující k boji. Celé jeho tělo se obalilo červenou aurou, která se více a více zvětšovala. Do celého okolí se zaplnil obrovský tlak, který mohla citit Dash i Vitorio. Skoro se jim před očima mohlo zdát, že prší. Avšak za tento jev mohl onen tlak. Před ním se objevil jakýsi štít, celý z červeno černé energie. Díky tomu se mohl zase hýbat. Předchozí bolest v něm způsobila větší hněv. Švihl svým mečem a k nebi, vyletěl paprsek červenočerné barvy, který přesně v polovině prosekl zlatou záři a blížil se přímo na protivníka.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 5:06 pm

Nartial
Cítil tú ohromnú silu, ktorá z Mokuta vyšľahla. Všetko bolo iné, temné, nepriateľské. ,,Čo si zač..." prehovoril, ale nie zo strachu, zo zvedavosti. Keď sa Mokuto dostal z jeho útoku, cukol okom, no nemohol sa zbytične zdržiavať, červnočierny paprsok mieril na neho. Neutekal. On nikdy neutekal. Svoje krídla pritlačil k svojmu telu a vytvoril okolo seba zlatú kuklu, ktorá zastavila Mokutov útok. Nartial znova zdvihol ruku k nebu. Teraz z oblakov vyšľahli ďalšie dva prúdy zlatého svetla, zvíjajúce sa okolo seba ako dva hadi. Útočili na Mokuta.

Dash...
,,Nepáči sa mi ten boj! Nech prestanú!" vykríkla som a pozrela sa s prosbou na Vitoria. Ten sa na mňa zdese pozrel : ,,Hádam si nemyslíš, že tam pôjdem medzi nich! Si sa zbláznila." Zazrela som na neho ,,Tak tam pôjdem sama." On ma však chytil za ruku: ,,Ešte nie..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 5:19 pm

Mokuto

Všiml si, že se mu stále ještě neobjevily ohnivé koule. Stále nebyl dost odpočatý ze souboje z Vitoriem a to rozčílilo ještě více. Odrazil se od země a letěl přímo proti těm paprskům. Nyní se znova u jeho meče shromažďovala energie. Nabíral rychlost. Už byl možná milimetr od paprsku, když v tom zmizel. Vypadalo to jakoby se celý v obrovské rychlosti posunul doprava. Tvá smrt... Ozval se hlas. Zněl tak hnusně s dvojitou ozvěnou. Objevil se vedle něj s napřáhnutým mečem, obalený černočervenou energií. Svým mečem švihl a z mečem vyletěla ohromná vlna červeno černé energie.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 5:34 pm

Nartial
Zaznel hlasitý zvuk. Červenočierna energia narazila do jeho zlatého štítu. Pocítil ohromnú silu, ktorá ho odmrštila preč, ďalej od nepriateľa. Tým útokom bol vyvedený z mieri. Bola to ohromná sila. Dvomi krídlami zabrzdil svoj náraz o skaly. Pozrel sa na Mokuta. Trocha otrasený, premýšľal čo v ňom vyvoláva toľkú nenávisť a odkiaľ čerpá toľko energie. Myslel si, že po boji s Vitoriom bude oslabený. Ako by jeho boj vyzeral, keby bol plne pri sile? Bolo mu jasné, že ho musí zabiť. Nevidel v ňom nič dobré, iba démona. Vystrel ruky pred seba, z ktorých zažiarilo silné zlaté svetlo. Nabralo na sile a vyšľahlo smerom na Mokuta. Ich dráha sa ale zmenila a svetlo putovalo do oblakov, tam sa na chvíľu stratilo, zaznela hromová rana a z neba sa spustil jedna obrovská guľa, meteorit zo svetla, mieriaci na neho. Bol obrovský...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 5:47 pm

Mokuto

Vypadalo to, že stojí ve vzduchu. Neměl křídla, ani se nevznášel. Stál jakoby pod jeho nohami byla pevnina. Zdvihl hlavu k nebi. Tomuhle se už nedokáže vyhnout. Pevně stiskl meč. Cítil se už oslabený, ale divil se, že ještě dál může. Možná, že, čím více tuto sílu využíval, tak ji dokázal více a déle využívat. Pokusil se ještě v rychlosti obalit své tělo energií, ale už dokázal jen tenkou vrstvu vytvořit. Objevil se ohromný záblesk světla. Když zmizel, stál na pevnině. Tedy, měl co dělat, aby se udržel na nohou. Horný díl oblečení měl úplně pryč a tělo měl celé doškrábané a lehce popálené. Maska na jeho obličeji byla z poloviny rozbitá. Meč svíral v obou rukách a hleděl na svého protivníka. Jestli mě to zasáhne znova, je po mě... Pomalu se narovnal.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 6:04 pm

Dash...
,,Prestaň!" vykríkla som keď som uvidela ako sa obrovský meteorit rútil na Mokuta. Zasiahol ho. Objavilo sa obrovské svetlo. Telo mi skamenelo... ,,Prežil... Dosť! Zastav to!" vykríkla som na Nartiala, keď som videla, že pripravuje ďalší útok. V mojom tele som prebudila Božie svetlo, mávla som krídlami. 
Okolo Nartiala sa objavil had, ktorý sa obvíjal okolo jeho tela. Zarazila som sa ,,On dokáže prelomiť pečať?" Vitorio sa zasmial:,,Tú prelomil aj pri tvojom súboji, ale ty si to nepamätáš, vtedy ale nevizeral jeho tvár takto..." Nemohla som dovoliť aby tento súboj skončil takto, čo nechápu nad priateľským zápasom. Aj ja som mala pochybnosti ohľadne Mokutovej desivej sile, ale nemôžem dovoliť aby ho zabil. Mávla som krídlami. Nartialové telo sa rozpadlo na čisté svetlo, stúpajúce do nebies. Vitorio ma chytil vodným bičom. Zabránil mi v lete, snažila som sa z neho dostať, ale vodný byť mi chytil každú končatinu, nakoniec ma jeden chytil aj okolo krku a strhol ma znova na zem. Vtom sa z oblohy zniesol paprsok zlatého svetla ničivou silou priamo na Mokuta. Bol obrovský ako ten meteorit. ,,Nie!" vykríkla som, snažiac sa oslobodiť z vodných reťazí...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 6:15 pm

Mokuto

Ruku si dal před obličej, kde se objevila červenočerná energie, která mu obnovila masku. Ozvalo se hlasité zavrčení. Napřáhl meč. Zbývalo mu už jen trochu sil. Paprsek obalil jeho tělo. Zatemnělo se mu před očima. Maska praskla a rozpadla se v prach. Když světlo zmizelo, ležel na zemi. Tělo měl stále v celku, avšak více doškrábané. Oči měl otevřené, ale mrtvé. Nevyzařovaly z něj žádný život. Byl konec.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 6:31 pm

Dash...
Nával hnevu, výkrik... Ztela sa mi uvoľnilo svetlo, vodné biče sa rozpadli. Oslobodila som sa. Letela som k Mokutovmu telu. Zastavila som opodiaľ, bála som sa prísť bližšie, bála som sa uvideť, čo bolo hneď jasné. Jeho telo sa nehýbalo, joho oči boli otvorené, ale boli prázdne, nebol v nich život. Prišla som k nemu bližšie, stála som nad ním. Neviem čo sa mi v mojom vnútri vírilo, čo som pociťovala. Bolo to podobné ako ten pocit, ktorý ma stále prenasleduje, ten pocit čo ma ničí. Strata môjho domova, vyhnanie z Edenu, pocit samoty v mojom živote. Kľakla som si k nemu a pohladila som ho po tvári. ,,Mokuto... si slabí... hádam sa nechceš zahanbiť mnou, hádam nechceš byť horší odo mňa." nepohol sa, ani nemrkol. Ignoroval ma. ,,Počuješ? Vstaň a bojuj ďalej!" skríkla som na neho. Moja mramorová tvár hľadela na neho... ,,Mokuto..." ,,Nesmúť..." ozval za mnou. Neotočila som sa, vedela som komu patrí. Neodpovedala som. ,,On si nezaslúžil byť s tebou. Iba prekážal. Nebol nikým..." Moje oči sa pozerali do prázdna. ,,Čo si zač, že môžeš rozhodovať o jeho živote a o tom či môže byť so mnou? Ja som prijala jeho k sebe, a ty si nerešpektoval moje rozhodnutie." nadýchla som sa ,,Mokuto!" znova som vykríkla, možno som čakala, že sa preberie, že len oddychuje... že si len prezerá oblohu. Tiež som sa na ňu pozrela, zbavovala sa oblakov, ukázala sa v jasne modrej. ,,Je krásna... Vidím to aj ja... Nie len v Edene je krásne, ale môže byť všade..."  usmievala som sa. ,,Vyhral som, Dashtar, patríš ku mne..." zostala som ticho. ,,Ak pôjdeš teraz so mnou, poviem ti pravdu o všetko. Poviem ti pravdu o tebe, o tvojom jestvovaní, poviem ti o tvojom poslaní, o tvojom pôvode, o tvojom príchode ako kráľovnej..." nezaujímali ma jeho slová. ,,Nehovor o mne, ja nie som tá o kom by sa malo hovoriť..." Nartial vyzeral, že ho uráža odmietanie Dash. ,,Poď so mnou." chytil ma za ruku, ja som s ňou trhla a zavrela Mokutové oči.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 7:04 pm

Mokuto

Ležel stále na zemi. Nehýbal se, neodpověděl ji, ani se na ni nepodíval. Jak rád se na ni díval a teď očima ani nepohnul. Vytrácelo se z nich světlo, už žádnou sílu nešlo z něj vycítit, žádný výdech z jeho nosa. 
Otevřel oči. Nacházel se v temnotě a padal. Kolem něj byla jen tma, ale přesto cítil že někam padá. Před ním se objevilo zablesknutí. Co to bylo?...Uslyšel něčí hlas, ale nerozuměl mu. Snažil se do něj zaposlouchat, aby rozeznal slova. Znovu se před jeho očima zablesklo a spatřil na chvilku obraz Dash. Zaslechl volání svého jména. Znova se před ním objevil obraz. Stál tam Nartial a říkal Dash, že patří jemu, avšak ona ho odmítala. Slyším ji... Znova se objevil záblesk obrazu na kterém Dash volá jeho jméno. Dash... Stále se před ním objevovali různé obrazy. Vstaň.... Ze všech sil se pokusil zastavit svůj pád. Vstaň!... Znova se objevil tlak sršící z jeho těla...Vstaň!.... Jeho tělo obalila červenočerná energie. Já tě... Síla byla stonásobně silnější než před tím. Celé okolí se zabarvilo červenou barvou. Já tě!... Už cítil pevnou půdu pod nohama. Já tě před nimi...Ochráním!  Otevřel oči, které byli zbarvené do žluté, spíše oranžové barvy. Jeho vlasy se prodloužily a celé tělo zahalila energie červeno černé barvy. Ta taktéž výřila do okolí. V místě jeho hrudi se objevila velká díra. Jeho tělo zbledlo a na hlavě byla velká bílá maska s velkými rohy. 
Spoiler:
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 7:27 pm

Dash...
To čo sa začalo diať, to čo sa zrazu okolo Mokuta objavilo, tá energia, nemožné, čo to bolo. Pozerala som sa na neho. Čo sa to deje. Odstúpila som. Nechápala som. Ucítila som ako ma niečo chytilo za ruku. Nartial ma držal za ruku, pevne, akoby ma už nikdy nemal pustiť. ,,Mokuto..." šepla som pri to, ako sa znova pred nami postavil. Ako prekonal smrť, ako sa znovu zrodil, na niečo temné... ,,Mo...Ku...To..."  chcela som k nemu prísť. Chcela som sa ho dotknúť, chcela som mu povedať, že... Nartial ma strhol. pripravil sa na boj. Vitorio ma uchopil a obal nás do vodnej gule, ktorá mala v sebe vzduchovú bublinu. Nie, ďalší boj, nie nemôžem to dovoliť. Udrela som Vitoria medzi nohy, tam kde sú muži najzraniteľnejší. Vybehla som z vodnej gule, chcela som zastaviť Mokuta, chcela som aby pristal bojovať, aby sme odišli. Chcela som. Zacítila som silný úder, ktorý vrazil do mojej hrudi, odhodilo ma na metre ďaleko. Svetlo zmizlo.
,,Ty nechceš umrieť?" zasmial sa NArtial, pripravený k ďalšiemu boju.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 7:41 pm

Mokuto

Potichu zavrčel. Chvíli tam stál a díval se někam do země. Natáhl ruku a meč, který ležel několik metrů od něj se zdvihnul a přiletěl k němu. Chytil ho a hned sním švihl k zemi. Zem za ním se v ten moment rozdrtila a zdvihla do vzduchu, jak kdyby do ní vletělo něco velkého, těžkého v obrovské rychlosti.

Spoiler:
Otevřel svá ústa a okolí zaplnil hlučný řev, připomínající řev něčeho velmi temného, nelidského. Jakoby řev samotného ďábla. V ten stejný okamžik se jeho tělo znovu obalilo červenou aurou a zem se začala otřásat. 
Spoiler:
Nevyšlo z něj žádné slovo, jen ho sledoval. Pak Nartialovi zmizel z očí a objevil se za ním. Při přesunu se ozval třaskavý zvuk a k Nartialovi se blížilo ostří meče.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 7:52 pm

Dash...
Nechcela uveriť čo sa pred ňou dialo. Prečo ho tak veľmi túži zabiť, prečo? Zrazu som počula Mokutov rev. Neznelo to dobre, neznelo to, že by to malo prinášať radosť, život, že by to malo byť dobré. Znel ako temnota. Znel tak, akoby to nebol on, akoby to bolo niečo... Čo to tá žena hovorila, zlo? Je v ňom naozaj zlo? Nartial vyletel na oblohu, zase započal svoj útok zlatými paprskami. Vyšľahlo ich zodesať. Pozrela som sa na Mokuta, potom na na zničenú zem okolo neho. Zavrela som oči. Nechcela som ho vidieť... Veď pred chvíľou ležal na zemi, ležal bez života a teraz, teraz... To nie je on... Rozprestrela som svoje nádherné krídla.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 8:03 pm

Mokuto

Trochu se přikrčil k zemi a podíval se k nebi. Mezi jeho rohy se začala formovat červená koule. Ta po chvíli vystřelila ve formě paprsku k nebi. Objevil se mohutný výbuch, který roztrhal zbytek mraků, který se ještě na obloze vyskytovali. Síla jeho paprsku byla tak silná, že zrušila všech jeho deset paprsků. 
Odrazil se od země a letěl k němu obrovskou rychlostí. Napřáhl ruku s mečem a když byl už blízko něho tak svým mečem švihl proti němu. V ruce měl ohromnou fyzickou sílu. Větší než předtím.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 8:17 pm

Dash...
Len tak tak Nartial sa ukryť pred Mokutovým útokom do svojich krídel. Náraz bol tak silný, že vypľul krv na zem. Videla som ako Seraf odoláva útoku, ale bol vyčerpaný z bojov pred tým. Stála som na dvoch stranách. Bála som sa o seba, bála som sa, že ak vyhrá jedna strana už nikdy sa nedozviem skutočnú pravdu o sebe, ale viac som sa bála, že ak vyhrá druhá strana, navždy ostanem prázdna... Nartial sa nadýchol a prebúdzal ďalší útok, zase paprsky, no teraz sa sústredil na jeden a na ten silnejší, na hadí paprsok. Bola som sama celý môj život, nebol dlhý, ale pre mňa každá sekunda bola ako minúta, každá minúta bola ako hodina a každá hodina ako deň, deň ako rok... Byť sama, to je to čoho som sa desila, Boh je pri mne, ale on sa na mňa neusmial, on nikdy na mňa neprehovoril, on ma nepohladil...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 8:26 pm

Mokuto

Objevil se před ním a holou ruku dal proti paprsku, který do ní narazil. Jeho oči se dívali do těch Nartiala. Sevřel paprsek v ruce, až nakonec sevřel ruku úplně a paprsek tak zničil. Další seknutí mířené do jednoho z jeho křídel. I kdyby mu nic neudělal, ani škrábanec. Švih jeho meče měl takovou sílu, že zem dole pod nimi se rozdrtila a všude létaly třísky od zničených stromů. Následně další řev a okolí se znova zaplnilo mohutným tlakem. Stále bez jediného slova...skoro jako monstrum, které si přišlo pro svou kořist.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 8:37 pm

Dash...
Nartial sa roztriasol, nevidel nikdy v živote takú silu. POcítil obrovskú bolesť. Vykríkol. Hodilo ho to o zem. Zvíril sa prach. Zem sa zatriasla. Videla som tú spúšť, videla som tú ničivú silu. To nemôže byť on. Spomenula som si na víjav z lesa, keď mu vtáčik pristál na ruke, spomenula som si, ako má rád prírodu. Toto nie je on. Vyletel som nad zničenú krajinu. Zastavila som pred ním, pred Mokutom, snažila som sa v ňom vidieť to dobré, ale ... ,,Mokuto..." oslovila som ho, ,,Prosím... Prestaň... Nebojuj... Nenič." Spoza mňa sa objavil Nartial. Z jeho rúk vyšľahli ďalšie paprsky priamo na Mokuta. Postavila som sa do ich dráhy a zastavila som ich ,,Prestaň!" vykríkla som na Nartiala lapajúc po dychu, jeho sil, aj keď sa blížila ku koncu bola ohromná.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 EmptyNe november 12, 2017 8:47 pm

Mokuto

Když se před ním Dash objevila, zůstal stát na místě. Koukal na ni svýma očima a nepohnul se nikam. Avšak návrat Nartiala ho znova rozzuřil. Další běsnící řev a nebe zářilo červenou barvou. To způsobila červená aura zářící z Mokuta.

Spoiler:
Za třaskavého zvuku zmizel, objevil se u Dash. Tu jednou ruku chytil kolem pasu. Mrknutím oka stály na pevnině. Mezi jeho rohy se začala formovat červená koule, která stále rostla. Pak nakonec vystřelila jako obrovský paprsek červené energie s větší destrukční silou než předtím.
Spoiler:
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Sponsored content





Viat Nuo - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Viat Nuo
Návrat hore 
Strana 5 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: