Dellarumia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Viat Nuo

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptySt november 08, 2017 6:37 pm

First topic message reminder :

Viat Nuo - Stránka 7 Landsc10
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 12:32 am

Mokuto

V noci mu byla zima. Bez své peřiny, kterou dal Dash a pouze v županu se celkem často probudil na to, že se celý třese. Ráno ho probudila Dash, když si sedla na jeho postel. Rychle otevřel oči. Nebylo to moc příjemné probuzení. Přivřel oči Super...rád odsud vypadnu... Potom oči zavřel úplně. Hmm...to mohl udělat i jinak...Zamumlal. Nechtělo se mu vstát, když už konečně našel polohu, ve kterém mu byla nejmenší zima.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 1:10 am

Dash...
Povzdychla som si. ,,Asi si sa dobre nevyspal..." usmiala som sa na neho a dobre som si ho prezrela. Uvedomila som si, že nebol zakrytý. Pozrela som na svoju posteľ, na ktorej som mala dve periny. Znova som prešla pohľadom na jeho pokrčené telo. Postavila som sa z postele, zobrala som z tej mojej perinu a zakryla som s ňou Mokuta. ,,Nesmieš sa o mňa starať na svoj úkor..." povedala som. ,,Dostala som od Nartiala zvitok, z ktorého sa môžem naučiť viac z mojich schopností. Chcela som sa ťa spýtať, či mi s tým pomôžeš, keď sa vrátime do mesta." môj tón hlasu sa zrazu zmenil, zosmutnel: ,, Ale... Aj keď to nerada hovorím, ak so mnou už nechceš byť tak to pochopím. Nechcem, aby sa niečo takéto opakovalo. Nechcem aby sa ti kvôli mne niečo stalo. Ja si nezaslúžim, aby si sa kvôli mne obetoval..." Sadla som si na zem, opierajúc sa Mokutovú posteľ: ,,Prepáč mi... Ja... Ja nedokážem mať rada... Neviem to..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 8:56 am

Mokuto

Neotvíral oči, jen se mu na obličeji objevil menší úsměv. Haa..teplooo...Potom dál poslouchal co mu Dash říkala. Nakonec oči otevřel. Pomůžu ti...už jsem ti říkal, že ti chci pomáhat. Odpověděl ji a podíval se na ni. Proč bych nechtěl? Jsem s tebou, protože chci...nemusíš mě mít ráda..ja tě do takových věcí nenutím...jen nechci být sám. Posunul se blíž k Dash aby na ni dosáhl. Potom ji pohladil po vlasech. Ty si zasloužíš i víc...Řekl potichu, ale dál už nepokračoval. Už dávno si byl vědom toho, že žena jako je Dash je jiná. Je z jiného světa, kde mají jiné zvyklosti apod. Ale bylo mu to úplně jedno.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 9:33 am

Dash...
Pousmiala som sa. ,,Budem sa snažiť byť dobrá, chcem sa učiť citom. Chcem zistiť aké to je... U teba to vyzeralo, že ť city posilňujú..." spomenula som si na MOkutov boj s Nartialom. Videla som toho démona... Tú silu. ,,Chcela by som si s tebou dať súboj, ale to až keď sa vrátime, súhlasíš?" pomedlila som si ruky. Vtom som začula zabúchanie na dvere a do miestnosti vstúpil Vitorio. ,,Dobré ráno Vám želám." pozdravil nás s úsmevom na tvári a dobrou náladou. ,,Je mi ľúto, že už odchádzate..." pozrel sa na Mokuta ,,Hlavne kvôli tomu, že k niektorým z vás som si tu pomaly vytváral citové puto." v jeho pohľade bolo toľko lásky. Potom sa začal hrozne smiať.  ,,Neboj sa Mokuto, si na mňa moc veľký." znova sa zasmial: ,,No dobre, keď budete pripravený na odchod, tak vás budem čakať v hlavnej sieni..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 9:40 am

Mokuto

Cukl sebou. Co to právě řekla? Chvíli nereagoval, ani se nehýbal. Miniinfarkt? To myslíš vážně? Netušil, co ji přimělo pro tak velkou změnu. Potom se usmál. Jasně...můžeme si dát souboj..., ale prosím...nesnaž se mě tak vyprovokovat jako ti dva...Zachichotal se a koukl ke dveřím. Do místnosti vešel Vitorio. Nechápal co tím myslel, ale pro jistotu nereagoval, jen pokýval hlavou. Huch..asi nadešel čas vstávat...Řekl potichu, ale nepohnul se. Vůbec se mu nechtělo jít z postele ven.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 9:58 am

Dash...
Sledovala som Vitoria s jedným zdvihnutým obočím. O čom to hovorí? Čudný to človek...pokrútila som hlavou. Vitorio odišiel. ,,Ale, keď ťa vyprovokovali dosiahol si obrovskú silu. Myslíš, že keby som sa aj ja vyprovokovala, tak by som bola silnejšia? Alebo si myslíš, že takéto zvyšovanie sily je nebezpečné." zamyslela som sa. Sledovala som MOkuta, akou závratnou rýchlosťou sa vstavia z postele. Ja som si sadla na tú svoju, čo najbližšie k nočnému stolíku. ,,Doniesli ti aj nové oblečenie, bude z teba fešák, " usmiala som sa,, Ale keď sa ti ešte nechce ísť, tak si daj niečo pod zub, napríklad hrozno..." odtrhla som jednu bobuľku: ,,Urob aaaaaa..." hodila som ju po ňom, skôr ako si dokázal otvoriť ústa. Trefa priamo do čela. ,,Hmm... ale keď si chceš tak si ešte pospi, ja sa pôjdem ešte po túlať."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 10:07 am

Mokuto

Hmm...nevím přesně jak to funguje..sám nevím, kde jsem vzal takovou sílu. Možná...to má něco společného s tebou...čím víc ti chtěli "ublížit" tím více jsem tě chtěl ochránit...možná proto mi tělo dodalo více sil...avšak...stále si nepamatuju jak jsem ho porazil..V mysli se mu objevil znova ten obraz děsivé hlavy s rohmi. Musím o sobě zjistit víc... Koukl na ni a v tom ho trefilo hrozno do čela. Někam se odkutálelo a už jej nedokázal najít. Koukal na ni. Nějak ti to nevyšlo.. Zasmál se. Zakryl si peřinou i hlavu. Hmm...ještě aspoň pět minut...Zamumlal pod peřinou.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 10:19 am

Dash...
Zamyslene som sa pozrela do stropu: ,,To by sa dalo využiť... Ak by sme boli nahodov v boji a nemali by sme už silu bojovať ďalej, tak sa nechám zraniť, a ty to vyhráš... A ty si to vôbec nepamätáš? Vôbec nič?" Tiež som sa zasmiala a chytila som do ruky jablko: ,,Môžem to skúsiť ešte aj s týmto ovocím." ale to už sa Mokuto zababúšil pod perinu. ,,Dobre tak si dajme ešte chvíľku..." prikývla som. JA som sa zatiaľ začala rozčesávať. Pozerala som sa do zrkadla na moje kučeravé vlasy. Rozdelila som si ich na dve strany a urobila som si dva copíky. ,,Troška zmena..." zašomrala som si. Hľadela som si do očí v zrkadle. Premýšľala som nad slovami čo mi hovoril Nartial. Sama proti svetu? 
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 10:32 am

Mokuto

To né...to s tebou raději budu trénovat, aby jsi byla co nejsilnější...Zamumlal pod peřinou. Pak se tam zavrtěl. Ne...nepamatuji se... Znova se ozvalo z pod peřiny. Chvilku bylo ticho a potom se nenápadně odkryl, ale jen po oči, aby se mohl podívat na Dash co dělá. Koukal na ni jak si češe vlasy a pak si ji plete do dvou copů. Slušelo ji to, i to oblečení. Je teď jiná...je to opravdu Dash? Zamyšleně ji pozoroval a hlasitě mu zakručelo v břiše. Hmm...měl bych se asi najíst...ale je to tak daleko...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 10:43 am

Dash...
Nezabúdaj, si Seraf... Seraf odovzdaný telom aj dušou Bohu. Bola som sprostá, čo som povedala. Ja patrím len jemu... Len tebe...
Začula som zvláštny zvuk. Dobre som ho už poznala. ,,Mal by si sa najesť, na nočnom stolíku máš nejaké raňajky..." povedala som, ešte som sa zahľadela na svoj obraz v zrkadle. Môj pohľad zablúdil na kryštálovom prívesku na krku. Spomenula som si na starenu. Na ten deň, kedy uniesli Mokuta. Kto vie ako sa zatvári, keď zistí, že som ho šla zachrániť, kvôli odmene, ale môžno to pochopí, veď si musím nakúpiť veľa nového oblečenia. Usmiala som sa. Spomenula som si na ženu š červenými vlasmi. ,,Kto bola tá žena..." spýtala som sa Mokuta
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 10:54 am

Mokuto

Nakonec byl přinucený se odkrýt z pod peřiny a natáhnou se pro jídlo. Bylo tam nějaké pečivo a to si hned vzal a začal pomalu odkusovat. Shia...z rodu Mibune...patří mezi nejmocnější bytosti...moc o ní nevím, jen vím že v archívu prastarých byla umístěna na čvrtém místě pro ně nebezpečných tvorů. Ale zdá se, že pro někoho pracuje...což je to nejzvláštnější...podle toho co jsem četl tak vždy všichni pracovali pro ni...ze strachu. Odpověděl ji a pomalu vstal  z postele. Vzal oblečení a začal se oblékat. Jen vím, že se určitě vrátí...nemá ráda nedokončenou práci... Zamumlal a prohlédl si oblečení, které na sebe dal. Chybí moje staré věci...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 11:08 am

Dash...
,,Takže sa ešte vráti, budeme musieť byť v strehu, teda aspoň ty... Išlo jej iba o teba... Ja neviem kto to je, ale tak ja som doteraz nevedela, že existujú aj iné svety ako náš Eden..." Pozerala som sa na Mokuta ako sa oblieka. ,,Alebo môžme spraviť inú vec, prečo na ňu čakať... Povedal si, že je jedna z najsilnejších bytostí, ale keď pracuje pre niekoho asi tu bude niekto ešte viac silnejší. Čo ak ten niekto má zlé úmysly... hmmm ... Pristane ti to..." usmiala som sa, ,,Ale ja som krajšia..." zasmiala som sa. ,,Počkaj, ale keď tá žena bola nebezpečná pre Prastarých, tak prečo by mala byť nebezpečná aj pre teba, veď ty bojuješ tiež proti prastarým. Nenávidíš ich. A čo keď využívaš ich silu. Aspoň ich ľahšie porazíš... Či? Mýlim sa?... Možno, čo ak sa raz neovládneš..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 11:20 am

Mokuto

Nechce, aby se stalo...že mě Prastaří ovládnou nebo se k nim přidám...Otočil se na Dash. Jsou ještě další tři. Bohužel nevím co jsou zač. Do těch informací byl velice omezený přístup. Pokud pracuje pro jednoho z nich...tak to bude ještě zajímavé... Usmál se. Si teda věříš... Zasmál se i on. Vesmír je rozdělený na dvanáct sektorů, každý sektor má plus minus 170 obydlených světů. Možná existuje mnohem více silných tvorů, kteří dokážou porazit prastaré... Vzpoměl si na deváté místo žebříčku, kde bylo napsané Nemeth. Nevyspělá rasa se zvláštními schopnostmi...dokázali se ubránit pomocí tance... tak to bylo napsané u kolonky jeho rasy. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel...doteď jsem své schopnosti dokázal ovládnout...vůbec netuším...Sklonil hlavu. Bylo mu nepříjemné, že jeho přítomnost v tomto světě, může ublížit nejen místním, ale i Dash.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 11:33 am

Dash...
Vyvalila som na neho oči. ,,Koľko? To je veľa svetov." zamračila som sa, ,,A z tých všetkých svetov som sa musela ocitnúť v tomto svete? Jaj..." prešla som si rukou po tvári: ,,Na to aký veľký je celý svet, sme boli veľmi izolovaný, Áno stále sme trénovali, ale nikdy nič zlé sa nestalo, a myslím si, že nikdy by sa nič zlé nestalo. Je to až vtipné však. Je to celé na smiech už iba to, že sme sa stretli, my čo sme dve strany mince. Ja som tá čo mala všetko a ty nič, ja pochádzam z raja, kým ty si prežil peklo, Ja mám v srdci svetlo a ty temno... To že sme spolu musí niečo znamenať." zamyslela som sa. Oči sa mi rozžiarili: ,,Wow, vieš si predstaviť čo by z nás vzniklo. Keby sme splodili potomka, tak to by bola tá najsilnejšia bytosť vo vesmíre. Vieš si to predstaviť... Naše schopnosti dokopy... Stal by sa bohom..." zamyslene som sa pozerala na Mokuta, vlastne nie na neho ale za neho. Nie je toto rúhanie?
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 11:41 am

Mokuto

Pozoroval ji. Její myšlení ho fascinovalo, ale pak přišel ten zlom. Zůstal tam stát jako socha. Nedýchal, nemrkal očima. Byl celý rudý. D..dítě?.....Na Naše? Vydal ze sebe po chvíli. COOO? Nikdy nepomyslel na to, že by po sobě mohl něco zanechat. Vlastní dítě? Uh..no..to...em...asi ano...Otočil se jako kdyby stál na otočném podstavci, směrem k tácu s jídlem. Hned se začal nacpávat jídlem aby nemusel dál nic říkat. Proč se celý třesu?  Nepůjdeme už ?  Zeptal se s plnou pusou.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 12:07 pm

Dash...
Nechápavo som sa pozerala na neho. Povedala som vari niečo zle? Prečo je taký rozrušený: ,,Si v poriadku? Ja som to tak nemyslela, že chcem s tebou splodiť dieťa, len som narážala na to čo by sa stalo s naším premiesením. Aj tak moje telo ešte nieje na to pripravené a po druhé by to asi medzi nami ani nešlo." prstom som ukázala na jeho rozkrok a naznačila som výškový rozdiel. ,,A sme každý iného druhu, takže..." poškriabala som sa na hlave. ,,Prepáč ak som povedala niečo zlé, čo ťa mohlo nahnevať, alebo uraziť, ale ja som len tak polemizovala." usmiala som sa na neho, ,,Môžme ak si dojedol..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 1:31 pm

Mokuto

T..to ne…v pořádku. Já jen…necekal jsem to… Sklonil hlavu. Promiň…nechtěl jsem takto reagovat….ale představa ze ja a ty…spolu..bychom dělali…no…vis co… poskrabal se na hlave a usmál se. Trochu ho zklamalo, ze by sním nechtěla nikdy nic mit, ale spise to očekával. Jo pojďme… znova se usmál a zamířil ke dveřím.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt november 14, 2017 4:31 pm

Dash...
,,Hmm... to si ani ja neviem predstaviť, vlastne to celé... Nartial mi povedal, že by to so mnou bolo strašné, lebo som chladná ako ľad... Tak ale to je jedno, lebo ja som nebola zrodená pre takéto radovánky... Cítim, že mám väčšie poslanie ako... Aj keď dať život je Božie poslanie..." hovorila som zamysleným tónom. ,,Dáme si medovinu keď prídeme. Tak sa ponáhľaj..." oblizla som si peri, zobrala si zvitok, chytila som ho za ruku a ťahala ho za sebou, čo najrýchlejšie. Zišli sme dolu schodmi. Tam stál Vitorio aj Nartial. ,,No myslel som, že ste sa tam zakorenili." zasmial sa Vitorio. Nartial sa zahľadel na naše spojené ruky. Kútikom úst sa usmial. ,,Rozhodli sme sa, že vám skrátime cestu domov... Vytvorím vám portál. Neviem kde vás to presne prenesie, ale bude to blízka Aldory. Nemusíte cestovať mesiac... ale bude to za chvíľu. Môže byť?" spýtal sa Vitorio a žmurkol pravým okom. ,,To bude super, som nadšená. Ďakujeme. " povedala som.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptySt november 15, 2017 12:25 am

Mokuto

Nartial je celý divný... Zamumlal s úsměvem na tváři. Trochu sebou cukl, při pomyšlení nad tím že zase bude pít a zase mu bude špatně. No jasně....dame si. Koukl někam jinam. Ze schodů malem spadl, jelikož musel robit jiné kroky než ona a to bylo dost obtížné. No super...konečně dobrá zpráva.  Řekl a usmál se. Líbilo se mu, že od tohoto místa bude co nejdál to půjde a během chvilky budou už doma. Doma? Opravdu to můžu nazvat domovem?
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptySt november 15, 2017 12:40 am

Dash...
Vitorío sa usmial a začal krúžiť so svojou palicou a vytvárať vodný Vír. Nartial zatiaľ pristúpil ku mne. Pustila som Mokutoú ruku. Pohľadil ma po vlasoch, privinul si ma k sebe a pobozkal mi čelo. Usmiala som sa. ,,Nelúčime sa navždy, ja si ťa vyhľadám." zašepkal mi do ucha. Vitorio zatiaľ vytvoril modrí vír, portál pripravený na vstup. Pozrel sa na Mokuta: ,,Vieš, chcel so  ti to povedať už dávnejšie... Ale ty asi moje city nepochopíš, lebo nedokážeš milovať..." Nartial v tom momente pozrel na neho vražedným pohľadom: ,,Dosť, prestaň s tými vtípkami." Ešte raz sa pozrel na mňa a potom mi rukou dal znamenie aby som vošla do portálu, urobila som tak. Potom sa svoj pohľad obrátil na Mokuta: ,,Daj na ňu veľký pozor."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptySt november 15, 2017 12:52 am

Mokuto

Odvrátil pohled od Nartiala a Dash a jen lehce zavrtěl hlavou. Pak svůj pohled změnil na Vitoria, který mu začal říkat nějaky divny věci. Si mimo ne? ...Odpověděl mu. Jak ja ty dva nesnáším....joj nech už jsem pryč odsud... Hned jak se otevřel portál, vešel do portálu hned za Dash. Konečně budu tam kde to znám a budu mít chvíli klid.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt február 20, 2018 12:59 am

Dash...
Portál nás priviedol do nádhernej oblasti. Rieka hory, štebotanie vtáctva. Páčilo sa mi tu. Nartial mi pomohol zosadnúť z koňa. Keď prešiel portálom a Mokuto pribehla som k nemu. ,,Konečne sme tu, tá jazda na koni je hrozná, celý zadok ma bolí." sťažovala som sa. Práve v tom momente prešiel okolo nás aj Vitório ktorý za usmial na Mokuta a podvihával obočie: ,,Počuješ Mokuto?  Zadok... Celý zadok ju bolí..." nahlas sa rozosmial. Vtom sa na neho pozrel Nartial, ktorý evidentne pochopil čo tým myslel. ,,Nemáš náhodou povinnosti?" Mág sklonil hlavu: ,,Áno pane..." chytil za uzdu všetky kone a odviedol ich prečo. Nartial pristúpil k nám: ,,Takže prichystáme vám izby. Miesto kde sme mali kuchyňu si asi pamätáte, ak nie tak sa spýtate sluhov. Nezabúdajte ste tu slobodný, takže sa môžte pohybovať kde chcete, teda okrem mojich komnát samozrejme a komnát ostatných, rešpektujte súkromie samozrejme. Keď pôjdete popri tejto kamennej stene, nájdete tam dvere, ktoré budú viesť priamo do môjho sídla. Na izby ale počkajte, zatiaľ sa choďte najesť, alebo... no robte čo uznáte za vhodné." potom sa otočil na mňa: ,,A ako som slúbil budem ťa učiť, ale nebuď netrpezlivá." prikývla som mu. Potom sa otočil na Mokuta: ,,A teba žiadam, nezabi ho, aj keď po tom túžiš. Dash sa nedotkne, o to sa postarám." uklonil sa nám. Naraz sa na jeho chrbte objavili krídla a odletel niekam preč. Pozrela som sa na Mokuta: ,,Cítim sa hrozne. Som dvojitý vyhnanec... Čo myslíš, čo sa deje teraz v Aldore?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt február 20, 2018 1:11 am

Mokuto

Prošel portálem. Zase tady...ach jo... Zesednul z koně a to už Dash stála u něj. Chtěl už něco říct, ale hned se do toho vložil Vitorio. Podíval se na něj, pak zpět na Dash a zavrtěl hlavou. Pako... Zamumlal a usmál se na Dash. Došel k nim Nartial. To nezáleží na mě... Odpověděl mu na jeho žádost o nezabití Vitoria. Nakonec i on odešel..tedy odletěl a zase tu byli spolu sami. To bych neřekl...nikdo tě nevyhnal, ...ber to jako čekání na zlepšení situace. Přeci jen...oni nám nemůžou dokázat vinu v smrti císaře...zvlášť když jsme jim několikrát pomohli..
Podle mě se lid bouří proti císařské rodině...za všechny ty lži apod...a nebo je vše v pohodě a vše jim řekli a vysvětlily proč to drželi v tajnosti...
Odpověděl ji.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt február 20, 2018 1:23 am

Dash...
,,Ľudia klamú, tvária sa, že ti chcú pomôcť a pri tom myslia len na seba. Sú chamtiví a zlý... Nemám rada ľudí. A okrem toho myslíš, že ľudia budú niečo robiť proti prastarým? Nemajú žiadnu šancu. Sbúria sa proti cisárskej rodine, zvrhnú ju a potom čo. Začnú zbrojiť? Ľudia padnú behom 5 minúť. A ostanú znova pod ich vládou." kopla som do kameňa čo bol na zemi: ,,Je ti jasné, že sme v tom sami? Máš vôbec nejaký plán?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 EmptyUt február 20, 2018 1:39 am

Mokuto

Vyslechl si Dash a pak ji odpověděl. Lidé jsou zvláštní...ale nedával bych je do jednoho pytle...vím že sis je velmi neoblíbila...ale já jim ještě jednu naději dám...nejsou silní..ale mezi nima žije hodně mocných bytostí...a s některými jsme se už setkali...Usmál se a zadíval se ji do očí. Plán...nikdy žádný nebyl...prostě až přijdou tak budeme improvizovat... Nic jiného nám ani nezbývá...stále máme málo informací...a jejich moc je stále nad naše možnosti...ale pořád nám zbývá nějaký čas...musí si být jistí, že jich zde nečeká něco co by je mohlo ohrozit....Pamatuješ krvavou princeznu? Pokud tady byla ona, určitě jen tak rychle sem nedorazí.... Pousmál se.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Sponsored content





Viat Nuo - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Viat Nuo - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Viat Nuo
Návrat hore 
Strana 7 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: