CZ/SK
 
DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 
 

 Viat Nuo

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Viat Nuo   St november 08, 2017 6:37 pm

First topic message reminder :

Návrat hore Goto down

AutorSpráva
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut február 20, 2018 1:48 am

Dash...
,,Nedávam druhé šance. Ale aj napriek tomu, že ich nemám rada, budem sa snažiť pomôcť, nebudem sa len tak prizerať, toho sa báť nemusíš. Budem bojovať." Ďalej som počúvala Mokuta a keď spomenul meno Krvavá princezná prešiel zamračila som sa: ,,Áno pamätám si ju. Je naozaj tak silná? Boja sa jej? V čom spočíva jej moc." spomenula som si na moje a jej stretnutie, keď som išla zachrániť Mokuta. Je to ďalší človek ktorý sa hral na boha. ,,Tá žena je ďalší príklad toho aký sú ľudia zvrhlí. Prečo ich máš rád ty?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut február 20, 2018 2:13 am

Mokuto

To jsem rád..Pousmál se a dál poslouchal Dash. Ikdyž tak nevypadá, stále...tedy aspoň podle statistik prastarých, je brána jako jedna z nejmocnějších bytostí...a hlavně která není přátelská k prastarým. Víc o ní nevím...jen je dost bláznivá a jde po mě... Zasmál se a poškrábal se na hlavě. Ona není člověk...není z tohoto světa...tak jako my  Povzdechl si. Neřekl bych že je mám rád...jen, tohle místo se muže stát mým novým domovem, a nebylo by zrovna rozumné se jim stranit...ty domov máš, a chceš se tam vrátit...já nemam místo kam bych šel.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut február 20, 2018 2:42 am

Dash...
Pomaly som začala kráčať ku kamanej stene, kde by sa mali nachádzať dvere. ,,No asi tiež túži ovládnuť to niečo čo je v tebe. Čím skôr to zvládneš ty, tak tým sa nemusíš už ničoho obávať. Ja viem nie je to ľahké. Ale predstav si, ako porazíš každého Prastarého. Budeš najsilnejší. Teda samozrejme až po mne!" zasmiala som sa. ,,Ja mám domov, ale neviem či tam budem vítaná. Ale neviem... Neviem či sa tam niekedy vrátiť, alebo ak aj hej či to bude také ako si predstavujem. Že ma budú vítať ako svoju stratenú dcéru... Nartial mi niečo tají, on vie o mne niečo viac a nechce mi to povedať. Mám taký pocit, že ani v našom svete sme sa neobišli bez klamstiev..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut február 20, 2018 2:56 am

Mokuto

Doufám, že ne...jsem rád, že se nám momentálně neplete do cesty. Taky se zasmál. No jasně...však už jsi silnější než já...teda, ty jsi dokázala porazit mé zlo... Usmál se na ni. Co já bych si bez tebe počnul... Uchechtl se. Zdá se, že je to něco...co spojuje všechny bytosti.  Zamumlal a pak se na ni zase podíval. Bylo by fajn, kdybys tady zůstala...semnou...tedy...ne, že bych to po tobě vyžadoval, dělej si co chceš..ale...chápeš...bylo by to...fajn... Zamumlal a následoval ji dál.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut február 20, 2018 3:36 am

Dash...
,,Tu nie je moje miesto... Ja nechápem tento svet... To vieš. Máš obrovskú trpezlivosť. Rozhovori s Vitoriom to utvrdzujú. " odpovedala som Mokutovi na jeho návrh. Prišli sme až k dverám tie sa pred nami začali otvárať. V chodbe do ktorej sme vstúpili  stály dve mladé ženy oblečené v rovnakých šatách. ,,Vaše izby sú pripravené. Pôjdete po schodoch a doľava. Dvere sú otvorené. Máte tam aj nové oblečenie. " povedali naraz, uklonili sa. ,,Nové oblečenie, tieto moje šaty sú celé roztrhané... Pozri... Dobre vidíme sa, utekám dopredu." zaradovala som sa a vybehla som hore schodmi ako víchor.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut február 20, 2018 3:59 am

Mokuto

Jo.. já vím...no co už...nevadí... V jeho hlase bylo znát zklamání, ale přesto se usmál. Vešli do další chodby. No jo, jsou z toho...také...kratké...no...hehe... Koukal na její nohy a oči mu utíkaly výš k místu kde ji začínaly šaty. Utíkej...utíkej... Dash utekla po schodech a on pokračoval normálním krokem. Došel až k místu, kde nejspíš byl jeho pokoj. Vešel dovnitř, dveře nezavřel. Podíval se na oblečení, které zde bylo připravené. Nevypadalo zle, ale ještě ho nechal ležet na mistě. Bylo by hloupé si dat čisté oblečení na špinavé tělo. Měl bych se jít umýt... Otočil se tedy a zamířil k tomu jejich slávnemu jezeru které nazývaly že koupelna.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi február 23, 2018 5:19 pm

Dash...
Prišla som do svojej izby. Bola krásna bola svetla, plná slnka. Biele steny boli zdobené perleťovými prírodnými vzormi. Priamo oproti dverám sa nachádzalo veľké okno až po zem, ktoré po bokoch zdobyli zlatom prešívané závesy. V strede izby bola obrovská kruhová posteľ, ktorú zahaľovala belasý baldachýn. No skutočná nádhera bola tá ktorá sa nachádzala na vysokom strope. Nachádzala sa tam prekrásna mozaika z drahých kameňov zobrazujúca vesmírne zarebné oblaky. Bolo to hotové umelecké dielo. V rohoch miestnosti sa nachádzali vysoké vázy v ktorých boli kitice z bielych ľalií. Celá miestnosť nimi voňala. Pomaly som sa prechádzala po izbe. Bola som z nej unesená. Náraz som si všimla, že na veľkom zrkadle, ktoré sa nachádzalo Na pravej strane miestnosti, bola nejaká rúčka. Posunula som s ním a predomnou sa objavila chodba do ďalšej miestnosti. Vošla som do nej. Uprostred miestnosti sa nachádzala zlatá vaňa. Po okrajoch boli všade zrkadlá. Tiež mali na sebe malé, priam nebadateľné rúčky. Jedno zrkadlo po druhom som otvárala. Boli to skrine plné oblečenia. Presunula som sa k vani a pustila som do nej vodu. Ovanula má príjemná vôňa byliniek. Kúpeľ bol výborný a uvoľňujúci. Začala som si vyberať oblečenie čo si oblečiem. Nakoniec som si obliekla tmavomodré obtiahnuté dlhé nohavice s vyšivanými zlatými vzormi a na vrch som si obliekla biely top jemne priesvitný, ktorý bol v predu krátky tak, že mi odhaľoval pupok a v zadu bol dlhý až po kolená s tým že mi odhaľoval chrbát . Obula som si vysoké čižmičky na opätku a na zápästia som si dala dva gravírované zlaté náramky. Prišla som k posteli. Tam som videla ženu so sklopeným pohľadom držiac v ruke zvitok. ,,Pani, toto Vám posiela môj pán." Podala mi ho do rúk, uklonila sa a odyšla preč. Roztočila som ho. Bol prázdny. A tak som v sebe prebudila božie svetlo. Náraz sa zvitok zapeskol a objavilo sa v ňom písmo. Kruh v kruhu, kruhy na kruhu... Musím ísť rýchlo za Mokutom ...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi február 23, 2018 7:48 pm

Mokuto


Byl na ceste k podzemnom jezerum. Na chodbe nepotkal zadného živého tvora. Dúfal že si stále pamatuje cestu. Došel k jedným dverim, u ktorých si myslel že vedú do "kúpeľne". Otvoril ich a nakoukl dovnútra. Tam uvidel dve polonahé zeny, ktere se zrovna prevlekaly do nového oblečení. S červenou tvári pomaličky dal hlavu zase ven a zatvoril dvere. Nastesti byli ženy v hlbokej diskusi a nevšimli si ho. Pak zamiril k druhým dverim, otvoril ich. Byli to konečne ty správne dvere a zdalo že že nikdo tam není takže bude mit vodu pro sebe. V prevlekaci miestnosti si sundal oblečení a po schodoch sesel až k jezeru. Pomalu vstúpil do vody a zamiril do vetsi hloubky.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi február 23, 2018 8:54 pm

Dash...
Vyšla som zo svojej izby. Pomalým krokom sa ku mne približoval z druhej strany chodby Vitorio so širokým úsmevom. ,,Ale už si sa aj vychytala, ale ti to pristane." ,,Ja viem..." Odpovedala som sucho. On sa zasmial. ,,Inú odpoveď som ani nečakal..." Odjašľal si a ďalej pokračoval: ,,Vidím, že si zvitok našla." Ukázal na zrolovaný papier v mojej ruke. ,,Áno našla, kde je Mokuto?" ,,Vizerám snáď ako jeho vychovávateľky?" ,,Nie nevizeráš..." Odpovedala som so zdvihnutým obočím. ,,Asi si ma nepochopila, ale to nevadí. Musíš ho sama pohľadať, ale vo svojej izbe nie je. Chcel som ho ísť navštíviť, no bol som sklamaný. Možno šiel do jedálne, alebo sa šiel okúpať." ,,Možno... Ale potrebujem mu to ukázať..." Vitorio sa zasmial: ,,čo také ňu chceš ukázať." Zvitok som rozčúlene mu strčila skoro pod nos: ,,Veď toto! Si tak nechápavý?" Znova sa zasmial:,, Ja som dosť chápavý, len ty tomu nerozumieš. No nič hľadaj to svoje zatúlané šteňa. A jasné, môj pán ti chce odkázať, že ti dá prvú lekciu." Rozžiarili sa mi oči nadšením. Vitorio sa mi uklonila a odyšiel do jedných z dverí. Ja som sa zatiaľ išla pozrieť či je Mokuto v jedálni. Keďže som ho tam nenašla vydala som sa do kúpeľa...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi február 23, 2018 11:28 pm

Mokuto

Dostal se doprostřed jezera. Otočil se čelem ke vchodu a zavřel oči. Voda mu byla po ramena. Předtím jsem to tak necítil, ale teď...je to super... Cítil mravenčení na hrudi. Po souboji s prastarým, který ho pak nabodl na meč, mu zůstala jizva a to i přesto, že byl léčen magií. Dash to neřekl, ale někdy pociťuje menší bolest v té jizvě. Jakoby malý kousek stříbrné čepele zůstal někde uvnitř rány. Přemýšlel nad spoustu léčivých metod, ale ani jednu on nezvládá. Teorie je vždy k ničemu....Pomyslel si a pak uklidnil svou mysl. Přestal vnímat okolí, na nic nemyslel, jen tam stál a nechal působit vodu.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 12:33 am

Dash...

Vošla som do prvej z miestností, ktorá viedla do kúpeľa. Tu sa odkladá šat. Ja som ale ignorovala toto pravidlo a pokračovala som priamo k jazeru. ,,Hej... Ale , ale, tuším si aj ty prepadol potešeniu z kúpeľa." usmiala som sa na Mokuta a zhlboka som vtiahla do pľúc omamnú vôňu byliniek. ,,Keď tu skončíš, čo povieš na jedlo, alebo by som si dala aj nejaký dobrý čaj. A pozri mám nové oblečenie..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 12:51 am

Mokuto

Cítil se velmi příjemně. Skoro ve vodě i usnul. Hlavou mu přeskakovali myšlenky. Ponořil pod vodu i svá ústa. Ani mu nevadilo, že je tu sám. Ikdyž....v hlavě se mu vybavila vzpomínka, jak si tehdy k němu nahá vlezla do vany. V tom momentě uslyšel její hlas. Co to... Neuvědomil si, že má ústa pod vodou a jak se ji zlekl tak se dost napil vody. Začal kašlat a podíval se na Dash. Uh...jsi mě vylekala... Znovu zakašlal. Jo, jsem docela hladový... Prohlédl si ji. Sluší ti to... Pak se na ni dlouze zadíval..Velmi...
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 1:13 am

Dash...
Zasmiala som sa na Mokotovi aký je nemožný, ako vždy. ,,Je mi to jasné, kedy si ty nebol hladný, možno len hneď po jedle... Aj keď..." Zasmiala som sa. Mala som dobrú náladu. Cítila som sa tu akosi bezpečne a uvoľnene. Hlavne som sa tu cítila ako doma. Neviem čím to bolo, možno rôznymi prvkami vo výzdobe tohoto sídla, alebo možno som sa tu necítila sa. ,,A prirodzene, ja som predsa vždy krásna." Zakrútila som sa. ,,Dobre teda, tak vylez z vody, dosť bolo rozkoše. Ja ťa počkám vonku, aby si sa nemusel hanbiť." otočila som sa mu chrbtom a vybehla som znova na chodbu, kde som na neho čakala.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 1:30 am

Mokuto

Usmál se na ni a pomalu se blížil k břehu. Hned jsem tam... Odpověděl ji a už sledoval jak zmizela. Jsem zvědavý, co budou mít k jídlu... Pomyslel si v hlavě. Pomalu vylezl z vody a zamířil k místu, kde měl oblečení. Dřív než se oblékl, tak se rukou dotkl jizvy na své hrudi. Pálí to...musím najít někoho, kdo mi stím pomůže... Oblékl se a vyšel na chodbu, kde Dash čekala. Tak jsem tu...Koukl na ni a mile se usmál.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 7:35 pm

,,Výborné, tak poďme...." Mávala som na neho a zbehla som dole schodmi. Skôr ako som sa dotkla dverí od veľkej jedálne, otvorili sa predomnou. Boli z masívu a vyrezávané výjavmi osláv a spoločných jedení podivných tvorov Polo ľudí a zvierat. Naskitol sa pohľad na obrovský dlhý stvôl naložený jedlom a pitím z každého druhu. Za ním sedel Vitorio obklopený tromi ženami v rovnakom oblečení. Keď nás uvidel mávol tukov na nás, vďaka čomu sa oblial podivným mokom v jeho pohári s bielou penou. Nič si však stojí nerobil, možno si to ani nevšimol. ,, Sadnite si a jedzte čo vám hrdlo ráči." Zvolal na nás. Ženy nám tiež venovali svoj pohľad a veľký úsmev. Sadla som si za stôl a zobrala som si strapec hrozna. ,,Hrozno?" Hrozil sa Vitorio a hneď sa otočil na Mokutu: ,,Sakra chlape, veď ju nauč poriadne jesť." Zasmial sa: ,,Nuž ochutnajte aj toto..." Postavil pred nás poháre do ktorých nám žena hneď nalala zlatý nápoj s bielou penou. ,,Je to najlepšie čo tu máme..." Povedal. Ja som k nápoji privoňala. Podivná vôňa sa mi nepozdávala a tá chuť... ,,No fuj!" Striaslo má pri prvom glgu...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 7:49 pm

Mokuto

Došli do jídelny. Hned když se dveře otevřeli, před očima se mu objevilo nejnádhernější co kdy viděl. Stůl plný jídla...voňavého jídla. Bylo zde snad vše. Pečené maso, ryby, brambory, zelenina....ehm...ovoce...hmm...tedy, bylo tam hlavně maso, které tak zbožnoval. Nevnímal nic jiného, než jen stůl před ním. Jakoby se kolem toho stolu objevila zlatá záře, kterou viděl jen on. Ani nahá Dash, která by ho tu sváděla by ho neodtrhla od takové nádhery. Pak sebou cukl a podíval se na Vitoria. Zase on? ...Ach jo... Zavrtěl hlavou a ignoroval jeho poznámku o divných chutích jeho kamarádky. Posadil se vedle Dash a dřív než se dal do jídla, tak se podíval na podivný nápoj, který mu nalily. Uchopil pohár a trochu ochutnal z nápoje. Bylo to hořké, ale mělo to specifickou chuť a bylo to velmi dobré. Napil se ještě víc a po chvíly vypil celý pohár na ex. Paráda... Vydechl, když položil prázdný pohár na stůl. Pak si nabral velký kus pečeného masa na stůl a ktomu pár bramborů, aby se neřeklo. Pak se dal do jídla. Dobrou chuť Dash...
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 10:31 pm

Dash...
Zhrozene som sa pozrela na Mokuta. Ako mu to môže chutiť, veď je to odporné. Odsunula som od seba pohár a jeho hnusný obsah a ďalej som si vychutnávala hrozno. Dala som si aj trnky, aj černice. Vitório sa nás snažil zabávať svojimi rečami, ale aj tak som ho nevnímala. Ani neviem kedy stíchol. Najedla som sa. ,,Bolo to výborné." pohladkala som si naplnené bruško. Zrazu sa objavila postava vo dverách a pomaly k nám prišla. Nartial si sadol veľa nás. ,,Vidím, že vám chuti, chutilo..." usmial sa. Jeho úsmev nikdy nepôsobil úprimne. ,,Potrebujem s vami hovoriť. Obi dvoma..." pozrel sa aj na Mokuta, ,,Keď dojete, stretneme sa v knižnici, Dash...tar ... Mokuto... Vitorio..." postavil sa a odišiel. ,,Jaj, bolo mi cťou sa s vami najesť, ale mám teraz svoje povinnosti." zasmial sa Vitorio a plesol jednu ženu po zadku, tá sa zachichotala a odcupkala preč. ,,Čo asi chce nám povedať?" pozrela som sa na Mokuta keď Vitorio odišiel.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 10:40 pm

Mokuto

Koukl na Dash která ho oslovila. Otočil hlavu na ni. V puse měl už holou kost a zbytek právě okusával. Hmm?  Vůbec si nevšiml, že tu někdo byl. V očích měl velkou radost. Všechno to jídlo, pití...vše mohl sníst. Skoro mu ukápla slza. Vytáhl ohlodanou kost na talíř, utřel si ústa a znova se koukl na Dash. Kdo? Co? Nechápavě ji pozoroval. Nenápadně se podíval na to, co ona snědla. Ach...je dokonalá...ona se nají ovoce a mě nechá zbytek stolu...lepší partačku jsem dostat nemohl...
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 10:59 pm

Dash...
Naozaj je každá rasa tak nenažraná? pokrútila som hlavou nad Mokutom. ,,Áno bol tu Nartial, chce s nami niečo prebrať, alebo nám niečo chce povedať." napila som sa čistej vody. Ešte som si trocha zďobla ovocia. Možno chce so mnou prebrať môj výcvik, ale načo chce hovoriť aj s Mokutom. Počkala som kým dojedol... ,,Už si najedený?" spýtala som sa ho a pozrela sa na jeho tanier. Vstala som od stola poďakovala ženám, ktoré začali upratovať jedlo a vyšla som z miestnosti...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 20, 2018 11:19 pm

Mokuto

Uhm... Spolknul sousto pečených brambor. To se dozvíme... Ještě by se do něj trochu vlezlo, ale Dash už vstala od stolu tak teda i on půjde. Napil se ještě nějaké vody či co to bylo, kývnutím hlavou poděkoval ženám a šel za Dash. Možná, bude chtít abych ti vypomáhal při tréninku...nic jiného mě nenapadá.  Řekl ji, když ji doběhl a pousmál se na ni.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   St marec 21, 2018 8:58 pm

Dash...
,,Medom tu len ja ktorá má trénovať, ja na rozdiel od teba viem ovládať moju moc, ty ale nie. Si nevyspytateľný. Tvoja sila je nevyspytateľná. Ty mi nemáš ako pomôcť pri mojom tréningu. Ty by skôr mal premýšľať ak ty budeš trénovať a zvládať to čo máš v sebe. Ak chceš ja ti môžem pomôcť pri upokojení tvojej mysle, nájsť boha v tebe... Teda viem že neveríš v neho ale ver mi pomôže ti ... Veriť v niečo." Usmiala som sa na neho, keď sme prišli k dverám do knižnice.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št marec 22, 2018 12:19 am

Mokuto

Uh...no, to máš asi pravdu... Koukl na ni sklesle. Musím se zlepšit...posledně to nedopadlo dobře... Zamumlal. Vážím si tvé pomoci. Pak se zase usmál V něco věřit...určitě něco najdu. Hlavně...věřím tobě.  Zachichotal se a lehce ji pohladil po zádech. Podíval se na dveře do knihovny. Něco vymyslím.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 27, 2018 5:52 pm

Dash...
Otvorila som dvere a vošla do miestnosti. Pri jednej z políc stal Nartial a listovať v knihe. Zdvihol na nás pohľad. ,,Dúfam že vám chutilo. Prosím sadnite si." Prehovoril. Sadla som si na drevenú lavicu vystlanú farebnými vankúšmi. ,,Nebudem strácať čas, tak pôjdem rovno k veci. Preto sa vás hneď spýtam, skôr teba Mokutu. Vieš kde sa vôbec nachádzame? Vieš čo je Viat Nuo?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
avatar

Počet príspevkov : 720
Join date : 31.07.2017
Age : 24

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 27, 2018 6:59 pm

Mokuto


Nemám vubec poneti co je tohle za misto. Odpovedel mu hneď kdyz SE ho zeptal. Nejspis bude dobre chránené...kdyz vás tu nikdo neruší. Koukl na nej a pak na Dash. Netušil proc se ho na to ptal.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

avatar

Počet príspevkov : 686
Join date : 01.08.2017

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 27, 2018 8:48 pm

Dash...
Nartial sa po Mokutovej odpovedí pozrel na mňa. ,,Tiež nevieš... Nedivím sa. Toto miesto sa nedá len tak nájsť, je dobre chránené z jedného dôvodu. Nachádza sa tu portál, ktorý vedie z nášho sveta." Postavila som sa, rýchlo a prudko. ,,Prosím? Portál ktorým som prišla je tu? Ako to veď toto miesto si vôbec nepamätám..." Nechápala som to. Nartial pokojne odpovedal: ,,nepamätáš? A pamätáš si čo si robila hneď po Tom čo si volá vyhostená na toto miesto?" Zamračila som sa: ,,samozrejme, ja..." ,,Nenamáhaj sa... Bolo to už dávno..." ,,Dávno? Bolo to pred mesiacom a niečo, maximálne pred dvomi mesiacmi..." Nartial pokrútil hlavou: ,,Asi pre 300rokmi...." ,,Čože?... Nie to nieje pravda... Nemôže to byť pravda. To by som vedela... Mám 12 slnovratov a vyhnali..." Nartial mi skočil do reči:,, 12 slnovratov hovoríš? Ako môžeš mať v sebe takú moc a mať len 12 slnovratov? Myslíš že to je kvôli tomu že si prvorodená? Si si úplne istá že to všetko čo sa dialo sa stalo? Že je to skutočné? " Nedokázala som nič povedať, nechápala som nič čo mi hovoril a kam tým mieril...
Návrat hore Goto down
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   

Návrat hore Goto down
 
Viat Nuo
Návrat hore 
Strana 8 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: