CZ/SK

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Viat Nuo

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorSpráva
NikeVonBelk

Počet príspevkov : 463

OdoslaťPredmet: Viat Nuo   St november 08, 2017 6:37 pm

First topic message reminder :

Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Mokuto
Admin

Počet príspevkov : 491

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Ut marec 27, 2018 9:14 pm

Mokuto

Hmm, to čo jsem zatim zjistil je, že vetsina portálú funguje obema smery. Je to tak i u tohohle? Zeptal SE Nartiala a ocima sledoval Dash. Pokud je i tenhle obousmerny, tak určite bude chtit odsud odejit...to nee...Pomyslel si a pohledl zpet na Nartiala a vyslechl si jejich rozhovor.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   St marec 28, 2018 2:01 pm

Dash...
Nartial sa pozrel na Mokuta: ,,Tento tak nefunguje. Tento portál sa otvára a zatvára, vďaka tomu je náš svet v bezpečí, lebo len tak nikto sa do nášho svetu nedostane. Kedysi bol otvorený. Ale to už bolo dávno... Teraz je uzatvorený a dobre chránený, pred každým... Aby som to ujasnil. Portál sa nachádza v priestore, ktorý sa nazýva hrdlo hada. Je to priestor, v ktorom funguje čas úplne inak, podľa toho z ktorej strany prichádzate. Ak ideš z Nášho sveta do ľudského, čas plynie rýchlo, ale ak idete opačne, čas plynie veľmi pomaly. Jednoducho vysvetlené. Ak by sme išli do portálu z tejto strany, nám sa bude zdať, že ubehli roky, ale v skutočnosti ubehne len pár hodín. A keď Dashtar bola vyhostená, a prešla portálom, zdalo sa jej, že ubehlo pár dní, ale v skutočnosti ubehlo asi 300 rokov. A čo je ešte najhoršie. Portál vám vytvára všetko po čom túžite. Dáva vám nádej, pohlcuje vás a môže sa stať, že nikdy sa z neho nevrátite. Pretvára vo vašej hlave spomienky, vytvára iné, a môže vás úplne zmeniť, až zabudnete kto vlastne ste v skutočnosti..." po týchto slovách sa pozrel na mňa: ,,Dashtar, vieš kto si v skutočnosti?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   St marec 28, 2018 7:00 pm

Mokuto

Zajímavé.. Poškrábal se na hlavě. To znamená, že pobyt v prostoru mezi světy, by znamenalo, že se člověk může naučit věci...které by se nedokázal naučit ani během celého svěho života. Bohužel...se slabou osobností a myslí tam může zůstat navěky anebo.... zblbnout. Zamumlal a potom znova zmlkl. Nartial podal Dash zajímavou otázku a i jeho velmi zajímalo, jaká bude nakonec pravda. Jestli je to nějaká hra...kterou snámi hraje...nebo se snaží dostat Dash do hlavy....sejmu ho. Řekl si v hlavě a sledoval oba dva.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   St marec 28, 2018 7:52 pm

Dash...
,,No dajme tomu. Počuli ste pojem očiste? Je to priestor v ktorom sa duša nachádza pred tým ako vstúpi na nebesia. Musí očistiť svoju dušu od hriechov a mať osvetu svojej mysle. Kedysi tento priestor slúžil na to aby sa pred vstupom do nášho sveta očistil a prišiel tam s čistým srdcom a tí čo neboli hodný boli zatratený, to samozrejme bolo ešte vtedy keď bol náš svet otvorený aj ostatným. Ale to už bolo veľmi dávno... Ale o rozum tam môže prísť hocikto. Očistec sa zahráva s mysľou všetkých..." Povedal pokojným hlasom nartial a pozrel sa na mňa. ,,Kto si Dash..." ,,Som prvorodená, Dashtar Eros Astia ..." ,,Prvodená, milujúca svetlo... Mám pokračovať vo výklade tvojho mena? Ale chcem počuť kto si... Čo si pamätáš o sebe..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   St marec 28, 2018 7:59 pm

Mokuto

Dál je sledoval. Co je jejich svět vlastně zač? Je to to místo, který místní lid považuje za místo jejich odpočinku. Místo, kam se dostanou až zemřou? A dostali se tam doopravdy? Kam jejich duše jde teď, když je jejich svět uzavřený...a který svět se naopak považuje za peklo?...Zamyslel se nad tím meziprostorem. Kdybych se tam dostal...mohl bych se naučit používat tu sílu...přemoct jeho kontrolu nad mým tělem a využívat ji tak k boji proti prastarým...naopak, by jeho síla dokázala zabránit tomu, abych tam nezešílel. Koukl na Dash. Nevypadalo to, že by se ji tato konverzace líbila..nebo aspoň zatím nechápala pojem toho, co po ní chtěl. Dash...doufám, že to bude vše v pořádku.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   St marec 28, 2018 8:52 pm

Dash...
,,Čo chceš aby som to povedala..." Vykríkla som na neho a nahnevane sa postavila. ,,Chcem len to aby si mi povedala či si pamätáš kto si... Alebo ťa to miesto donútilo na to zabudnúť... Serafi nikdy nevyhnú nikoho zo svojho sveta... Nikdy nikoho neposlali do vyhnanstva. Neriskovali by znovuobjavenie ich sveta, neriskovali by aby sa o nich ľudia znova dozvedeli. Iba jeden Seraf spáchal taký hriech že bol poslaný do vyhnanstva aj s jeho druhmi... Ale ty si tu. V tomto svete... Máš päčať hada, tak kto si?!" Aj jeho intonácia hlasu sa rázne zvýšila. Už nehovoril pokojne, ale naliehal. Zdôraznenie som mu povedala moje meno, aj to že som prvorodená následníčka postu hlavného predstaveného. Chytil sa za čelo a pošúchal si oči. Bola som rozrušená, lebo som nič nechápala. Povedala som mu čo je to pečať, a prečo som ju dostala, aj to že obmedzuje moju silu... Začal sa smiať. Bol iný, akoby sa prestal pretvarovať... Pozrel sa na Mokuta: ,,Toto robí očistec. Niči myseľ a vytvára spomienky, ktoré nie sú skutočné..." ,,Ako to, že nie sú skutočné? Sú skutočné!" Vykríkla som. Nartial pokrútil hlavou: ,,Hral som tvoju hru čo si si vytvorila. Ale teraz už to ďalej nebudem robiť, je na čase aby si sa znova prebrala. Neprišlo ti nijako divné, že tvoja zbraň je kosa? Nemala si podivné sny?" Sklopila som zrak: ,, Moje sny... Čo je na nich podivné?" Spomenula som si na malé dievčatko...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   St marec 28, 2018 9:10 pm

Mokuto

Přestalo ho to bavit. Dash z toho byla rozrušená. Vůbec se mi to nelíbí... Nartial se smál tomu, co mu řekla. Vyklop to...jestli víš pravdu, tak to řekni...Jeho hlas zněl poněkud naštvaně. Nelíbi se mi...už od uplného začátku se mi nelíbil...a jeho chování to jen utvrzuje... Zamračil se. Kdo si myslíš, že jsi?!...Tvrdíš, že znáš její původ, tvrdíš, že víš kdo doopravdy je...tak to řekni...jen zdržuješ čas. A čas je to poslední, co my nemáme...každou chvíly se sem může dostat nepřítel. Prozraď to, co skrýváš...pokud jej to pomůže, tak to nezdržuj. Zavrčel a sledoval Nartiala a sevřel pravou ruku v pěst. Nabídl si nám pomoct, úkryt, jídlo...toho si cením..ale pokud něco ukrýváš...tak to vyklop...Na chvíli stichl a přistoupil blíž...Nebo vypustím démona ze svého nitra a odnesu tvou duši do hlubin pekelných... Jeho emoce výřily a jeho oči se zbarvily do tmavo oranžova. Na chvíli nad sebou ztratil kontrolu...Místnost zaplnila zvláštní temná síla. Ta se ale hned vytratila a ustoupil zase krok dozadu. Zavřel oči a chytil se za čelo. Už zase...
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   

Návrat hore Goto down

Viat Nuo
Návrat hore 
Strana 9 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: