CZ/SK

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Viat Nuo

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
NikeVonBelk

Počet príspevkov : 320

OdoslaťPredmet: Viat Nuo   St november 08, 2017 6:37 pm

First topic message reminder :

Návrat hore Goto down

AutorSpráva
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 12:45 am

Vitorio
,,Ale kam by ste sa ponáhľali, ste predsa našimi hosťami." povedal s úsmevom na tvári. ,,Máme tu jedlo, čisté oblečenie aj pre takého obra ako si ty a hlavne tu je posteľ, nemusíte spať na zemi."

Jazdec sa pozrel hlboko do Dashiných očí. ,,Môžeš odísť ... ale ak chceš vedieť viac o našom svete, viac o sebe a prečo sa ti udialo to, že ťa vyhnali zostaň tu." pozrel sa na Mokuta: ,,Sľubujem, že nikomu sa neskriví ani vlas..."

Dash...
,,Mokuto..." smutne som šepla, keď som počula ako berie všetku vinu na seba. Vypočula som si návrh Vitoria aj toho muža. Chvíľu som mlčala. Bolo mi jasné, že Mokuto má strach, ale nie o seba, o mňa. Ale keď ja... ,,Chcem si dať teplý kúpeľ..." zdvihla som hlavu: ,,Odpusť mi, ale ty by si sa tiež tak zachoval, tiež by si sa chcel dozvedieť viac o svojom svete. Ja nechcem byť prázdna truhlica..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

Počet príspevkov : 349

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 12:58 am

Mokuto

Tak potom tu zůstanu i já...nenechám tě tu snima samotnou...Řekl, ale na Dash se nepodíval. Až budeš chtít odejít, tak řekni...Stále ji však objimal rukou kolem ramen. Pohladil ji a ruku pak dal z ní pryč. Je to tak zajímavé...jak se její osoba postupně rozvíjí..Tak, teď bych se teda i najedl.  Usmál se.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 1:11 am

Vitorio
,,Och to som rád, Pane konečne tu máme hostí! Zaujímavých hostí." zatlieskal si mág. ,,Už som ti ukazoval, kde jen jedáleň. Pamätáš si to? Alebo chceš doprovod. Jazdec prišiel k Dash, pohladil ju jemne po líci. ,,Oddýchni si... porozprávame sa potom." muž vyšiel po schodoch a zmizol preč.

Dash...
Keď sa ma dotkol zmeravela som. Keď odišiel, cítila som sa uvoľnenejšie. A usmiala som sa. Zakrútila som sa okolo svojej osi. ,,Ale pozri, daroval mi krásne šaty, a náhrdelník aj čelenku, čo na mňa hovoríš? Som krásna?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 1:21 am

Mokuto

Pokýval hlavou, podíval se na toho chlapa. Nelíbilo se mu, jak na ni šahá. Sluší ti to...krásná jako vždy. Zasmál se. Jdeš se najíst i ty ? Nebo se půjdeš hned okoupat? Zeptal se ji a prohlížel si ji. Opravdu ji to slušelo. Rád bych si sundal ten medailon...Pomyslel si. Myslíš že to tu bude dobré? Zeptal se ji.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 1:33 am

Dash...
,,Ja viem, ja som najkrajšia..." zasmiala som sa tiež. ,,Idem jesť. Nechcem tu byť sama... Pôjdem tam kam ty a ty pôjdeš tam kam ja..." Ešte raz som sa pozrela na Vitoria, ktorý sa len priblblo usmieval a potom tiež odišiel smerom ako ten muž. ,,Ani neviem ako sa volá, ale bude omnoho starší ako ja, musel byť vyhnaný už dávno. Ach... kto je to?" poškrabala som sa na hlave, stíchla som radšej... a nechala som sa viesť Mokutom.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 1:50 am

Mokuto

Neboj se...budu všude kde budeš ty. Ubezpečil ji. Nějak jim nevěřím..Usmál se na ni. Uvidíme, postupně se dozvíme více. Mrkl na ni. Je fajn ji vidět zase živou. Pomyslel si a podal ji ruku. Tak pojďme.  A oba odešli směrem do té jídelny, kde na ně čekal stůl plný jídla. Doufal, že tam bude maso a něco dobrého k pití. Hmm...stále mám divný pocit...něco mi tu stále nesedí...Říkal si v hlavě. Přesto je rád, že jé Dash v pořádku.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 1:59 am

Dash...
Vošli sme do jedálni, boli tam dva obrovské stole plné jedla. Na jednej strane boli výrobky z mäsa, prílohy a šaláty a na druhom stole bolo veľa ovocia, snáď z celého sveta. Pribehla som ku stolu kde bolo ovocie a začala som si vyberať čo si dám. Samozrejme nesmelo chýbať hrozno. potom jahody a maliny, banán a aj dve hnedé chlpaté kiwi. Sadla som si za stôl a s chuťou som sa pustila do jedla. ,,Najeme sa a pôjdeme sa okúpať dobre," usmiala som sa na Mokuta. ,,Ale vyriešime to jednoducho zaviažem ti oči a keď sa hanbíš zaviažem si oči aj ja... Čo na to povieš?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 2:16 am

Mokuto

Sedl si za stůl. Bylo tu spousta pečeného masa, vařených brambor, rýže a všechny dobroty. Naložil si plný talíř a dal se do jídla. Když mu oznámila, že se půjdou koupat, zadusil se kouskem masa. Začal kašlat a podíval se na Dash. Pousmál se, ale pak hned přišlo zklamání. No...dobře...jak chceš. Usmál se. Jaká škoda...Málem měl zase přiležitost ji vidět nahou, ale nevadí. Klidně si dá pasku přes oči,
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 9:47 am

Dash...
Začala som sa smiať na MOkutovi, keď mu zabehol kus jedla. ,,Nauč sa jesť." podpichla som ho a vložila som si ďalšie sústo do úst. Veľkú červenú a sladkú jahodu. ,,Mám zvláštny pocit, na jednu stranu neviem čo od toho čakať a na druhú stranu som potešená, že tu nie som jediná. Ale on nenávidí boha. Možno ma sem boh priviedol, aby som mu pomohla..." zamyslene som hovorila pozerajúc sa na veľkú kopu ovocia na stole. Naraz som počula otvorenie dverí. Objavil sa tam muž bez výrazu a bez emócii povedal, ,,Môj Pán vám odkazuje, že sa môžte pomaly pripraviť so svojim spoločníkom na kúpeľ. A mám vám povedať, aj to, že si spomeniete na Eden." muž sa uklonil a odišiel. ,,Nie, áno? Vážne? To naozaj, Oh áno..." vystrela som si ruky nad hlavu a potom som sa pozrela na Mokuta: ,,Teraz spoznáš aké pôžitky sme mali v našom svete." usmiala som sa...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 10:42 am

Mokuto

Jak kdyby to byla moje vina....Pomyslel si, když ho ještě k tomu zprdla za něco, za co vlastně mohla ona. Usmál se na ni Tak, to jsem teda zvědavý....Zdvihl přitom jedno obočí. Co může být na umyvani se tak super? Však vlezeš do vany, umyješ a jdeš dál... Poškrábal se na hlavě. Tak, ještě si dám trošku této polévky....Nabral si plný talíř zeleninové polévky A můžeme jít. Mrkl na ni a dal se do jídla. Jestli mě zase seřve, že se mi...em...něco zvětšilo tak ji vodu vypustím....
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 10:54 am

Dash...
,,Dobre, počkám kým doješ." povedala som a čakala som. No nevedela som sa dočkať konca. Už som chcela ísť do kúpeľov. Keď povedal, že môžme ísť postavila som sa od stola a rýchlo vyšla z jedálne. Pred dverami stál ten muž bez výrazu, ktorý prišiel za nami prednedávnom. ,,Nasledujte ma prosím..."
Muž nás zaviedol na druhé poschodie a odbočil doľava. Zastavil pri dverách, na ktorých boli vyrezané výjavy s vodnými nymfami. ,,Prosím vstúpte...“ povedal. Ja som vstúpila ako prvá. Vošla som do predsiene osvetlenú tlmeným svetlom. Po stenách boli nádherné fresky tancujúcich ľudí pri jazere. Priskočila som k jednému vešiaku, čo bol pripevnený na stene ako všetky v tej miestnosti, vyzliekla som sa a šaty som si naň zavesila, aj čelenku i náhrdelník. ,,Tiež sa vyzleč a prídi...“ usmiala som sa na Mokuta a odhrnula som ľahký záves oddeľujúci schodisko, ktoré viedlo dole. Objavili sa prvé obláčiky pary. Zbehla som po schodisku a prišla som do obrovskej miestnosti. Bola osvetlená jemným modrým svetlo. Steny boli lemované zelenými rastlinami, ktoré rástli na kameňoch čiastočne ich zakrývajúc. Uprostred miestnosti sa nachádzalo jazero. Stúpali z neho obláčiky pary. Prišla som k jemu okraju a nohou som vyskúšala vodu. Bola teplá, vždy je tá voda taká, akú daná osoba má rada. Pomalým krokom som vchádzala po schodoch do vody. Na vlasoch som cítila jemný dážď, ktorý padal z kamenného stropu, uprostred ktorého bol modrý kryštál. Vo vode bolo plno byliniek, ktoré dodávali tomuto miesto dokonalú vôňu.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 11:04 am

Mokuto

Když už Dash oznámil, že můžeme jít, skoro mu utekla. Šel hned za ní a ten divný sluha nás zavedl ke koupelně. No, zprvu si myslel, že je to koupelna. Vstoupily dovnitř a Dash se hned začala vysvlékat z jejího oblečení. Chvilku na ni nenápadně koukal a pomaličku si sundával vlastní oblečení. Musel však myslet na divné věci, aby se mu jeho nástroj nepohnul směrem nahoru. Pomalu odhrnul závěs a šel po schodech dolů. Aha...jasně...koupelna.... Ten magor tam měl jezero. To jak dlouho asi musí napouštět? Zašeptal pro sebe a vlezl do vody. Ta byla dost teplá, ale to mu přišlo takové ideální. Jen ten smrad z té vody mu moc dobře nedělal. Velká vaňa...Usmál se na Dash.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 11:17 am

Dash...
,,To nie je vaňa, ale jazero." odpovedala som mu celkom vážne. Ponorila som sa pod vodu. V strede jazera bola hĺbka dostatočne veľká, aby som si mohla zaplávať pod vodou. Vynorila som sa z vody a priplávala som K Mokutovi. ,,No nie je to dokonalé? Cítiš tú nádhernú vôňu?" zhlboka som sa nadýchla. ,,Tie byliny ti prečistia dýchacie cesty a vytiahnu ten hnus čo dýchame v tomto svete, a dodajú pokožke všetky výživy na to aby bola dokonale hebká, a vlasy aby rýchlejšie rástli a boli nádherne lesklé." usmiala som sa na neho. Ukázala som prstom na modrý kryštál: ,,A to svetlo má upokojujúcu moc, prečistí ti hlavu a dodá ti silu. Takýto kúpeľ sme mávali v Edene. Očista ako tela, tak i mysle." snažila som sa mu vysvetliť všetko čo potrebuje vedieť. Pri mojom monológu som okolo neho stále pomaly plávala. Zrazu som počula akési kroky...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 11:23 am

Mokuto

Poslechl si co mu Dash řekla o téhle vani....teda jezeru. Aha aha....Poškrábal se na hlavě. Něco takového slyší poprvé a vůbec poprvé stojí v jezeru, který je vlastně vaňa a psycholog dohromady. Ale bylo to fajn. Stál už v té hlubší vodě, takže vodu měl až po prsa. Koukal na Dash jak si užívá vodu. Mě ten..sm...ta vůně nějako nedělá dobře...škrábe mě to na plících...Zamumlal potichu a hledal místo, kde by se mohl posadit. Avšak kroky zaslechl i on a docela ho zamrzelo, že zde asi nebudou sami.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 11:35 am

Dash...
,,To ti ich len čistí... To je v poriadku..." usmiala som sa. Zo schodov prišli dve známe postavy dvoch mužov. Vitorio vstúpil do jazera ako prvý, nasledoval ho ten druhý, ten jazdec. Sadli si ku kraju jazera, tam bolo miesto na sedenie. ,,No čo aká je voda?" opýtal sa Vitorio. ,,Je výborná. Je to dokonalé!" potešene som vykríkla a znova sa ponorila pod vodu. ,,A tebe sa ako páči, takýto kúpeľ?" otázka mierila teraz na Mokuta, ale pri Vitoriovom pohľade bolo jasné, že vodu nemal na mysli...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 11:42 am

Mokuto

Co to sakra?...Zamumlal, když se k nim ti dva chlapi přidaly. Momentálně? Ani ne...Představa koupání se s dalšími dvěma nahými muži se mu hnusila. Rozhodně si k nim nepůjde sednout. Jen se pokrčil v kolenách, aby měl vodu až po krk. To určitě udělali naschvál...jak já je nemám rád...Pomyslel si a koukal před sebe na vodu. Čekal ale, že se v brzké době něco úplně pokazí.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 11:56 am

Dash...
Vynorila som sa z vody do pol pása. Pošuchorila so si mokré vlasy. ,,No ja si ten kúpeľ neviem vynachváliť." povedal Vitorio hladiac na mňa. Ale viac ma zaujal pohľad muža ktorého meno nepoznám. Naše pohľady sa stretli. Chvíľu sme sa jeden na druhého pozerali a potom on prehovoril rečou, ktorej som rozumela len ja. Prikývla som. Muž znova hovoril našou rečou. Znova som prikývla, a pri ďalšej vete som onemela. Odpovedala som mu naspäť nechápajúcim tónom. Hovoril trocha dlhšie, odmlčal sa a pozrel na Vitoria, zase na mňa prehovoril a ja som sa zasmiala a ponorila sa viac do vody no popri smiechu som ukázala na Mokuta. Muž sa rozosmial. Znova prehovoril... ,,Pýta sa ma či sa zajtra ku nám pridáš, povedal mi, že mi ukáže svoju moc, na oplátku, že ukážem aj ja tú svoju a že si dáme súboj." spýtala som sa hľadiac na Mokuta...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 12:01 pm

Mokuto

Proč na ni tak čumí? Co...nikdy neviděl nahou krásnou ženu? Nepříjemným pohledem pozoroval Vitoria. No asi neviděl....však tu žije s dalším mužem...počkat...Nad tou myšlenkou se musel potichu zasmát. Pak se podíval na Dash. Souboj? Na ten se podívám rád...Odpověděl ji. Možnost spatřit jeho schopnosti...uvidíme, co ten týpek umí...Mimo to...Otočil hlavu na muže. Můžu si už sundat tento medailon?  Ukázal jim věc, kterou měl na krku.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 12:14 pm

Muž sa pousmial. ,,Ak nebudeš robiť problémy..." odpovedal mu pokojne. ,,Dashtar, daj mu dole medailón, ak nechceš umrieť."

Dash...
Kývla som hlavou a priblížila som sa blízko k Mokutovi, aby som mu z krku sňala medailón. Keď som tak urobila, medailón praskol a rozsypal sa na prach. ,,Budeš chcieť aj ty bojovať?" spýtala som sa ho. Premýšľala som nad tím akú zbraň využíva ten muž. ,,O čo budeme bojovať Nartial?" spýtala som sa Muža. 

Vitorio
,,Ale ten medailón ti tak veľmi pristal." potmehúcky sa usmial na Mokuta, ,,Ale ak chceš mám ich niekoľko sto, tak si môžeš vybrať ďalší."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 12:22 pm

Mokuto

Trochu se začervenal, když Dash byla u něj tak blízko. Děkuji ti...Pousmál se. Když mu medailon sundala z krku, okamžitě se pára od něj odstřelila. Jak kdyby se kolem něj vytvořil nějaký štít. Avšak ten jakoby po chvíly zmizel a pára se zase vrátila. Raději ne...nechci mu ublížit...Zasmál se. Zatím....Dodal v hlavě a podíval se na Vitoria...Seš divnej...víš o tom? Zamumlal. Cítil se teď mnohem lépe a uvolněně. Je fajn vědět, že ho teď nikdo nebude ovládat.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 12:32 pm

Dash...
,,TY si tak veľmi fandíš?" usmiala som sa a pohladila ho po hrudi. ,,O strávenú noc s jednou veľmi peknou kučeravou blondínou." zasmial sa Vitorio na moju otázku: ,,Mokuto, tak ani kvôli takej výhre nebudeš bojovať?  A keď prežiješ také veci ako som prežil ja, tak budeš rád, že ťa zmysel pre humor neopustil." Vitorio sa urazene postavil a vyšiel z vody: ,,Idem do háremu sa odreagovať." odvrkol a odyšiel z miestnosti. Nartial si šúchal po čele a mal zatvorené oči.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 12:42 pm

Mokuto

Usmál se na ni a když se ho dotkla tak se trochu zatřásl a zatli se mu břišní svaly. Úsměv se mu však hned vytratil po slovách toho Vitoria. To by byla tvá poslední noc...hleděl na Vitoria. Moc dobře věděl, co tím ten šmejd myslel. Být stále v přítomnosti takového člověka..to bych byl raději navždy sám...Jeho oči teď sledovali toho druhého muže, který zde zůstal. Výborně...ten nejhorší zmizel...ten druhý je uplně jiný.. Uvidíme...možná nakonec budu bojovat i já...Zamumlal spíše pro sebe.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 12:53 pm

Nartial
,,Vieš aj keď je aký je, je to silný mág a hlavne lojálny. A dokáže vytvárať portále v tomto svete, čo nevie len tak hocikto. To ako sa správa... to si netreba všímať..." povedal pokojne, ,, Bol by som potešený, keby si aj ty bojoval. Schopnosti aké využíva Dashtar poznám, len som zvedaví ako veľmi ju oslabila pečať, ale o tebe neviem nič a bol by som rád, keby si ma nebral ako svojho nepriateľa. Viem naše prvé stretnutie nebolo najlepšie, ale len som si chcel byť istý, či si zaslúžiš to, že sa Seraf nachádza v tvojej tesnej blízkosti. A ešte žena... Zajtra ti to vysvetlím, ak budeš chcieť..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 1:21 pm

Mokuto

Zaposlouchal se do slov toho muže. Jen, aby jsi toho pak nelitoval...Velmi si věřil, ikdyž jeho schopnosti neznal. Přesto nějak cítil, že nebude silnější než jsou Prastaří. To musím mít povolení ktomu, abych mohl být vedle Dash? Zavrtěl hlavou. Fajn...rád se dozvím něco nového...Pak se už díval jen do vody a nic dalšího neřekl. Za co mě má? Nějaký odpad? Znovu zavrtěl hlavou...
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Št november 09, 2017 1:42 pm

Nartial
,,Áno, mal by si mať. V prvom rade od nej, lebo ak sa jej to nepáči nemal by si byť v jej prítomnosti, ale to by ti už sama povedala, alebo by od teba odišla. Ale to, že je s tebou znamená, že musíš byť jeden z mála... Ale o tom sa porozprávame zajtra" Pomaly sa približoval k nim. Prišiel k Dash ktorú pohladil po tvári a ramene. ,,Teším sa na zajtrajšok. Prajem ti dobrú noc." povedal jej a odišiel z jazera.

Dash...
Chvíľu som sa pozerala smerom kadiaľ odchádzal Nartial. Vraj sa stretol s bohom... Jeden z najvýznamnejších Serafov a vyhnaný? ,,V našom jazyku znamená Nartial učiteľ. Vraj bol tak silný, že sa spojil s Bohom, ale nakoniec je tu a živý... Ja tomu nechápem..." pošúchala som si oči a namierila som si to von z jazera. ,,JA som už unavená... Ideš aj ty už spať?" spýtala som sa keď som už stála na schodoch.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   

Návrat hore Goto down

Viat Nuo
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: