CZ/SK

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Viat Nuo

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorSpráva
NikeVonBelk

Počet príspevkov : 505

OdoslaťPredmet: Viat Nuo   St november 08, 2017 6:37 pm

First topic message reminder :

Návrat hore Goto down

AutorSpráva
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi júl 06, 2018 1:26 am

Dash...
Bola ešte tma keď ma zobudilo klopanie. Vstala som z postele hodila som na seba deku a prišla som k dverám. Za nimi stál Nartial. ,,Už je čas..." povedal mi a odišiel. Obliekla som sa a šla som k dverám od izby kde spal Mokuto. Zaklopala som : ,,Mokuto vstávaj už vyrážame..." zobudila som ho, keď som pootvorila dvere. Išla som do hlavnej haly, kde stáli Nartial a Vitorio. ,,Dúfam, že si sa vyspala doružova." prehovoril Vitorio. ,,Kam máte namierené?" spýtala som sa ich. ,,Ešte sami nevieme. Tu som vám pripravil niečo na cestu a v Mokutovom batohu je aj jedna kniha, ktorá mu možno pomôže pochopiť čo je zač." ,,Ďakujem..." usmiala som sa a zobrala som si batohy. Ten svoj som si hneď zavesila na plecia...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

Počet príspevkov : 538

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi júl 06, 2018 1:36 am

Mokuto

Od doby co se vzbudil už nespal. Asi po deseti minutách zaslechl zaklepaní na dveře, za kterými se ozvala Dash. Vstal z postele, oblékl se a trochu se protáhl. Zapraskalo mu několik kloubů a celkem mu to pomohlo se uvolnit. Vyšel z pokoje a zamířil do haly, kde už byli všichni tři. Dash už měla na sobě batoh a další držela v ruce. Vyspaná?  Optal se jí a znovu si protáhl záda, přičemž trochu povzdechl. Ten pocit zmizel...paráda. Pomyslel si a koukl na batoh, který držela Dash v ruce. Natáhl ruku k batohu a počkal, až mu ho Dash předá.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi júl 06, 2018 1:45 am

Dash...

,,Dá sa to tak povedať. Ale som oddýchnutá..." usmiala som sa a podala som mu batoh. ,,JA tak neznášam lúčenia, budete mi veľmi chýbať." zakvílil Vitorio a silno ma objal, až tak že som zalapala po vzduchu. ,,Prepáč..." ospravedlnil sa mi a otočil sa na Mokuta: ,,Aj teba by som objal a vybožkával, ale ty by si ma asi zabil, tak ti aspoň zakývam..." ako povedal tak urobil s podivným úsmevom. ,,No dobre aj ja sa lúčim, dávajte na seba pozor, hlavne ty Dash..." tiež ma NArtial objal a otočilsa na MOkuta: ,,A ty dávaj pozor na ňu... nie že umrie to by som ti neodpustil."
,,Hej! nie som dieťa... chápete?" zamračila som sa na neho. Znova ku mne pristúpil a pohladil ma po vlasoch: ,,Ale si, len nedávno si sa prebrala k životu, k tomu pravému... Držte sa!" otočili sa Vitorio zamával svojou palicou a objavil sa portál z ktorého sa ozvalo erdžanie, :kone už čakajú ideme... Majte sa moji drahí." prešli cez portál a zmizli. My sme vyšli cez dvere von. Tam som zo svedla vytvorila veľkého havrana. Na Mojom chrbte sa objavili krídla. ,,NAsadni na havrana, Budeš brázdiť oblohu spolu so mnou..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

Počet príspevkov : 538

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi júl 06, 2018 1:54 am

Mokuto

Nejspíše ano... Zakýval hlavou na Vitoria. Velice rád by to udělal a dost by si to vychutnával. Ani já bych si to neodpustil... Pousmál se na něj. Docela si na Nartiala zvykl, ikdyž ho ze začátku neměl moc v lásce. Nakonec se z něj vyklubal v pohodě týpek. Vyšli spolu ven, kde Dash vytvořila havrana ze světla. Kývl a opatrně na něj nasedl. Bude to nezvyk nejít po svých...Usmál se a pevně se ho chytl. Kam tedy vyrazíme jako první? Aldora? Optal se ji. 
Zůstali zase sami dva. Dash získala nové síly, což je úplně super. Avšak on je stále na tom stejně. Spíše se cíti být více slabší než předtím a vůbec netušil proč to tak je. Jen doufal, že vše bude v pohodě.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   

Návrat hore Goto down

Viat Nuo
Návrat hore 
Strana 12 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: