CZ/SK

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Viat Nuo

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
NikeVonBelk

Počet príspevkov : 320

OdoslaťPredmet: Viat Nuo   St november 08, 2017 6:37 pm

First topic message reminder :

Návrat hore Goto down

AutorSpráva
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 7:17 pm

Vitorio
,,Ty nemôžeš za ňu rozhodovať... " pousmial sa. Pocítil zvláštny pocit... Keď ten pocit pominul akoby stratil reč. ,,Toto bola výzva?" zasmial sa Vitorio a buchol palicou o zem. Vtom sa objavil vodný stĺp ktorý ho odniesol ďalej od Mokuta. Začal sa smiať: ,,Je teraz preč aj s mojim Pánom, vieš čo s ňou teraz môže robiť? Možno už prišla o svoj vienok..." začal sa veľmi smiať ...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

Počet príspevkov : 349

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 7:27 pm

Mokuto

Neboj se...já už to nějak vymyslím...Otočil se k němu celým tělem. Po tváři mu stekla další slza krve z jeho bílého oka. Pociťoval nesmírnou bolest v hlavě, ale díky tomu se vněm probouzelo více hněvu. Neprovokuj mě... Síla z jeho těla se automaticky začala probouzet. Při je ho posledné větě z jeho těla vytryskla proud tmavě červené energie. Zem pod ním začala praskat. Už se blíží...ještě chvíli... Nesnáším tě... Potichu vyslovil. Okolí zaplnilo příjemné teplo.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 7:33 pm

Vitoriu
,,Ja ťa neprovokujem, len hovorím čo sa mohlo stať, vari si ju chcel oň pripraviť sám." znova sa zasmial, pripomínal cvoka, ktorí nemá žiadny pud sebazáchovy. Videl, že Mokuto sa pripravuje k boju, a Vitorio sa usmial. ,,Nebudem to zdržovať zbytočnými naťahovačkami. Ak sa ti nepáči čo ti hovorím, poď bojovať... " znova sa zasmial a rieka začala bublotať...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 7:42 pm

Mokuto

Vitorio si mohl všimnout, jak vše kolem schne. Tráva žloutla a potom úplně zhnědla. Všechno se vysušovalo. Órenya linda cenwelyo...Vyslovil. Na nebi se něco zablísko. Jeho oči se začali zatemňovat. Tmavě červená, skoro až černá energie vířila kolem jeho těla. Le feuya nin... Z nebe se k zemi řítil nějaký blyštiví předmět. Ava aista...Harminyë annalyar indonyassë. V tom se někde mezi ním a Vitoriem zapíchlo něco do země. Je fajn tě mít zpět...Pomalým krokem došel až k tomu předmětu. Nildanya. Vytáhl ze země svůj meč, na kterém ještě stále byli rožhavené nápisy v cizím jazyce. Okolní tlak se mnohonásobně zvýšil.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 7:56 pm

Vitorio
,,Tak ako povieš..." povedal, keď uvidel rozpad krajiny okolo seba. Voda z jazera začala ustupovať a vo vodnom víre sa začala miesiť medzi Vitoriom a Mokutom. Vytvorila vodný sĺp ktorý sa začal meniť na niečo nepoznané, zrazu netvor z vody stvorený zreval. Vitorio bol v jeho srdci a usmieval sa. Nemusel sa báť, lebo vedel, že vodný golem, z vody stvorený, má telo tvrdé ako ľad...
Spoiler:

pred Mokutom stále vonná príšera...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 8:09 pm

Mokuto

Díval se na příšeru stvořenou z vody. Tvářil se neutrálně. Ani úsměv ani zamračení, žádné emoce. Jeho oči začaly rudnout. Energie přestala vířít a zmizela. Avšak okolní tlak byl stále mocný a stále jeho úroven stoupala. Meč pevně svíral v ruce. Nedržel ho v ruce několik dní. Před tvář si dal ruku. Nad ničím nepřemýšlel, hnal ho dopředu jen jeho hněv. Před jeho rukou se objevila černočervená energie. Na jeho obličeji se objevila démoní maska, ze které sršelo čisté zlo.
Spoiler:

Obloha se pomalu zatemňovala. Byl to úplný opak jako při souboji Dash a toho muže. Z jeho úst se ozval mohutný řev.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 8:15 pm

Vitorio
Sledoval Mokutovú premenu. Prižmúril oči. To čo videl pred sebou nepoznal. Nikdy sa s tým nestretol, ale vedel že to bolo zlé. ,,Teraz si prejavil svoju pravú podstatu, a teraz viem, že ty si ju nezaslúžiš." zakričal. Ruka príšery sa nadvihla a udrela päsťou, kde stál Mokuto. ,,Temnota..." šepol a voda okolo jeho tela sa ešte viac zvírila: ,,Čo si zač? Si jej opak, si ich opak? ... ako môžeš byť? ..." vykríkol...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 8:24 pm

Mokuto

Jeho oči byli rudé jako krev. Já jsem já...Odpověděl mu. Nemáš právo rozhodovat, kdo si koho zaslouží...Jeho hlas zněl jinak. Jakoby pod tou maskou byl někdo zlý. Čekal až pěst toho vodního obra bude co nejblíže. V tom se objevil ve vzduchu. Přímo před Vitoriem, avšak za vodou. Švihl svým mečem do obra. Meč je mnohem mocnější, než obyčejné meče v tomto světě. I z něj sálalo ohromné teplo a vypadal, že je celý rožhavený. Když sním švihl proti vodě, jakoby z meče vytryskl proud energie.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 8:29 pm

Nartial
Sedel pri jej posteli, pozoroval ako sa jej hruď nadvihovala. Bol rád, lebo dýchala. Naraz otvorila oči. ,,Dashtar?..." prehovoril na ňu. Neodpovedala, iba sa na neho pozrela svojimi modrými očami. ,,Dash?" opýtal sa jej znova. ,,Vyhrala som?" usmiala sa. Nartial sa usmial a pokrútil hlavou: ,,Nie, čakala si, že vyhráš?" Dash sa zasmiala: ,,Áno, dúfala som, že vyhrám..." Pohladil ju znova po tvári. ,,Čo si pamätáš naposledy?" spýtal sa jej. ,,Keď som sa ocitla pod vodou." usmiala sa... 

Vitorio
Voda zasyčala, a objavila sa para. Vitorio sa otočil na protivníka. Sek mečom sa začal pomali zacelovať a vodná príšera sa otočila na Mokuta. Roztvorila svoju papuľu. Zrevala a vyrútila sa na neho. Jej zuby sa bribližovali. ,,Radšej by som ju zabil, ako nechal ísť s tebou."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 8:41 pm

Mokuto

Švihl svým mečem proti příšeře. Další výtrysk energie z jeho meče. Věděl, že vodní příšera se hneď zacelí a bude znova útočit. Proto musel zabít majitele. Nikdy to nepochopíš...dokud jste se neobjevily...vše bylo v pohodě... Jeho tělo obalila červená aura a znova švihl svým mečem. Tento útok byl mnohem silnější než předchozí. Pak se objevil znova na pevnině. Z jeho meče začal stoupat černý, hustý dým.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 8:48 pm

Vitorio
,,Ty si mal ostať spať, keď som za ňou prišiel..." zakričal. Pocítil vtedy ako za vodné telo oddelilo. Na jeho tele sa objavila rana, ktorá sa skrvavila. ,,Ja to chápem viac než ty..." povedal. Ruka vodného démona sa znova zdvihla spoza neho sa ale objavila obrovská vlna, mieriaca priamo na Mokuta. Príšera švihala svojimi končatinami stále do svojho protivníka, akoby ho nenávidela. Akoby ho nenávidela, už iba kvôli tomu, že dýcha.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 8:56 pm

Mokuto

Vlně se už nedokázal uhnout a smetla ho ze země. Zastavil ho až silný náraz do mohutného stromu, který vlně odolal. Vyskočil z vody a vten moment ho trefila jedna z končetin toho vodního obra. Dopadl tvrdě na zem, ale po chvíly se postavil na nohy. Znova se okolí zaplnilo hrubým, démoním křikem. Vy jste neměli vůbec přijít!...Měli jste si zůstat v tom vašem jezeře... Znova pevně stiskl rukojeť meče. Kolem něj se objevily plameny, které ho začali chránit před útokem příšery. Následně proti obrovi vylétla jedna ohnivá koule, která při zásahu exploduje.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 9:06 pm

Vitorio
,,My sme na ňu čakali dlho, niekoľko desaťročí... Ty si nemal vôbec sa objaviť v našom pláne!" Vodná príšera sa snažila chytiť Mokuta, no vždy keď sa priblížila k jeho telu, objavila sa para a voda sa začala vyparovať. Vtom výbuch. Príšera zrevala vysokým tónom. Padla na zem, no vtom sa znova ozviechala a z jej úst vytryskol prúd vody.

Nartial
,,Si krásna... Viem, že to vieš ale myslím si, že ti to nikto nehovorí.“ zmenil tón hlasu. Dash sa usmiala: ,,Mokuto mi to povedal...“ Nartial ju chytil za ruku: ,,A povedal ti to sám od seba, alebi až keď si ho k tomu vyzvala?“ spýtal sa jej. ,,A nie je to jedno?“ ,,Možno áno, ale možno aj nie. Prečo si s ním? Ostaň pri mne, naučím ťa, ako byť silnejšia... A ako milovať...“ Dash sa zamračila a posatila sa na posteli: ,,Prečo sa zo mňa všetci snažíte spraviť niekoho iného. Prečo mi každý nútite aby som cítila city, ktoré vy poznáte, ale ja ich nepoznám a odmietam ich!“
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 9:29 pm

Mokuto

Mám zlý pocit...jakoby se něco špatného dělo....DASH? Znova zmizel a objevil se vedle hlavy příšery. Jeho rychlost se stále zvyšovala. Hlavu obra trefila další ohnivá koule. Ještě mi zbývá jedna... Seru na váš plán...porazím tebe...jeho...a odvedu si ji pryč...pryč od vás... Zařval a znova sekl směrem k Vitoriovi.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 9:37 pm

Vitorio
Výbuch, hlava príšery na chvíľu zmizla. Vitoriao vo vodnom tele začal lapať po dychu. Hlaa sa znova začala objavovať. ,,Bude pre teba asi veľký šok, keď ťa odmietne." Mokutov útok zastavila končatina z vody a odhodila ho čo najďalej od príšery.

Nartial
,,Ja ti nechcem ublížiť, čakal som dlho na teba." privinul si ju k sebe. Počula ako mu bije srdce...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 10:00 pm

Mokuto

Nech mě odmítne...je mi to jedno...pořád lepší, než aby zůstala v blízkosti jeho a tebe...už je z tvého chování mi je zle...Znova tvrdě dopadl na zem. Už zdechni...Zem se otřásla popraskala. Třetí ohnivá koule zamířila přesně do středu té vodní příšery. Musím ho porazit co nejdříve...začínám slábnout... Odrazil se od země a hned jako koule trefí svůj cíl tak hned za ním sekl svým mečem směrem do srdce té příšery.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 10:07 pm

Vitoriu
,,Môj pán jej dokáže dať viac než ty! Veľkosť nie je všetko." zasmial sa. Videl ako sa k nemu približuje. Okolo Mokuta sa začala víriť voda. Najskôr okolo neho nôh a potom prechádzala vyššie. V poslednom momente ho dokázal pred sebou zastaviť. Vitoriových očiach sa objavil strach. Tesne pred Mokutovou tvárou povedal: ,,Nikdy nebude ťa milovať..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   Pi november 10, 2017 10:20 pm

Mokuto

Blbost...jste jen banda hajzlů....Zacítil silnou bolest v levé ruce. To jsem po ni nikdy nechtěl...jen ji budu ochraňovat před těmi, kteří by ji chtěli ublížit...Se silnými bolestmi v rukách naposledy sekl proti Vitoriovi. Jeho maska z jedné strany popraskala. Zbývá pár minut, musím to ukončit... Pomalu sledoval jako výboj energie z jeho meče míří na Vitoria. Jsi slabý...přece dokážeš toho více... Ozvalo se v jeho hlavě. Nevěděl komu ten hlas patří.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   So november 11, 2017 12:16 am

Dash...

Zhlboka som sa nadýchla. Cítila som ako mu bije srdce, ako sa ma dotýka. Cítila som jeho dych na mojom krku, jeho preglgnutie, keď sa dotýkal mojich vlasov. Čo ich núti aby sa takto správali. Prečo si myslia že láska je to, čo všetci potrebujeme. Láska k inej osobe. Veď aj tak sa raz pominie a zmizne nám zo života. Bolesť zo straty by nás zožierala. Tak čistý cit, ktorý sme pociťovali by sa zmenil na bolesť silnejšiu ako bolesť spôsobená ohňom, ako bolesť spôsobená ľadom. Bolesť by sa zmenila na hriech, na nenávisť voči smrti, ktorá nás pripravila o milovanú osobu. Usmievam sa nich, obetovala by som sa za záchranu, ale čakám, že sa zachovajú pri mojej smrti, akoby som sa ja zachovala pri ich. Ak nie som dostatočne silná na to, aby som prežila, nechcem aby za mnou smútili. Vtom sa moja smrť stáva zbytočnou, lebo privedie do sŕdc len hriech. Cítim vo svojom vnútri, že to čo sa deje okolo mňa sa malo stať a je to moja skúška. Cítim svoj koniec, cítim svoju smrť, nechcem ale aby môj odchod spôsobil niečo zlé... Aj keď dúfam v to, že sa vrátim do Edenu, že sa vrátim k môjmu starému životu, mám pocit, že tlkot môjho srdca sa vytráca, zaniká...
Vymanila som sa z jeho objatia. ,,Nauč ma byť silnejšou... Ale... Ale nenúť ma cítiť... Ja som šťastná sama, ja som len sama, nemám a nechcem nikoho...“

Vitorio
Náraz energie ho vymrštilo z tela vodnej príšery. Tá zrevala, zalapala končatinami za nepriateľom a rozpadla sa. Cez rieku prešla obrovská vlna, ktorá sa pomaly vytrácala. V prachu ležal mág, lapajúc po dychu, kŕčovito držal svoju palicu v ruke. Zarazil ju do zeme a ťažkopádne sa opierajúc o ňu staval. ,,Ty si ten, ktorí jej najviac ublíži. Ty si ten, kto ju zabije.“ povedal neprítomným pohľadom a roztraseným hlasom.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   So november 11, 2017 3:42 pm

Mokuto

Pomalým krokem došel až k němu. Volnou rukou ho popadl za oblečení v místě krku a přitáhl ho k sobě tak, aby byli jejich obličeje blízko sebe. V ten moment mu maska praskla a rozsypala se. Dřív než kousky dopadli na zem tak se změnily v prach, který odnesl vítr. Já jsem ten, který pro ni i zemře....Hleděl do jeho očí. Teď mě zavedeš za ní... Přikázal mu. Meč stále pevně svíral a každý špatný pohyb by pro Vitoria mohlo skončit špatně.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   So november 11, 2017 4:33 pm

Dash...
Nartial sa smutne na mňa pozrel. ,,Spravím z teba tú najsilnejšiu, takú silnú, že porazí samotného Boha... Ale v tom prípade..." Postavil sa a strhol zo mňa deku, ktorou som bola zakrytá. ,,Vtom prípade sa k tebe budem správať ako som sa správal k mojim žiakom, kým som bol ešte v Edene... A maznať sa s tebou nebudem, keď bude potrebné, privediem ťa na pokraj tvojich schopností, aby si bola sinejšia. Súhlasíš?" povedal prísnym hlasom, jeho oči sa na mňa už tak nepozerali ako predtým. Prikývla som a postavila som sa z postele. Bola som ešte slabá, musela som sa pridržiavať. Za Nartialom sa objavil modrí vír. ,,Poď... Vrátime sa naspäť za nimi, predpokladám, že sa bez nás nenudili." dopovedal a zmizol v modrom svetle. Ja som ho nasledovala pomalým krokom. Bolelo ma celé telo z boja...

Vitorio
Snažil sa odtrhnúť Mokutovú ruku od seba. Až po chvíľke mu došlo, že nemá žiadnu šancu proti jeho fyzickej sile. Začal sa smiať ako šialený: ,,Nedaj sa vysmiať... Keď to raz všetko pochopíš, tak sa stretnete na dvoch stranách..." začal sa smiať. ,,Jej sila... je ..." Vtom ho prerušil Nartialov hlas. ,,Vitorio..." pozrel sa na Mokuta, ,,Pusti toho blázna, ak sa o ňu bojíš tak tu je..." Spoza neho vyšla Dash.

Vitorio
Snažil sa odtrhnúť Mokutovú ruku zo seba. Chvíľu mu trvalo, kým si uvedomil, že to tak nepôjde. Začal sa smiať ako nejaký šialenec. ,,Dobre, zavediem ťa,
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   So november 11, 2017 4:46 pm

Mokuto

Otočil svůj pohled na muže. Zdvihl Vitoria nad zem a hodil ho směrem k němu. Přátelský souboj jsem vyhrál...zamumlal. Jeho oči však hleděli na Dash. Už v nich zase nebyla vidět ta temnota. Jak ti je? Jsi v pořádku? Zeptal se ji a prohlížel si ji. Jestli se ji nějak dotkl nebo ji něco udělal, když byli pryč tak nech si mě nepřeje...Pomyslel si a promasíroval si rameno. Meč se zamotal do černé látky, která se odněkud objevila a připevnil si ho k pasu.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   So november 11, 2017 5:05 pm

Dash...
Usmiala som sa na Mokuta: ,,Gratulujem ti k víťazstvu, si lepší než ja, ja som prehrala." zahanbene som sa pozrela do zemi. ,,Ale Nartial mi sľúbil, že ma bude trénovať... Aby som bola silnejšia..." stále som hľadela do zeme, možno aj kvôli tomu, že ma veľmi bolel krk a v takejto polohe bola bolesť menej výrazná. Pomaly som sa pozrela hore, prižmúrila som oko, keď bolesť vystúpila, ale nevenovala som tomu väčšiu pozornosť. ,,A áno som v poriadku, moja hrdosť viac utrpela ako moje telo..." usmiala som sa. Nartial sa ani nepozrel na na Vitoria, ktorý sa pomaly zviechal zo zeme. ,,No dobre, tiež ti gratulujem k víťazstvu... hm... Nabudúce keď si dám znova s Dashtar priateľský zápas, tak ho ukončím rovnako." dopovedal a podal Vitoriou ruku, aby sa ľahšie postavil zo zeme.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   So november 11, 2017 5:20 pm

Mokuto

Usmál se na ni a pomalu k ní došel. Tvůj souboj byl úžasný...plný světla. Zachichotal se a vzpomínal na to jak jejich útoky ho oslepovali. Ten chlap mluvil nějakým divným tónem. Co se mezi něma stalo?  Pomyslel si. Otočil hlavu na něj. On je další můj cíl...další, který bude sražen k zemi...Budeš silnější? To je super...Usmál se na Dash a zadíval se ji do tváře. Asi bych měl taky začít trénovat...přeci jen...musím být připravený na cokoliv co se v budoucnu stane...Očima přešel z Vitoria na muže a pak zpět na Dash.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   So november 11, 2017 5:30 pm

Dash...
,,Tak mi bojujeme... A áno budem! Budem taká silná, že ťa porazím aj so zavretými očami." zasmiala som sa. Vitorio sa tiež pridal do smiechu: ,,Áno, musíš byť silnejšia, lebo on..." no skôr ako dopovedal ho Nartial kopol do brucha, tak silno, že mu vyrazil dych. Vitorio sa zase ocitol na zemi, kľačiac pred Nartialom: ,,Odpusťte pane..." kajúcne sa ospravedlnil. Nečakala som, že tak zareaguje, myslela som si, že sú priatelia, ale Seraf sa nezaprie. ,,Veľa rozprávaš, mal by si sa zlepšovať, lebo kade kto ťa porazí." zavrčal. Vitorio vyzeral, že sa bál. ,,Mokuto, choď si oddýchnuť po boji, potom by som si s tebou dal menší súboj..." usmial sa. Nechápala som čo sa to deje okolo mňa, pripadali mi ako nejaký kohúti, ktorý si potrebovali niečo dokázať.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Viat Nuo   

Návrat hore Goto down

Viat Nuo
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: