CZ/SK

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Osada Hammoth

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Mokuto
Admin

Počet príspevkov : 643

OdoslaťPredmet: Osada Hammoth   Po august 27, 2018 7:34 pm

First topic message reminder :

Osada o počtu obyvatel něco kolem 80-100 lidí. Je převážně chudá, lidé zde žijí v dřevěných domcích se slaměnými střechami, mají zde dvě malé pole, kde pěstují obilniny a zeleninu. Jsou zde i zvířata, jako například krávy, ale ty jsou využivány převážně jen jako zdroj mléka, ze kterého vyrábějí další produkty. 
Osada je stavěna do kruhu, kde uprostřed je velký travnatý plac, kde se pořádají oslavy apod. Vůdce si zde říká Stařešina. Tento název se k němu i hodí, jelikož je už velmi starý. Tato osada nemá moc návštěv a dějí se zde zvláštní věci...zvláště tak jedna a to v poledne.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net

AutorSpráva
NikeVonBelk

Počet príspevkov : 612

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Pi august 31, 2018 12:51 am

Dash...
Vypočula som si Mokuta. ,,Hmm... hovoríš že tam je veľa informácii, to by mohli byť veľmi prosperujúce... Možno naozaj by tam boli veci, ktoré by mi pomohli." usmiala som sa na Mokuta: ,,A neboj sa, ja neumriem, nehodlám umrieť. Nie je môj čas... Ja tu budem večne..." zasmiala som sa. ,,Len ma trápi jedna vec, s tým že môj svet zanikol tak som stratila cieľ, sen... neviem vôbec kam ísť... len kračam a neviem kam... a ..." vtom Mokuto začal rozprávať o vlkoch: ,,Z budúcnosti? Prosím ťa... Ako si na to prišiel?" naklonila som hlavu. ,,Ja viem teda, že si pil, ale trocha sa ti to v hlave asi pomiešalo." odsrdca som sa zasmiala: ,,Ale zaují ma ma to, prečo si usúdil, že sú z budúcnosti..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Pi august 31, 2018 12:59 am

Mokuto

Taky se zasmál. Tse...tak to doufám že mi pak budeš chodit nosit květiny na hrob...Vyplázl na ní jazyk. Na to ti povím jen, že to chce čas...až tenhle boj proti Prastarým skončí...oba dva si budeme muset najít nějaký cíl...nějaký důvod žít...jelikož i já pak budu na tom samém jako ty...ale nezapomínej, že chceme získat Im...díky tomu se možná dá toho hodně udělat a splnit si sny, které jsou teď nemožné...Usmál se. Ano...jsou totiž ze tvého světa...kde tvá rasa je pouhou vzdálenou minulostí...kde vaše města jsou troskami. Kde kdysi mocní Celesti jsou vyhynulou rasou...a jejich největším nepřítelem...ten která terorizuje ten svět...je....Velký bílý had...Dokončil svou větu. Pak se vyhoupl na postel k ní a posadil se na ni. Ale je to strašně zvláštní....proto mě to tak moc teď táhne na to místo na severu...
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Pi august 31, 2018 1:07 am

Dash...
,,Počaj o čom to tu hovoríš... Aká budúcnosť. Naše mestá sú troskami, dobre chápem, že asi to tam nevyzerá tak ako to vyzeralo pred tým ale aj tak, veď sa to stalo asi pred asi dvoma týždnami... čo ja to nechápem, to ti kto povedal, Nepovedz mi, že to bol Herano, podľa mňa si z teba robil dobrý deň... Náš svet je náš a nikdy nebude patriť iným bytostiam a už v žiadnom prípade tým prašivým vlkom." stíchla som a na chvíľu som sa ponorila do vlastných myšlienok. čo to povedal? Má podobu bieleho hada? Vôbec sa mi to nepáči...,,POčkaj Mokuto teraz ti poviem jednu vec... Mágia má mnoho tvarov. Čo ak je to proste len zhoda náhod, hádal si o mne nemyslíš, že niekde v budúcnosti budeme terorizovať psov... Veď je veľa ronakých mágov, ktorý napríklad využívajú oheň alebo vodu a to z nich nerobí totožné bytosti... Len si to musel zle pochopiť... Alebo ťa naozaj len klamal... ale ... Ale no uvidíme... porozprávam sa s Lunou..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Pi august 31, 2018 1:22 am

Mokuto

Já vím, že to zní bláznivě, ale počkej...Když se nad tím zamyslíš...co když ty další duše, co ti berou schopnosti...co když dokážou v tom světě vytvořit si tělo? Co když jsou oni tak zlý? Nevím...nechci tomu věřit...nemám ani důkaz k tomu aby to byla pravda...Možná máš pravdu...jen mě tahají za nos...nesnáším je. Odpověděl Dash. Nahlas zívl a protáhl si záda. Huh...byl to těžký den... Znova koukl na Dash. Je toho před námi strašně moc...A to ještě nevíme, co nám poví Elfové...Jak to u nich dopadne...A či to naši vlčí společníci neposerou...Už je to na mou hlavu moc...Jsem unavený z toho všeho...Asi vypadám jako přecitlivělý...ale... Pomalu si položil hlavu na nohy Dash. Jsem rád že už nejsem sám... Každou chvilí čekal, že ho odhodí. Já už nechci žádný alkohol!...Je mi z toho divně...
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   St september 12, 2018 6:11 pm

Dash...
Usmiala som sa na Mokuta: ,,Neboj sa, ak sú naozaj z budúcna môjho sveta tak je dobré že sme ich stretli. Prišli sem kvôli niečomu a možno to je práve kvôli tomuto. Varovanie... Ale nemusíš sa báť. Nikdy nedovolím aby ma ovládli. A nikdy ani nedovolím aby oni spravili niečo zlé. Ale dobré vedieť aspoň viem, že musím na nich dávať pozor..." Postavila som sa z postele. ,,Mal by si sa vyspať,zajtra musíme byť v strehu, možno príde polednica... S touto dedinou nieje niečo v poriadku ... Zabehnem za Elizabeth, ty zatiaľ spí." Otvorila som dvere na chodbu a pred tým ako som vybehla som sa usmiala: ,,aj ja som rada že nie som sama.."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Št september 13, 2018 8:28 pm

Mokuto

Dash ho sice neodstrčila, ale rovnou se postavila, takže ho i tak ze sebe shodila. Dál ležel na posteli a koukal na odcházející Dash. Dobře...vyspím se...potřebuji to.. Usmál se a koukal dál na Dash. Na její poslední slova se znova do široka usmál a pak si rukama nasbíral peřinu k sebe jakoby objímal nějakého plyšáka a zavřel oči.

Elizabeth skončila sama venku. Seděla na terase domu, ve kterém byli všichni. Koukala smutně na hvězdy. Cítila se velmi osamocená, ale hlavou mu probíhaly myšlenky na zítřejší den. Na den, kdy musí polapit polednici a osvobodit dítě či děti. Věděla, že po cestě narazí na spoustu věcí, úkolů, nástrah apod, jen ji trápila jedna věc, a to že doteď nebyla moc nápomocná. Spíše se držela vzadu. Na začátku se chopila úkolu vůdce skupiny, nakonec však skončila úplně vzadu. Znova se zadívala na noční oblohu. Chyběli ji lidi, které znala, rodina, přátelé i její mistr, který ji toho tolik naučil. Nakonec si povzdechla.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Št september 20, 2018 4:40 pm

Dash...
Vonku bolo príjemne. Hviezdy sa trblietali na nočnej oblohe. Na terase som videla sedieť Elizabeth. Pomalí som prišla k nej, aj ona pozorovala oblohu. ,,Je prekrásna noc... Má to v sebe čaro. Všetky tie hviezdy a ten pokoj. Duša sa začne vznášať. Je ticho a dáva priestor na to aby sme sa ponorili do svojich myšlienkach. Ale vyzeráš smutné. To by si nemala. Tvojej tvári to vôbec nesvedčí." Pridala som si k nej: ,,mali by sme sa viac sústrediť na našu úlohu. Premýšľala si nad polednicou? Ako ju chytíme?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Št september 20, 2018 4:50 pm

Elizabeth

Docela se lekla, když na ni Dash promluvila. Vůbec si nevšimla jejího příchodu. Uh..ano...mám ráda noc. Je tak tichá, klidná...Na tváři se ji objevil menší úsměv. Promiň jen jsem zabloudila v myšlenkách...tedy, ano máš pravdu...Chvilku ji trvalo než si uvědomila, že přesně to řekla i Dash. Polednice...Koukla do trávy před sebou. Nikdy jsem o ní neslyšela...což je zvláštní...měla bych ji znát...znám snad všechny legendy, přízraky, zlo v tomto světě...jenže, ji jsem viděla poprvé...Co jsem si všimla, tak používá jakousi temnou magii...je to jako přízrak, který příjde ve chvíli kdy ho někdo zavolá, ale proč bere děti? A proč právě v poledne? Mám spoustu otázek na které bych chtěla znát odpověď...Podle mě ji bude stačit chytit do pasti...nějaké silné bariéry, ze které by se nemohla přemístit jinam...to by mohlo fungovat... Odpověděl ji. Pak otočila na Dash tvář a zahleděla na ni. Spíše mě trápí jiná věc...Zhluboka se nadechla. Smím se tě zeptat na jednu věc? Co je přesně zač Mokuto?
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Št september 20, 2018 5:31 pm

Dash...
,,Možno preto poludnia, lebo sa objavuje na poludnie." Usmiala som sa a vypočula som si jej návrh plánu . ,,To by mohlo fungovať. Spomínala si že dieťa ktorē zobrala vôle zlé... Čo ak berie len zlé deti?" Potom sa spýtala na Mokuta. Vyzerala rozrušenie. ,,Či je zač? Hmm... Je to bytosť z iného sveta, ale to asi vieš. A presne? Neviem to ani sama, ale viem jedno, je to dobrý muž... A to je hlavné..." Usmiala som sa. ,,Prečo sa pýtaš?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Št september 20, 2018 5:42 pm

Elizabeth

To dáva smysl...Zachichotala se. Že by typ nějaké síly, která chce ochránit tuto oblast od potenciálně zlých lidí? Pak se chytila za hlavu. Ach...vůbec netuším co je to zač...štve mě to... Zamračila se a pak na chvilku utichla. No víš...já mám jednu schopnost...tedy...dokáži vidět lidskou duši...nebo aspoň auru kterou duše vyzařuje....a....nevim či to víš...ale jeho aura...teda ta druhá...je tak temná...nic zlejšího jsem ještě neviděla...Koukla znova na Elizabeth. Mám z něj strach...Už jen z toho, že někdo má dvě duše....vždyť to není možné...Lituju toho že jsem tu schopnost použila...Položila si hlavu na kolena.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Yesterday at 7:09 pm

Dash...
,,Ľudia sa boja toho čo nepoznajú." Usmiala som sa ale potom som s vážnym pohľadom na Elizabeth pokračovala: ,,Máš pravdu, v Mokutovi je niečo zlé, ... Videla som to niekoľko krát, ale nikdy nikomu neublížili, teda iba tým čo si to zaslúžili. Neboj sa ho. On nie je ten koho sa máme báť. A ver mi nevieš si ani predstaviť čo všetko je v tomto svete možné." Pozrela som sa k nebu: ,,mne vždy hovorili jednu vec. Boh nám nadelil na našej ceste života len toľko, koľko dokážeme zvládnuť. A on toho zvládne veľa, musíš mu veriť..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   Yesterday at 7:20 pm

Elizabeth

Zahleděla se na Dash. Nedokázala uvěřit tomu, že ona to taky viděla a přesto je v pohodě. Musí být silná...je silnější než já... Pomyslela si a pak pokývala hlavou. Chápu..jsem taky jen člověk...bojím se toho co neznám a co se mi na první pohled zdá jako špatná věc..Po chvíli se ji na tváři objevil menší úsměv. Kde jsou teď všichni? Ještě před chvílí jsem je slyšela se dobře bavit...a teď jsme tu jen ty a já...Zadívala se Dash do očí. Smím ti položit ještě jednu otázku? Optala se jej, ale nečekala na její odpověď. Myslíš si, že to u elfů zvládneme? Elfové jsou nejstarší rasou v tomto světě...znají věci, které nikdo jiný zde nepozná. Jsou přechytračelí a hlavně...říká se že jejich královna je přes svou nesmírnou krásu velmi nebezpečná...Prý se dokáže každému podívat do hlavy, manipulovat s nimi jak se ji zachce....co když to zle dopadne?
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Osada Hammoth   

Návrat hore Goto down

Osada Hammoth
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Území lidí :: Na cestách-
Prejdi na: