CZ/SK

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Peklo

Goto down 
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 811

OdoslaťPredmet: Peklo   So marec 02, 2019 6:09 pm

Peklo, jinak se toto místo nedá ani nazvat. Je to místo v realitě, ale schované za jinou dimenzí, aby se do něj nedokázal nikdo dostat. Místo slouží jako doživotní věznice pro duše zlých tvorů, démonů, polobohů. Málo tvorů ví jak se sem dostat. Existuje však jediný portál, který vede sem.
Vězni jsou zde spoutány neviditelnými a pro místní nezničitelnými řetězy, které jsou přikovány k světu. Nikomu se utéct nikdy nepodařilo. Existují zde ještě ochránci, kteří místo stráží.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 811

OdoslaťPredmet: Re: Peklo   So marec 02, 2019 6:33 pm

???

Kráčel pustou krajinou. Ve vzduchu smrděla síra. Zem byla pokryta popelem. Druhý mě zklamal...sliboval mi, že mě osvobodí...Lhal mi...Ozval se mužský hlas. Pomalu se blížil k velké oválné studně, nad kterým se tyčila kostra obrovského obra. Přímo nad studňou byla jeho lebka a jeho prázdné oči se dívaly do dálky. Kolem šlehaly plameny, a občas ze země vytryskla láva. Už si ani nepamatuju jak dlouho už tady jsem... Hlas zněl velice utrápeně. Zacítil jsem to...tak mocná síla...Možná on by mě dokázal odsud dostat... Už byl blízko studni. Jsem tak osamělý...poslední přátele které jsem tu měl, jsem zaživa snědl...I takové je peklo... Mluvil sám se sebou. Na studňu položil své ruce. Jedna byla zjizvená, druhá strašlivě spálená skoro až na kost. Zaměřil své myšlenky na sílu kterou cítil a po chvílce se mu ve studni, která byla plná žhávé lávy, začal objevovat obraz. Obraz na minulost. Obraz bitvy dvou nepřátel. Poslední bitva mezi Mokutem a Třetím.

Anoo...on by mě dokázal osvobodit...ukaž mi víc...ukaž mi víc! Ve studni se pak objevila postava krásné ženy zářící zlatou barvou. Ona? Díky ní ho sem nalákám? Výborně...Ozval se utrápený smích...
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net

Peklo
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Hell-
Prejdi na: