Dellarumia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Peklo

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Peklo   Peklo EmptySo marec 02, 2019 6:09 pm

Peklo 4243259-hell
Peklo, jinak se toto místo nedá ani nazvat. Je to místo v realitě, ale schované za jinou dimenzí, aby se do něj nedokázal nikdo dostat. Místo slouží jako doživotní věznice pro duše zlých tvorů, démonů, polobohů. Málo tvorů ví jak se sem dostat. Existuje však jediný portál, který vede sem.
Vězni jsou zde spoutány neviditelnými a pro místní nezničitelnými řetězy, které jsou přikovány k světu. Nikomu se utéct nikdy nepodařilo. Existují zde ještě ochránci, kteří místo stráží.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptySo marec 02, 2019 6:33 pm

???


Kráčel pustou krajinou. Ve vzduchu smrděla síra. Zem byla pokryta popelem. Druhý mě zklamal...sliboval mi, že mě osvobodí...Lhal mi...Ozval se mužský hlas. Pomalu se blížil k velké oválné studně, nad kterým se tyčila kostra obrovského obra. Přímo nad studňou byla jeho lebka a jeho prázdné oči se dívaly do dálky. Kolem šlehaly plameny, a občas ze země vytryskla láva. Už si ani nepamatuju jak dlouho už tady jsem... Hlas zněl velice utrápeně. Zacítil jsem to...tak mocná síla...Možná on by mě dokázal odsud dostat... Už byl blízko studni. Jsem tak osamělý...poslední přátele které jsem tu měl, jsem zaživa snědl...I takové je peklo... Mluvil sám se sebou. Na studňu položil své ruce. Jedna byla zjizvená, druhá strašlivě spálená skoro až na kost. Zaměřil své myšlenky na sílu kterou cítil a po chvílce se mu ve studni, která byla plná žhávé lávy, začal objevovat obraz. Obraz na minulost. Obraz bitvy dvou nepřátel. Poslední bitva mezi Mokutem a Třetím.

Anoo...on by mě dokázal osvobodit...ukaž mi víc...ukaž mi víc! Ve studni se pak objevila postava krásné ženy zářící zlatou barvou. Ona? Díky ní ho sem nalákám? Výborně...Ozval se utrápený smích...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPi august 09, 2019 10:32 pm

Mokuto


Když začal Tarun čerpat sílu z obra, v tom ho odmrštil úder. Druhý obr totiž svou pěstí udeřil do obra, ze kterého Tarun čerpal sílu. Pěst obra rozdrtila na kusy a Tarunovi tak znemožnila čerpat sílu. Rozbitý obr se pak poskládal zpátky a byl zase jako nový. 
Mokuto měl zase práci s tím prvním. Jelikož mu jeho síla vůbec neublížila, aspoň se ho snažil zabavit. Všiml si, že Tarun má problémy, ale teď mu neměl jak pomoci. Snažil se odrážet obrovi údery, vyhýbat se jim a popřípadě provést protiútok, avšak ten neměl žádnou šanci na úspěch. Po několika dalších dopadech na zem, celý pohmožděný se podíval, co se vlastně nachází pod tou "silnicí" na které byli. Viděl jen hlubokou, nekončící díru. Něco mi tu nehraje... Z jeho bílého oka vytekla krvavá slza. To by možná šlo... Pomalu se zdvihl se země a objevil se vedle Taruna. Poslouchej...možná to bude jediná šance jak se z toho dostat...ale je tu taky šance, že se mýlím a oba dva umřeme...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPi august 09, 2019 10:39 pm

Tarun 

Kusy obra ma odmrštili preč a padal som k zemi. Švihol som bičom, zachytil sa o niečo na obrovi, prehupol sa a zjemnil si tým pád. ,,Doriti!" zanadával som si. ,,Oni sú snáď nesmrteľný." povedal som si keď sa začal obor skladať. ,,hmm..." stlačil som si k sebe pery po slovách Mokuta, ,,Ak je tu aspoň malá šanca, tak idem do toho..." zhlboka som sa nadýchol: ,,Tak čo si vymyslel?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPi august 09, 2019 10:59 pm

Mokuto


Přesně v okamžiku, kdy Tarun odpověděl, ho chytil za límec a v rychlosti seskočil ze silnice. Následoval velice dlouhý pád do temnoty. Nabírali na rychlosti a za malý moment už byli v naprosté tmě. Nezdálo se, že by obři skočili za nimi. Stále padali a nikde nebyli známky toho, že by měli na něco dopadnout. Přece to musí někam vést...viděl jsem to... Držel Taruna pevně, ale nelíbilo se mu, že jejich rychlost se stále zvyšovala a zvyšovala. Vzduch začal být řídký a těžce se dýchalo. Hlavně Mokutovi, jelikož on padal hlavou dolů a náraz větru do jeho obličeje mu v dýchání ještě více zhoršovalo. V tom BLIK! Oba dva se objevili na modré obloze. Proletěli bílím mrakem a před jeho očima se objevila zem. Hnědá zem a na mnoha místech byla fialová voda. Velkou rychlostí se blížily k pevnině, ale to mu nevadilo. Díky svým schopnosti krátké, jakoby teleportace, nebo spíše rychlým přemístěním na krátkou vzdálenost dostali na pevninu. Tam Taruna pustil. Bohužel, Tarun se při pádu nacházel nad Mokutem, takže při přemístění na pevninu, byl stále nad Mokutem, takže při jeho puštění Tarun padl na zem. Mokuto padl na kolena, jelikož ho tu vše velice vyčerpává. Vzduch tu byl velice horký a smrděl po síře. To co se zdálo jako fialová voda, zřejmě nebyla voda ale nějaká horká kyselina. Toho si všiml hned jak se na vodu podíval, jelikož do vody spadli nějaké kameny a ty se hned rozpustily. Vedle nich byla ještě nějaká rostlina. Jedna a celá žlutá a radšej se ji nechtěl dotknout. Pomalu vstal a rozhlédl se. Super...a teď co? Otočil se na Taruna. Napadá tě něco?
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPi august 09, 2019 11:10 pm

Tarun 

,,Víííííííííííííííííííííííííí....." stihol som len zakričať a zamával som obrom na rozlúčku, keď ma Mokuto zdrapil za limec a skočili sme do priepasti. Nevidel som čo je pod nami. A to bolo šťastie pozeral som sa len na zmenšujúce postavi obrov. Naberali sme rýchlosť a ja som si predstavil ako sa pri dopade plácneme o zem a rozlejeme sa. Ucítil som pád a zaboril som sa tvárou do zeme. Chvíľu som otrasene ležal. Rebrá, nebolia, nohy nebola, zuby mám všetky... pomaly som vstával. Na čele som mal menší škrabanec. POzrel som sa na vyčerpaného Mokuta... ,,Ďakujem..." Tiež som sa začal obzerať po tomto podivnom mieste kde sme pristáli. Vykašlal som ešte trocha zeme z úst a povzdychol som si: ,,No môžeme si spraviť piknik..." prevrátil som očami: ,,No čo asi? Musíme nájsť Dashtar... To je cieľ..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyNe august 11, 2019 10:50 am

Mokuto


Hlasitě vydechl a protáhl si záda, přičemž se ozvalo hlasité křupnutí. Znova se rozhlédl po okolí. Nikde nebylo nic, stále jen pustina. Zkusíme vyšlapat na tamten kopec...Ukázal na nejvyšší místo v okolí. Tam možná něco uvidíme...Oba dva pak vyrazili ke kopci. Tento svět byl zajímavý. Zvlaštní bylo, že obloha byla zde modrá a žádna tma, ze které spadli. Že by nás to přeneslo na jiný svět? Jak je možné, že pod zemí může být další nebe?  Říkal si v hlavě. Vyšlapali kopec a znova se rozhlédl. V dálce spatřil temné mraky. Byli jen na jednom místě. To vypadá podezřele...možná tam něco najdeme.. Ukázal místo Tarunovi a dali se do pohybu. Po pár chvílích se ze země vynořily pro něj známé příšery, se kterými už bojoval ve světě lidí. Už zase?... Bylo jich mnohem více a oba dva obklíčili. Potom se dva na ně rozběhli.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyŠt január 16, 2020 10:58 pm

Tarun

Neprestane ma udivovať aké je všetko tak zvláštne. Len pred pár dňami sme boli s Dash v našom svete. Nič nám nechýbalo, no predsa niečo áno. Dobrodružstvo? Boj o život? Strach o život iných? Strach o svoj život? Keď nie je pri mne cítim sa slabí, cítim sa tak neúplný. V jej blízkosti som sa cítil vždy neporaziteľný. No teraz keď tu nie je a bojím sa o jej život. Tak veľmi sa bojím aby jej nikto neublížil... Ak nájdem toho čo mi ju zobral a zistím, že sa len prstom jej dotkol roztrhám ho na kúsky. Letmo som prešiel pohľadom na Mokuta. Mám pocit, že tiež mu vre v žilách krv. A toto podivné miesto. Čo je zač? Dlho som už ale nemal čas aby som sa strácal v myšlienkach. Znova sa pred nami objavili príšery. Stisol som v ruke dýku. ,,Ak si mi pomohla vtedy, musíš mi pomôcť aj teraz. V ruke sa mi premenila na meč, ktorý som vytasil proti nepriateľom. ,,Ak ťa niečo napadá, hovor rýchlo!" skríkol som na Mokuta...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPo január 20, 2020 7:53 pm

Mokuto


Nestihl ani Tarunovi odpovědět. Útok nastal velmi rychle a dřív než si to uvědomil, tak se za Tarunem vynořila další příšera. Byla o něco větší od ostatních a tělo měl pokryté na několika místech černou srstí. Zbytek těla tvořilo hnijící maso. Hlava připomínala hlavu šakala, avšak neměl na ní žádnou srst. Pouhé krvavé maso a místo očí byli jen prázdné díry, ze kterých občas vylezlo několik červů. V okamžiku kdy vyskočil z pod země, tak mu z tlamy vystřelil velmi dlouhý jazyk, který se silno omotal okolo Tarunovi ruky, která svírala meč. Hned na to svou tlapou s ostrými černými drápy, zaútočil na Tarunovu hlavu. Mokuto otočil vmžiku svůj pohled k Tarunovi. To ne! Musel velmi rychle jednat. Měl velmi málo času něco vymyslet. Proto udělal to, co udělal. Z jeho meče se odmotaly černé obvazy, odrazil se od země. Čepel meče. přesekla netvorův jazyk. Drápy se mu zaryli do krku, neboť jim se už vyhnout nedalo. Jediné co stihl, tak odstrčit Taruna pryč od něj. Do vzduchu vytryskla krev, která dopadla na zem. Ve tváři se mu objevil velmi bolestný výraz. Přesekl mi tepnu... Z jeho krku se valilo velké množství krve. Netvor ani nepípl, když mu meč přesekl jazyk. Ihned se mu zahojil a druhý kus se změnil v prach. Netvor pak hlasitě zavil a ostatní nepřátelé se znova dali do pohybu. Pokus se jich zbavit...nebo jich aspoň zdržet...Řekl Tarunovi. Zdálo se, že tento šakalí netvor byl jakýsi vůdce a tým pádem nejsilnější znich. Tarun teď čelil pětici nestvůr, který se slinami u svých tlam běželi na něj.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyŠt január 23, 2020 9:53 pm

Tarun

Keď sa ma chytil jazyk tej ohavnej príšery, ktorá sa tu zrazu objavila nevedel som, či sa pozvraciam od hnusu a potom sa pokúsim bojovať, alebo najskůr budem bojovať a až potom sa pozvraciam. No jeho pevný stisk mi napovedal, že asi by som sa mal rozlúciť so svojim životom. Reakcia Mokuta ma prekvapila, ako ma zachránil a sám sa nechal zraniť. Ostal som stáť... Od neho by som čakal, že ma nechá tak. Kývol som hlavou na poďakovanie a pripravil som sa na boj. Pozdvihol som meč. Nevedel som či to vůbec Mokuto prežije, ale nenechám aby jeho obeta bola premrhaná. Zreval som, aby som si pridal odvahu a vyrazil som na toho čo pripomínal šakala. Stalčil som rúčku od díky. Nesmiem bojovať s ním na blízko. V tom sa mi meč začal meniť až sa sformoval na luk. Ihneť som natiahol tetivu na ktorej sa mi objavili dva šípi. Namieril som ich priamo na prázdne miesta očí šakala a vystrelil. Ihneď som naďahoval znova tetivu a objavili sa ďalšie šípi. Prikrčil som sa a zamieril na ďalších nepriateľov a vystrelil. Snažil som sa od nich uskakovať čo najďalej aby som mal vyždy nejakú vzdialenosť aby na mňa nedočiahli.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyNe február 02, 2020 3:42 pm

Mokuto


Šakal se ohnal svým dlouhým jazykem a odmrštil všechny letící šípy, které mířily na něj. 
Ikdyž řekl Tarunovi, nech se postará o ostatní, Tarunův útok na šakala mu dal aspoň nějaký čas se dát dokupy. Černé obvazy, které většinou slouží jako pouzdro pro jeho meč se omotali kolem jeho krku a na nějaký čas zadrželi silné krvácení. Ikdyž bylo to jen na krátkou chvíli. Před očima se mu zamlžilo. Ztratil během chvilky spoustu krve, což ho více oslabilo. Měl co dělat, aby zůstal soustředěný a obraz měl zaostřený. 
Tarunovy útoky lukem na ostatní nepřátele, je více méně zdržovali. Šípům se vyhýbali, anebo jim neuštědřovali velká zranění. Když je šíp zasáhl, hned se jejich zranění zahojila. Nakonec dva z nich se ponořily pod zem. Na chvíli bylo ticho a pak když se Tarun dostal na určité místo tak ze dvou stran vyskočily z podzemí a ve výskoku mířili přímo na Taruna z každé strany. Ostatní co se mezitím vyhýbali šípům se taktéž proti němu rozběhli.
Mokuto pevně sevřel svůj meč. Šakal znovu vystřelil svůj jazyk proti němu, ale naštěstí se dokázal ubránit svým mečem. Co už však nečekal, bylo to, že zničeho nic se šakal objevil před ním a svou tlapou ho zasáhl do obličeje. To ho odmrštilo a dopadl na zem pár metrů dál. Cítil, jak se obvazy na jeho krku plní krví. Pomalu se postavil na nohy. To asi nedám... Pak však ucítil nějakou změnu. Cítil to ze vzduchu, z půdy. Bylo to velmi podobné jako když čerpal sílu z Ellderanu. Každý svět má svou přírodní sílu...avšak každá je jiná...už chápu... Snažil se té síle přizpůsobit. Byla tak hnusná, horká, páchla po síře. Zavřel na okamžik oči. Tento svět...je zkažený, temný, plný bolesti, zlosti a mučení...cítím tak velký strach...Jeho meč obalila červená aura. Šakal se znova rychle rozběhl. Pomalu otevřel oči. Jeho bílé oko se změnilo na sytě fialové a bělmo v jeho očích zčernalo. Šakal už byl u něj, když vtom se ozvala rána. Do vzduchu se vznesl prach a když dopadl na zem a bylo zase dobře vidět, stál zády k Šakalovi. Meč držel tak, že čepel meče šla podél jeho paže. Koneč meče byl probodnutý v šakalově hlavě. Znovu zavřel oči. Cítil teď, co je ta nestvůra zač. Pouhý vězeň, kterého zmanipulovali. Dali mu sílu v této podobě. Ze země se vynořily fialové řetězy, které se zabodli do šakalova těla. Byl stále naživu, ale řetězy mu způsobily silnou bolest. Vytáhl čepel svého meče z jeho hlavy a řetězy šakala celého obalily, až ho nebylo vůbec vidět. Pak se z nebe snesl silný záblesk fialového světla a do koule řetězů vrazil silný, hrubý oštěp s křížem na konci. Pak přestali zářit fialovou barvou a kopule zatvrdla, jakoby vytvořila nějaký hrob, či pomník. Ostatní netvoři se dali do útěku.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyNe júl 26, 2020 9:52 pm

Tarun

Šípi ktoré vystreloval, mali asi taký účinok akoby hádzal na ne lupene kvetov. Ich telá sa ihned zahojili, ale aspoň sa na chvílku spomalili. Keď však okolo neho objavili nepriatelia, možno ani sám nevedel ako to, že tak rýchlo zareagoval. Jeho chrbát sa ohol vzad a pohybom rastliny vo vetre sa vymanil z útoku príšer. Príšery v lete narazili do seba. Otriasli sa a znova sa otočili na Taruna zvieral v rukách dýku, premenenú v luk, a v návale adrenalínu natiahol tetivu. Pustil a vypustil na netvoriv šípi obalené bleskami, ktoré vybuchli pri stretu s ich telami. A presne v tom momente sa objavil silny záblesk a boj bol u konca. Chvíľku mal ten pocit, že on může za to, že ušli... Luk sa zmenil znova na dýku a jeho ruka bola spálená. Rana ho bolela. Nevedel, či sa to stalo teraz alebo hneď ako ju začal využíť. Tá energia z nej bola zvlášne nestabilná. POzrel sa na Mokuta, toho na chvílu ani nespoznal a cukol vzad... ,,To si spravil ty?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyUt júl 28, 2020 10:07 pm

Mokuto


Chytil se za skrvavený krk. Pohlédl pak na dlaň z které na zem kapali kapky krve. Ne..to jsem nebyl já...to tento svět. Zhluboka se nadechl a otočil se na Taruna. Neumím to vysvětlit...raději pojďme. Oba dva pak vyrazili kupředu. Bylo na něm vidět známky únavy a vyčerpání. A to je určitě ještě čeká velký souboj. Přešli jednu písečnou dunu, za kterou spatřili jakousi stavbu. Byla tam velká kruhová studna plná lávy a okolo vysoké kamenné sloupy. Některé byli propojené mezi sebou jakoby dalším poschodím, jiné zase velmi poničené. Nad tím vším se tyčili dvě obrovské kamenné kostry, tedy jen půlka jejich těla, jakoby měli nohy pod pískem. 
Když doběhli k studni, nikde nikoho neviděli, až nakonec se ozval známý hlas. Tak jste konečně došli...jsem rád, velmi ráád! Na konci věty se ozval hlasitý radostný smích. Kokiro stál na jednom pilíři přímo nad studnou. Takže jsi se nakonec rozhodl pomoci mi? A...nebo...jsi se přišel podívat na smrt své přítelkyně? Znovu se hlasitě zasmál. Vedle něho se objevila kopule, vytvořená z fialových řetězů, které se pomaličky rozmotaly. V kopuli byla Dash, avšak vypadala v bezvedomí. V jejím těle byli zabodnuty řetězy, avšak nezpůsobily jí žádné povrchové zranění. Z hrudě pak trčel další řetěz, který jeho konec držel Kokiro. Dalo mi to práci ji spoutat...zvlaštní bytost táto žena...Naštěstí tento svět dokáže uvěznit kokoholiv...Na Kokirově tváři se objevil úškleb šílence a jeho oči pozorovali Mokuta. Ten, když viděl jak je na tom Dash, okamžitě se odrazil od země. Dříve než Tarun stihl něco říct, už byl u Kokira s napřáhnutým mečem. Popadlo ho šílenství, hněv...všechny zlé emoce, které existují ho hnali k tomu, aby dostal Dash zpět. Jeho útok však Kokiro odrazil svým mečem, jakoby to bylo nic. Mokuto dal do útoku celou svou sílu a rychlost a Kokiro to odrazil jakoby proti němu bojovalo dítě. Mokuto dopadl zpět na zem. Takže druhá možnost...Řekl Kokiro, když Mokuto byl zase dole. Zdvihl tělo Dash. Držel ji pouze za řetěz a natáhl ruku nad studnu, v které láva začala bublotat. To ne!....Zmohl ze sebe Mokuto vydat, ale to už v jeho očích viděl jak Kokirovi pomalu sklouzavá řetěz z ruky. Ne!...NE!! Mokutovi se zatmělo před očima a Taruna odhodila ohromná síla. Z Mokutova těla vytryskla černočervená energie, která jemu samotnému způsobila velkou bolest. Hlasito vyjekl, ale to už Dash padala směrem dolů. Odrazil se od země s hlasitým křikem, obalený v temné energii. Jeho řev se nesl celou cestu k tělu Dash, ale Tarun si mohl všimnout že se změnil na jakýsi skřekot nějakého démona. Jeho rychlost se extrémně zvýšila. Rychleji než mrknutím oka se dostal k padající Dash, popadl ji a stejnou rychlostí se objevil znova vedle Taruna. Toho zasypala sprška písku, když energie zmizela. Avšak ten řev pokračoval dál. V jeho hrudi se objevila díra, přes kterou bylo vidět. Celé tělo zbledlo skoro až na bílou barvu. Bíla maska s černými pruhy a dlouhými bílými rohy, mezi kterými se okamžitě začala nabíjet jakási červená energie.
Spoiler:
Anooo! Zaradoval se Kokiro. To už na něj letěl paprsek červené energie, avšak neuhýbal. Veděl totiž, že se netrefil a paprsek udeřil někam daleko do písečných dun. Celé nebe zahalila ohromná záře z exploze, která roztrhala všechny mraky které byli na nebi. To už měl Mokuto nabitý další. Ten mířil přímo na Kokira, avšak ten se jen ušklíbl a nechal se trefit. Na zem začali padat kusy spálených řetězů. Anoo. Znova se zaradoval a díval se na další paprsek který na něj mířil. Osvoboď mě! Další kusy řetězů padali na zem. Kokiro pak skočil přímo před ně, avšak hned se zarazil. Co to? Ty jsi kdo?! Zničeho nic se celá Mokutova forma zničila a dopadl na koleno. Dash však stále držel. Vedlě něj stála Shia, která na Mokutovo čelo nalepila jakýsi papír, ze kterého vylezli jakési klikiháky a zasvítili modrou barvou. Stihla jsem to včas...Mrkla na Taruna a otočila se na Kokira. Ne! Ty svině jedna hnusná! Kokiro už chtěl zaútočil avšak, jeho nohy obmotali fialové řetězy. Ze země začali vystřelovat další a další, které probodávaly jeho tělo a pomalu ho začali celého obmotávat. Tak málo chybělo a mohl jsem být volný! Mohl jsem konečně vládnout! Jeho pohled znova zamířil na Mokuta. Ještě se určitě uvidíme...Znova se zasmál. Neboť ještě stále jsou tu jiné možnosti! Znova se zasmál a řetězy byli už skoro okolo celého jeho těla. Už trčela jen jeho hlava. Iru Masara....určitě víš co to je...A z nebes vystřelil paprsek fialového světla, která Kokira uvěznila v kopuli řetězů. Shia netušila o čem to Kokiro mluvil, ale teď na to nebyl čas. Podívala se na Dash. Řetěz, který ji poutal zazářil zlatým světlem a zmizel. A ona se znova mohla probudit.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptySt august 12, 2020 6:37 pm

Dash a Tarun

Ak toto bolo to kvôli čomu sem prišli... celé to bolo akoby naplánované. Tarun mal pocit akoby ani tu v tento moment nemal byť. Čo sa to vlastne stalo? A čo je zač jeho spoločník. Neveril by že niečo tak silne a ohavné sa v ňom skrýva. Keď prišli na miesto určenia a uvidel Dash, mal pocit akoby tam ani nebola. Myslel si, že keď ju uvidí tak rovnako ako Mokuto sa vrhne na jej záchranu, ale on ostal stáť a len pozeral na jej telo v spánku. No Mokuto sa pri tom pohľade zmenil na nepoznanie a z muža sa stalo zviera. Nepriateľa ako tešil boj s ním akoby túžil po tom aby ho zranil. Nával energie ho odhodilo preč, ale dokázal dopadnúť bez väčších ťažkostí na jedno koleno, päsťou sa opierajúc o zem. Ale nechápal prečo to čo z Mokuta ostalo tak nenávistne, za účelom pomstiť dievča, bojuje. Drží ju. Prečo ju drží. Prečo kvôli nej bojuje. Nepriateľ sa chce oslobodiť. Jeho moc ho má oslobodiť. To nemohol dopusti. Ale tá sila. Vtom sa ale objavila žena. Odkial? Len tak, no vedela čo má robiť. Vrátila Mokuta naspäť do podoby v akej ho poznal. A porazila démona. Všetko sa to udialo tak rýchlo. ,,Včas... " len letmo odpovedal Shii.
Pomaly pristúpil k Dash keď bolo po všetkom. Ležala bez pohnutia. Kľakol si k nej. Pozeral na jej tvár ako vytesanú z mramora. Pomaly otvorila oči. Boli prázdne. Na malú chvíľku no svetlo v nich sa naraz prebudilo a jej telo znova získalo farbu. Zružoveli jej líca, zčervenali pery, vlasy sa zmenili z šedých na žiarivo zlaté, jemne sa jej zvlnili. Nadýchla sa a vydýchla. Z úst jej vyšli zrniečka zlatého svetla, ktoré si možno nikto nevšimol. Tarún sa nadýchol tiež. ,,Dash, si v poriadku!" vykríkol a s láskou si ju privinul k sebe. Nevedel ani opísať ako veľmi je rád, že ju znova vidí, že ju znova počuje dýchať, že znova cíti ako jej bije srdce. ,,Ja... kde sme? Čo sa stalo?" ticho prehovorila popri tom ako si sadla. Pohľadom prechádzala po TArunovi, Mokutovi aj tej žene. Jej oči sa pomaly menili na jasne modré a krídla sa jej našuchorili.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptySt august 12, 2020 7:15 pm

Mokuto a Shia


Shia si taky klekla k Dash, aby ji skontrolovala. V pořadku...pokud můžeš, tak se postav...Čím dříve odtud odejdeme, tím lépe. Pokývala hlavou. Mokuto vypadal velmi vyčerpaně, rána na krku se mu zahojila ale vydal ze sebe hodně energie. Jeho meč omotaly černé obvazy a připevnil si ho k pasu. Jeho oči upřeně sledovali místo, kde ještě před chvílí stál Kokiro. Hlasitě vydechoval a všiml si, že k němu přistoupila Shia. O čem to on hovořil? Zeptala se ho, ale on je mlčenlivě zavrtěl hlavou. To teď není důležité...Odpověděl po chvíli a otočil svůj pohled na Dash a Taruna. Jste oba v pořádku? Zeptal se jich vyčerpaným hlasem. 
Na nebi se zablesklo a po chvíli se ozval hrom. Musím jít...už jsme tu příliš dlouho. Všimli si nás...Potom tleskla rukami. Z tohoto světa je jen jedna možnost jak odejít... Když je rozevřela držela jakýsi stočený pergamen. Doufám, že umíte na dlouho zadržet dech...pokud je to možné, držte se za ruky...Rozvinula pergamen okolo nich, přičemž vznikl celkem dokonaly kruh. Na pergamenu bylo písmo, které ani Mokuto nevěděl přečíst. Z tohoto světa se nedá odejít žádným portálem, ani teleportací...pouze planetu opustit. Ukázala prstem na nebesa a nad písmem se objevila černá aura. Potom celý pergamen vzplanul červeným ohněm, který nevydával žádné teplo. Chytila Mokuta i Dash za ruku, aniž by požádala o dovolení. Očekávala, že Tarun se bude držet Dash. Všichni mohly cítit jak se jim pod nohama nabírá velká síla. Oči Shii zčernaly. Kousek odsud je opuštěný svět, kde je starý portál...tam se musíme dostat. Obklopila jich jakási temná aura. Jdeme na to...Hned jak to dořekla, nikdo už necítil pevnou půdu pod nohama. Ohromný tlak ve vrchní atmosféře tlačil na jejich těla, hned na to zacítili chlad vesmíru. Aura okolo nich zřejmě zadržela veškerou sílu která na nich z vnějšku působila. Ale i přesto to bylo cítit. Mokuto lapal po dechu a sledoval jak se svět na kterém byli vzdaluje. Ocitli se v temnotě, chladné a temné. Trvalo to už nějakou tu dobu, co opustily pekelný svět a po tom druhém nebylo ani vidu ani slechu. Mokuto se snažil sledovat okolí, ale nic neviděl...začínal cítit větší a větší chlad. Nejspíše kvůli tomu, že bariera začínala slábnout. Chvilku si myslel, že je Shia navedla zlým směrem, že ten svět je úplně jinde. Objevil se záblesk slunečního svitu, který prohřál jejich těla. Z poza toho viděl obrys jiné planety...proto ji neviděli, nebyla totiž osvětlena sluncem. A mířili přímo k ní...Teď nastala otázka, jak přístát...?!
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptySt august 12, 2020 8:02 pm

Dash a Tarun

Bez ďalších otázok sa Dash postavila a kývla na Mokuta. Hoci čakala na odpoveď kde to je, čo sa to stalo... ale viac sa nepýtala lebo jej bolo jasné, že sú určite na veľmi zlom mieste. A to je zatiaľ stačilo. Pri formovaní akejsi temnej bariery, ktorú vytvorila Shia schmatla Tarúna za ruku, hneď ako to povedala. Shiinu ruku tiež stlačila čo najsilnejšie. Nemala v pláne tu ostať. Čím skôr sa odtiaľto dostanú tým lepšie a potom sa snáď bude môcť pýtať. Zavrela oči aby toto všetko pominulo rýchlejšie. Keď znova otvorila oči videla len ako sa rútia cez atmosféru priamo k zemi. Čierna aura pomaly zoslabla až sa úplne stratila. A do nich sa oprel vietor pri voľnom páde. Ich miesto pristátia, alebo skôr pádu sa rýchlo približoval. Oči jej znova zažiarili zlatým svetlom a kridla sa pomaly rozprestreli. Všetci začali cítiť ako cez ich ruky prechádza svetlo a posilovalo silu ich stisku aby sa všetci udržali pokope. Krídla jej zažiarili a začali sa zväčšovať. Trhlo nimi a pád sa zmenil v let. Dash začala plachtiť a pomaly hľadala miesto pristátia. Všade navôkol pod nimi bola hmla cez ktorú nebolo vidieť. Nevedela čo jej pod ňou, bola len jediná možnosť. Prejsť cez ňu. Mávla krídlami a prerazila si cez ňu cestu. Vtom si uvedomila svoju chybu. Nestihla ani zakričať a narazila do vysokej vlny. Puto medzi všetkými sa pretrhlo v momente keď sa jej do nosa nabrala voda a zaštípala ju v dutinách. Jej telo sa začalo krútiť vo vode a stratila prehľad o priestore okolo seba a o sebe samej.
Keď Tarún videl Dash ako prebudila svetlo cítil sa v bezpečí ako nikdy až do momentu kým neprešli hmlou. Akoby niekoľko ton vody mu dalo päsťačku a v tom momente sa nechal unášať morom.

Pre ich veľké šťastie dopadli neďaleko menšieho ostrova. Bol práve príliv a more všetko čo nepatrilo moru vyplavovalo na chladnú pláž, tvorenú sivým pieskom, ktorý voňal slano a rozhodne aj tak chutil a štípal v ranách. A pri pohľade do vnútrozemia videli stále sa zväčšujúce skaly až do hôr obrastené machom a lišajníkmi. Jediné čo sa podobalo stromom boli zvláštne útvary oválneho tvaru siahajúce do výšok so dutým stredom, cez čo pretekala fialkastá tekutina. Tieto útvary sa nachádzali vždy asi 6 metrov od seba akoby ich niekto tak ukladal náročky.

Keď sa Tarún prebral, jeho oči boli červené plné toho nepríjemného piesku. Začali slziť a chvíľu mu potrvalo, kým ten bordel z nich dostal. Dash videl tiež ležať schúlenú, ukrytú v krídla. ,,Dash si v poriadku?" spýtal sa jej. Pomaly sa posadila. ,,Som aj keď premočená na kosť." ,,Som v tom s tebou." zasmial sa a našuchoril jej vlasy a vytoril z nich niečo podobné hniezdu. Vedel že to nemal robiť, a to odhodenie vírom vetra s krídlom si zaslúžil.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptySt august 19, 2020 5:35 pm

Mokuto a Shia


Shia díky svým schopnostem už stála na pobřeží suchá a čekala na ostatních. Jako první vyšli z vody Dash a Tarun. Po Mokutovi zatím žádné stopy. Těch dvou si nevšímala, jen se dívala směrem k moři. Asi za minutu moře vyplavilo tělo muže. No spíše to vypadalo jako zdechlina, kterou přinesl příliv. Jen zavrtěla hlavou a pomalým krokem zamířila k tělu. To leželo na břichu, hlavu stále ponořenou pod vodou. Když k němu došla, párkrát do něj kopla. Vstávej...Zamrmlala si pod nosem a chytila ho za vlasy. Zdvihla Mokuta nad hladinu a pak ho odhodila směrem k Dash. 
Tam když dopadl, tak zakašláním vyplivl vodu z úst a hlasitě se nadechl. Co to...kde to sem? Vyčerpáním se ani nemohl zvednout ze země a tak dál ležel na zemi. Ještě nějakou chvíli měl rozmazaný obraz před očima až nakonec spatřil Dash. Byl rád, že je v pořádku a nic ji není. Ahoj...Pousmál se na ni, ale to už z periferního pohledu viděl jak se k jeho tváři blíží bosá noha, ktorá udeřila do tváře, až to plesklo jako dobře mířená facka. Řekla jsem vstávej! Následovalo několik dalších lehkých kopanců. Musíme jít...jsme na zlé straně...čeká nás ještě cesta...Ukázala směrem do vnitrozemí. Pak si povzdechla a pomalými kroky zamířila od nich pryč.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk


Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptySt august 26, 2020 7:29 pm

Dash a Tarun

Tarun sa pomaly pozviechal a vrátil sa k Dash. Sedela v slanom piesku a sledovala tú komédiu ktorá sa predoňou odohrávala. Pretrela si oči a postavila sa. ,,Už nikdy viac." prehovoril na ňu. Ona sa na neho usmiala ale ihneď sa jej úsmev stratil a pohľad namierila na Shiu. ,,Hej!" zakričala na ňu, mávla krídlami a v momente sa postavila pred ňu: ,,Tak ešte raz sa pýtam čo sa stalo... Kde sme to boli a prečo." v jej hlase znel hnev. ,,Dash, bola si unesená." odpovedal na otázku Tarun. Vykukla na neho spoza ženy a pohľadom ho nabádala aby svoju odpoveď rozvinul. ,,Neviem ako a kedy ťa uniesol..." pomaly k nej kráčal: ,,ale my s Mokutom sme ťa šli zachrániť. Bojovali sme s netvormi až nakoniec sme našli tvojho väznitela. Mokuto s ním bojoval, ale ... ale on akoby to čakal a tešil sa z toho bolo to divné... Ty si ho poznal?" Tarun sa pozrel na Mokuta s neveriackym pohľadom a ďalej pokračoval s pochybovačným tónom akoby ani on si nebol zrazu istý čo sa všetko udialo: ,,A potom sa objavila ona... a ... a uväznila to monštrum. A ... potom nás priviedla sem. Ale to už vieš..." ,,Viem nemusíš ďalej pokračovať." Dash sa pozrela Shii do očí: ,,Tak teda sa pýtam ako je možné že ma bez toho aby som o niečom vedela dokázlo niečo uväzniť. Mňa... Ja nie som len tak obyčajná a predsa... A nikam nepôjdem dokým neodpovieš a plus si rovno priprav odpoveď aj na to, že kde to sme a kam máme prísť, keď si sa tak vybrala do neznáma."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyŠt august 27, 2020 2:36 pm

Mokuto a Shia


Shia se zastavila a pomalu se otočila zpět na ostatní. V jejím výraze bylo vidět, že neni moc spokojená s takovýmto zdržováním. Už šla něco říct, když ji přerušil hlas Mokuta. Ne, neznám ho...nevím odkud on poznal mě. Všechno to bylo divné. Dlaň své ruky si položil na hruď a pak ji sevřel v pěst. Promiň mi to....zase jsem tě kvůli mně ohrozil. Jeho hlas utichl, ale to už se dala do řeči Shia. Ten svět...má hodně názvů. V každé kultuře má svůj význam. Nejčastěji se o něm hovoří, jako o pekle. Je vytvořeno tak, aby pro ty, co tam skončí, to byla poslední cesta. Jen málokdo dokázal odtamtud utéct. Ten svět uvězní vaši duši, spoutá každou část vaší energie a jen tak nepustí. Možná to...je odpověď na tvou otázku, Dash....Troška se pousmála, ale zmizelo to tak rychle jak se to objevilo. Vždyť jsem to říkala, musíme k portálu a co nejrychleji. Její oči na krátký moment zachytili Mokuta. Tento svět je sice opuštěný, ale to neznamená, že není nebezpečný. Pak ukázala prstem někam do dálky. Když nastane tma, celá planeta se zahalí do kruté zimy. Vzduch se změní na jed a...Její oči se zastavily na jakési jámě někde vzadu pri jednom strome. A další věci, které nás mohou zdržet...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Sponsored content





Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo Empty

Návrat hore Goto down
 
Peklo
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Hell-
Prejdi na: