CZ/SK

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share

Peklo

Goto down 
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Peklo   Peklo EmptySo marec 02, 2019 6:09 pm

Peklo 4243259-hell
Peklo, jinak se toto místo nedá ani nazvat. Je to místo v realitě, ale schované za jinou dimenzí, aby se do něj nedokázal nikdo dostat. Místo slouží jako doživotní věznice pro duše zlých tvorů, démonů, polobohů. Málo tvorů ví jak se sem dostat. Existuje však jediný portál, který vede sem.
Vězni jsou zde spoutány neviditelnými a pro místní nezničitelnými řetězy, které jsou přikovány k světu. Nikomu se utéct nikdy nepodařilo. Existují zde ještě ochránci, kteří místo stráží.
Návrat hore Goto down
http://dellarumia.slovakforum.net
Mokuto
Admin
Mokuto

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptySo marec 02, 2019 6:33 pm

???

Kráčel pustou krajinou. Ve vzduchu smrděla síra. Zem byla pokryta popelem. Druhý mě zklamal...sliboval mi, že mě osvobodí...Lhal mi...Ozval se mužský hlas. Pomalu se blížil k velké oválné studně, nad kterým se tyčila kostra obrovského obra. Přímo nad studňou byla jeho lebka a jeho prázdné oči se dívaly do dálky. Kolem šlehaly plameny, a občas ze země vytryskla láva. Už si ani nepamatuju jak dlouho už tady jsem... Hlas zněl velice utrápeně. Zacítil jsem to...tak mocná síla...Možná on by mě dokázal odsud dostat... Už byl blízko studni. Jsem tak osamělý...poslední přátele které jsem tu měl, jsem zaživa snědl...I takové je peklo... Mluvil sám se sebou. Na studňu položil své ruce. Jedna byla zjizvená, druhá strašlivě spálená skoro až na kost. Zaměřil své myšlenky na sílu kterou cítil a po chvílce se mu ve studni, která byla plná žhávé lávy, začal objevovat obraz. Obraz na minulost. Obraz bitvy dvou nepřátel. Poslední bitva mezi Mokutem a Třetím.

Anoo...on by mě dokázal osvobodit...ukaž mi víc...ukaž mi víc! Ve studni se pak objevila postava krásné ženy zářící zlatou barvou. Ona? Díky ní ho sem nalákám? Výborně...Ozval se utrápený smích...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPi august 09, 2019 10:32 pm

Mokuto

Když začal Tarun čerpat sílu z obra, v tom ho odmrštil úder. Druhý obr totiž svou pěstí udeřil do obra, ze kterého Tarun čerpal sílu. Pěst obra rozdrtila na kusy a Tarunovi tak znemožnila čerpat sílu. Rozbitý obr se pak poskládal zpátky a byl zase jako nový. 
Mokuto měl zase práci s tím prvním. Jelikož mu jeho síla vůbec neublížila, aspoň se ho snažil zabavit. Všiml si, že Tarun má problémy, ale teď mu neměl jak pomoci. Snažil se odrážet obrovi údery, vyhýbat se jim a popřípadě provést protiútok, avšak ten neměl žádnou šanci na úspěch. Po několika dalších dopadech na zem, celý pohmožděný se podíval, co se vlastně nachází pod tou "silnicí" na které byli. Viděl jen hlubokou, nekončící díru. Něco mi tu nehraje... Z jeho bílého oka vytekla krvavá slza. To by možná šlo... Pomalu se zdvihl se země a objevil se vedle Taruna. Poslouchej...možná to bude jediná šance jak se z toho dostat...ale je tu taky šance, že se mýlím a oba dva umřeme...
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPi august 09, 2019 10:39 pm

Tarun 

Kusy obra ma odmrštili preč a padal som k zemi. Švihol som bičom, zachytil sa o niečo na obrovi, prehupol sa a zjemnil si tým pád. ,,Doriti!" zanadával som si. ,,Oni sú snáď nesmrteľný." povedal som si keď sa začal obor skladať. ,,hmm..." stlačil som si k sebe pery po slovách Mokuta, ,,Ak je tu aspoň malá šanca, tak idem do toho..." zhlboka som sa nadýchol: ,,Tak čo si vymyslel?"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPi august 09, 2019 10:59 pm

Mokuto

Přesně v okamžiku, kdy Tarun odpověděl, ho chytil za límec a v rychlosti seskočil ze silnice. Následoval velice dlouhý pád do temnoty. Nabírali na rychlosti a za malý moment už byli v naprosté tmě. Nezdálo se, že by obři skočili za nimi. Stále padali a nikde nebyli známky toho, že by měli na něco dopadnout. Přece to musí někam vést...viděl jsem to... Držel Taruna pevně, ale nelíbilo se mu, že jejich rychlost se stále zvyšovala a zvyšovala. Vzduch začal být řídký a těžce se dýchalo. Hlavně Mokutovi, jelikož on padal hlavou dolů a náraz větru do jeho obličeje mu v dýchání ještě více zhoršovalo. V tom BLIK! Oba dva se objevili na modré obloze. Proletěli bílím mrakem a před jeho očima se objevila zem. Hnědá zem a na mnoha místech byla fialová voda. Velkou rychlostí se blížily k pevnině, ale to mu nevadilo. Díky svým schopnosti krátké, jakoby teleportace, nebo spíše rychlým přemístěním na krátkou vzdálenost dostali na pevninu. Tam Taruna pustil. Bohužel, Tarun se při pádu nacházel nad Mokutem, takže při přemístění na pevninu, byl stále nad Mokutem, takže při jeho puštění Tarun padl na zem. Mokuto padl na kolena, jelikož ho tu vše velice vyčerpává. Vzduch tu byl velice horký a smrděl po síře. To co se zdálo jako fialová voda, zřejmě nebyla voda ale nějaká horká kyselina. Toho si všiml hned jak se na vodu podíval, jelikož do vody spadli nějaké kameny a ty se hned rozpustily. Vedle nich byla ještě nějaká rostlina. Jedna a celá žlutá a radšej se ji nechtěl dotknout. Pomalu vstal a rozhlédl se. Super...a teď co? Otočil se na Taruna. Napadá tě něco?
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPi august 09, 2019 11:10 pm

Tarun 

,,Víííííííííííííííííííííííííí....." stihol som len zakričať a zamával som obrom na rozlúčku, keď ma Mokuto zdrapil za limec a skočili sme do priepasti. Nevidel som čo je pod nami. A to bolo šťastie pozeral som sa len na zmenšujúce postavi obrov. Naberali sme rýchlosť a ja som si predstavil ako sa pri dopade plácneme o zem a rozlejeme sa. Ucítil som pád a zaboril som sa tvárou do zeme. Chvíľu som otrasene ležal. Rebrá, nebolia, nohy nebola, zuby mám všetky... pomaly som vstával. Na čele som mal menší škrabanec. POzrel som sa na vyčerpaného Mokuta... ,,Ďakujem..." Tiež som sa začal obzerať po tomto podivnom mieste kde sme pristáli. Vykašlal som ešte trocha zeme z úst a povzdychol som si: ,,No môžeme si spraviť piknik..." prevrátil som očami: ,,No čo asi? Musíme nájsť Dashtar... To je cieľ..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyNe august 11, 2019 10:50 am

Mokuto

Hlasitě vydechl a protáhl si záda, přičemž se ozvalo hlasité křupnutí. Znova se rozhlédl po okolí. Nikde nebylo nic, stále jen pustina. Zkusíme vyšlapat na tamten kopec...Ukázal na nejvyšší místo v okolí. Tam možná něco uvidíme...Oba dva pak vyrazili ke kopci. Tento svět byl zajímavý. Zvlaštní bylo, že obloha byla zde modrá a žádna tma, ze které spadli. Že by nás to přeneslo na jiný svět? Jak je možné, že pod zemí může být další nebe?  Říkal si v hlavě. Vyšlapali kopec a znova se rozhlédl. V dálce spatřil temné mraky. Byli jen na jednom místě. To vypadá podezřele...možná tam něco najdeme.. Ukázal místo Tarunovi a dali se do pohybu. Po pár chvílích se ze země vynořily pro něj známé příšery, se kterými už bojoval ve světě lidí. Už zase?... Bylo jich mnohem více a oba dva obklíčili. Potom se dva na ně rozběhli.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyŠt január 16, 2020 10:58 pm

Tarun

Neprestane ma udivovať aké je všetko tak zvláštne. Len pred pár dňami sme boli s Dash v našom svete. Nič nám nechýbalo, no predsa niečo áno. Dobrodružstvo? Boj o život? Strach o život iných? Strach o svoj život? Keď nie je pri mne cítim sa slabí, cítim sa tak neúplný. V jej blízkosti som sa cítil vždy neporaziteľný. No teraz keď tu nie je a bojím sa o jej život. Tak veľmi sa bojím aby jej nikto neublížil... Ak nájdem toho čo mi ju zobral a zistím, že sa len prstom jej dotkol roztrhám ho na kúsky. Letmo som prešiel pohľadom na Mokuta. Mám pocit, že tiež mu vre v žilách krv. A toto podivné miesto. Čo je zač? Dlho som už ale nemal čas aby som sa strácal v myšlienkach. Znova sa pred nami objavili príšery. Stisol som v ruke dýku. ,,Ak si mi pomohla vtedy, musíš mi pomôcť aj teraz. V ruke sa mi premenila na meč, ktorý som vytasil proti nepriateľom. ,,Ak ťa niečo napadá, hovor rýchlo!" skríkol som na Mokuta...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyPo január 20, 2020 7:53 pm

Mokuto

Nestihl ani Tarunovi odpovědět. Útok nastal velmi rychle a dřív než si to uvědomil, tak se za Tarunem vynořila další příšera. Byla o něco větší od ostatních a tělo měl pokryté na několika místech černou srstí. Zbytek těla tvořilo hnijící maso. Hlava připomínala hlavu šakala, avšak neměl na ní žádnou srst. Pouhé krvavé maso a místo očí byli jen prázdné díry, ze kterých občas vylezlo několik červů. V okamžiku kdy vyskočil z pod země, tak mu z tlamy vystřelil velmi dlouhý jazyk, který se silno omotal okolo Tarunovi ruky, která svírala meč. Hned na to svou tlapou s ostrými černými drápy, zaútočil na Tarunovu hlavu. Mokuto otočil vmžiku svůj pohled k Tarunovi. To ne! Musel velmi rychle jednat. Měl velmi málo času něco vymyslet. Proto udělal to, co udělal. Z jeho meče se odmotaly černé obvazy, odrazil se od země. Čepel meče. přesekla netvorův jazyk. Drápy se mu zaryli do krku, neboť jim se už vyhnout nedalo. Jediné co stihl, tak odstrčit Taruna pryč od něj. Do vzduchu vytryskla krev, která dopadla na zem. Ve tváři se mu objevil velmi bolestný výraz. Přesekl mi tepnu... Z jeho krku se valilo velké množství krve. Netvor ani nepípl, když mu meč přesekl jazyk. Ihned se mu zahojil a druhý kus se změnil v prach. Netvor pak hlasitě zavil a ostatní nepřátelé se znova dali do pohybu. Pokus se jich zbavit...nebo jich aspoň zdržet...Řekl Tarunovi. Zdálo se, že tento šakalí netvor byl jakýsi vůdce a tým pádem nejsilnější znich. Tarun teď čelil pětici nestvůr, který se slinami u svých tlam běželi na něj.
Návrat hore Goto down
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyŠt január 23, 2020 9:53 pm

Tarun

Keď sa ma chytil jazyk tej ohavnej príšery, ktorá sa tu zrazu objavila nevedel som, či sa pozvraciam od hnusu a potom sa pokúsim bojovať, alebo najskůr budem bojovať a až potom sa pozvraciam. No jeho pevný stisk mi napovedal, že asi by som sa mal rozlúciť so svojim životom. Reakcia Mokuta ma prekvapila, ako ma zachránil a sám sa nechal zraniť. Ostal som stáť... Od neho by som čakal, že ma nechá tak. Kývol som hlavou na poďakovanie a pripravil som sa na boj. Pozdvihol som meč. Nevedel som či to vůbec Mokuto prežije, ale nenechám aby jeho obeta bola premrhaná. Zreval som, aby som si pridal odvahu a vyrazil som na toho čo pripomínal šakala. Stalčil som rúčku od díky. Nesmiem bojovať s ním na blízko. V tom sa mi meč začal meniť až sa sformoval na luk. Ihneť som natiahol tetivu na ktorej sa mi objavili dva šípi. Namieril som ich priamo na prázdne miesta očí šakala a vystrelil. Ihneď som naďahoval znova tetivu a objavili sa ďalšie šípi. Prikrčil som sa a zamieril na ďalších nepriateľov a vystrelil. Snažil som sa od nich uskakovať čo najďalej aby som mal vyždy nejakú vzdialenosť aby na mňa nedočiahli.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo EmptyNe február 02, 2020 3:42 pm

Mokuto

Šakal se ohnal svým dlouhým jazykem a odmrštil všechny letící šípy, které mířily na něj. 
Ikdyž řekl Tarunovi, nech se postará o ostatní, Tarunův útok na šakala mu dal aspoň nějaký čas se dát dokupy. Černé obvazy, které většinou slouží jako pouzdro pro jeho meč se omotali kolem jeho krku a na nějaký čas zadrželi silné krvácení. Ikdyž bylo to jen na krátkou chvíli. Před očima se mu zamlžilo. Ztratil během chvilky spoustu krve, což ho více oslabilo. Měl co dělat, aby zůstal soustředěný a obraz měl zaostřený. 
Tarunovy útoky lukem na ostatní nepřátele, je více méně zdržovali. Šípům se vyhýbali, anebo jim neuštědřovali velká zranění. Když je šíp zasáhl, hned se jejich zranění zahojila. Nakonec dva z nich se ponořily pod zem. Na chvíli bylo ticho a pak když se Tarun dostal na určité místo tak ze dvou stran vyskočily z podzemí a ve výskoku mířili přímo na Taruna z každé strany. Ostatní co se mezitím vyhýbali šípům se taktéž proti němu rozběhli.
Mokuto pevně sevřel svůj meč. Šakal znovu vystřelil svůj jazyk proti němu, ale naštěstí se dokázal ubránit svým mečem. Co už však nečekal, bylo to, že zničeho nic se šakal objevil před ním a svou tlapou ho zasáhl do obličeje. To ho odmrštilo a dopadl na zem pár metrů dál. Cítil, jak se obvazy na jeho krku plní krví. Pomalu se postavil na nohy. To asi nedám... Pak však ucítil nějakou změnu. Cítil to ze vzduchu, z půdy. Bylo to velmi podobné jako když čerpal sílu z Ellderanu. Každý svět má svou přírodní sílu...avšak každá je jiná...už chápu... Snažil se té síle přizpůsobit. Byla tak hnusná, horká, páchla po síře. Zavřel na okamžik oči. Tento svět...je zkažený, temný, plný bolesti, zlosti a mučení...cítím tak velký strach...Jeho meč obalila červená aura. Šakal se znova rychle rozběhl. Pomalu otevřel oči. Jeho bílé oko se změnilo na sytě fialové a bělmo v jeho očích zčernalo. Šakal už byl u něj, když vtom se ozvala rána. Do vzduchu se vznesl prach a když dopadl na zem a bylo zase dobře vidět, stál zády k Šakalovi. Meč držel tak, že čepel meče šla podél jeho paže. Koneč meče byl probodnutý v šakalově hlavě. Znovu zavřel oči. Cítil teď, co je ta nestvůra zač. Pouhý vězeň, kterého zmanipulovali. Dali mu sílu v této podobě. Ze země se vynořily fialové řetězy, které se zabodli do šakalova těla. Byl stále naživu, ale řetězy mu způsobily silnou bolest. Vytáhl čepel svého meče z jeho hlavy a řetězy šakala celého obalily, až ho nebylo vůbec vidět. Pak se z nebe snesl silný záblesk fialového světla a do koule řetězů vrazil silný, hrubý oštěp s křížem na konci. Pak přestali zářit fialovou barvou a kopule zatvrdla, jakoby vytvořila nějaký hrob, či pomník. Ostatní netvoři se dali do útěku.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

Peklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Peklo   Peklo Empty

Návrat hore Goto down

Peklo
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Hell-
Prejdi na: