CZ/SK
 
DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Velký vodopád

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Velký vodopád   Velký vodopád EmptySo august 26, 2017 12:03 pm

Hlavný vodopád v okolí. Je blízko hranic lidí, a spodná část vodopádu tvoří velké a hluboké jezero. Kolem jsou rozmístěny sochy, zobrazující tvory jenž v dnešní době už nikdo nepozná. Vodopád skrývá velké tajemství a to, že vodopád samotný je jeden z portálů do jiných světů.
Velký vodopád 597d93ca2d4592a78f7f7393e31207b4
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyPo august 28, 2017 11:20 pm

Slunce pomalu zapadalo a jeho poslední paprsky se odráželi od vody vodopádu. U jezera stala dvojice vojáků. Patřili k lidem a byli zde zřejmě na kontrole. O něčem se právě bavily, když padající voda z ničeho nic začala měnit rychlost. Hned si toho všimli. Jeden z nich položil ruku na svůj meč a rozhlíželi se dokola. Věděli, že toto místo je velmi zvláštní a lze zde často potkat nepříjemné tvory. Vodopád zazářil zlatou barvou a když byl nejzářivější tak z něj něco v rychlosti vyletělo a spadlo do jezera. Záře v tom momentě zmizela a voda zase byla normální. Stráže stále stáli v pohotovosti a počkali až to něco vyplave, aby mohli zjistit, co to je. Před nimi se z vody vynořila ruka a chytla se břehu. Oba dva se zlekli a uskočily. Jeden z nich vytasil meč. Z vody se pomalu vynořila postava. Vojáci byli potichu, ale ulevilo se jim, když postava vypadala jako člověk. Jste v pořádku? Zeptal se jeden z nich. Neznámý se pomalu postavil na nohy. Byl mnohem vyšší než oni a netvářil se zrovna moc mile. A proč taky, když ještě před malou chvílí zjistil, že celá jeho rasa a svět byli zničeni. Zmklni a odejdětě... Řekl potichu a pevně sevřel svůj meč, který měl připevněný k opasku. Stráže se rozběhli proti němu a pak se už jen ozvalo hlasité zavrzání, jako kdyby kov narazil na kov a za tím jen následoval hlasitý výkřik.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptySt november 01, 2017 8:53 pm



Dashtar Eros Estia Eslarf Lez´isia Scharsa Zardiš Eft Opvitia Piel Tilia Dewi

etela som vysoko v oblakoch. Bola chladná noc. Mrazivý vietor ma bodal do tváre. Oči mi slzili, ťažko sa mi dýchalo. Musela som si oddýchnuť a zahriať sa. Odkedy som odišla z mesta som sa ešte ani raz nezastavila a ani nespomalila, začínala som byť veľmi vyčerpaná. Začala som klesať k zemi a rýchlo som hľadala čo najvhodnejšie miesto na odych. Pristála som blízko veľkej rieky. Mesačný svit sa odrázal od jej hladiny. Bola pokojná, hladká ako zrkadlo. Sňala som si ruksak z chrbta a nahliadla som dovnútra. Vybrala som si malú fľašu vody, ktorú som celú vypila a potom som sa najedla. Triasla som sa od zimy. ,,Keď sa vrátim do Aldory, musím si kúpiť nejaký teplý plášť na takéto púte." nahlas som si vzdychla. Krídla som obalila okolo môjho teľa aby ma nechladil vlhký nočný vzduch. Pozorovala som krajinu okolo mňa. V diaľke som videla stádo zvierat ako sa pasú na planine. Pozorovala som ich bezstarostnú existenciu, založenú len na prijímaní potravy a rozmnožovaní sa. Presne ako ľudská rasa. A nie iba tá, ale aj ostatné. Nemajú žiadny väčší zmysel v bití.
Sedela som schúlená asi hodinu. Snažila som sa nabrať čo najviac sily, ale pripadalo mi to, že čím viac sily nadobudnem, tým ju viac spotrebujem na moju nekonečnú triašku. Preto som sa rozhodla, že nebudem už viac čakať a znova sa vydám na cestu. Zabrala som s mojimi nádhernými krídlami a vyletela som nad krajinu. Letela som ďalšie hodiny a hodiny, nekonečné a plné chladu. Začula som obrovský hluk a vlhkosť vzduchu sa zväčšila. ,,Už musím byť blízko." potešila som sa a zletela som nižšie z oblohy. V diaľke som videla nádhernú scenériu. Nádherné vodopády, obrovské, hlučné. Zabrala som ešte viac aj keď som sa celá triasla od zimy. Bola som premočená, vlasy sa mi lepili na tvári.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptySt november 01, 2017 9:30 pm

Vlhkost v tomto místě byla mnohem větší a tím odpovídá i větší zima a foukal zde studený vítr. Nikde se nic nedělo, nikde nikdo nebyl. Měsíc svítil, ale cestu Dash stále neukazoval. V tom uslyšela prasknutí větví na pravo od ní. Když se tam podívala, uviděla velkého jelena s velkými parohy. Pomalým krokem se blížil k ní. Když už byl u ní blízko, natáhl svou tlamu k ní a očichal ji. Svými hnědými oči se podíval do těch jejích. Potom vydal zvuk jaký jeleni vydávají a postavil se na zadní. Rozzářil se a rozpadl se na zlaté jiskry, které ji obklopily. Dash připadalo, že se vznáší nad zemí, jelikož pod nohami nic necítila. Záře před očima ji oslepil. Po chvíly zase ucítila pevnou půdu pod nohami. Záře zmizela a Dash se už neocitala u vodopádů. Stála v kamenné chodbě, která vedla stále rovně. Měla možnost jít rovně nebo dozadu. Teď už záleželo pouze nad jejími instinkty.

/Piš do ukrytu
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 5:29 pm

Mokuto

Zničeho nic stály na trávě před vodopádem. Slyšel jak voda zde hučí, jak si vítr hraje s jeho vlasy. Jak se sem přenesli vůbec netušil. Pak uslyšel pád na zem. Podíval se do strany, kde měla stát Dash, ale tam nikdo nestál. Podíval se na zem, a tam Dash ležela. Vyčerpala se? Pomyslel si. Na chvíli se kleknul, aby si nachvíly odpočinul. Tady nemůžeme zůstat...tohle místo znám... Pokusil se vzít Dash do náruče, ale hned se dal stranou a začal kašlat. Na stébla trávy padlo několik kapek krve. Sakra...Podíval se znova na Dash. Zrovna teď...musím ji dostat aspoň kus dál...Znova se pokusil ji vzít do náruče a zdvihnout se. Šlo to těžko, naštěstí byla ona celkem lehká. Cítil, že to dlouho nevydrží a proto vyrazil do lesa, aby se od tohoto místa dostal co nejdál to jde.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 5:48 pm

Bola som na prekrásnej lúke. Všade bolo plno farieb z voňajúcich kvetov. Sedela som v tráve a sledovala som malé blonďavé dievčatko, hrajúce sa s hopsajúcimi zajačikmi. Jej hra ma upokojovala. ľahla som si na brucho a dlaňami som si podložila hlavu. Jeden zo zajačikov priskočil ku mne. Pohladkala som ho. Dievčatko ku mne pribehlo. ,,Máš rada zajačikov?" prehovorilo na mňa dievčatko s jemnučkým hláskom. ,,Áno."

,,Tak sa so mnou zahráš?"

,,Veľmi rada." usmiala som sa.
,,Ale teraz ešte nie, musíš sa najskôr postarať."
,,Postarať o čo?"

,,O koho skôr." zachichotalo sa dievčatko. Priskočilo ku mne a dotkla sa mi čela.
Otvorila som oči. Zdalo sa mi, že som spala niekoľko hodín. Nebola som oddýchnutá, ale ani som už nebola tak vyčerpaná.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 5:55 pm

Mokuto

Mezi tím, co Dash spala, se mu podařilo ji odnést pár stovek metrů do lesa. Když už byl na pokraji sil, zastavil se u mohutného stromu, kam Dash položil tak, aby ležela co nejpohodlněji. Shrabal na hromadu několik popadaných větví a suchých listů a dal na něj ruku. Objevil se plamen a po chvíli za příjemného praskání měl hotový oheň. Už mi celkem jde ovládat svou sílu...ale není to ještě ono... Opřel se kmen stromu a snažil se být při vědomí, kdyby se náhodou objevil nezvaný host. Břicho ho pobolívalo. Přivřel oči a snažil se nabrat trochu sil. Minule jsem odtud cestoval dlouho..a to jsem byl při síle...takhle to bude velice obtížné...zvlášť když se v těhle lesích vyskytují tvorové se kterýma bych se nerad střetl...Pomyslel si a otočil hlavu k ležící Dash. Nikdy bych si nepomyslel, že pro mě přijde zrovna ona...možná jsem se v ní v pár  věcech zmýlil...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 6:04 pm

Chvíľku som zaostrovala a premýšľala kde to vlastne som. Naposledy si pamätám, že som videla vodopády. Ale teraz so niekde inde. Uvidela som oheň. Posadila som sa a rozhliadla navôkol. Bolo tu príjemné ticho. ,,Mokuto, ja som zaspala? Kedy?" spýtala som sa ho. Dobre som si ho prehliadla a prišuchla sa k  nemu bližšie. ,,Vyzeráš hrozne, akoby ťa niekto týral..." podpichla som ho, ,,Ako sa cítiš? Chceš si oddýchnuť pred cestou? alebo chceš radšej odísť z tohto miesta čím skôr a nájdeme lepšie miesto na táborenie..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 6:12 pm

Mokuto

Dash se probrala poněkud rychle. Čekal, že bude spát mnohém déle. Hned, jak jsme se přenesli k vodopádu. Odpověděl ji na otázku. Chtěl se zasmát, ale dost ho to bolelo. Takže to nakonec bylo takové divné uchechtnutí. Nemůžu se smát...Zašeptal a pokusil se postavit. Bude lepší, když najdeme něco lepšího...tady jsme moc na očích...Pomalu se postavil na nohy a natáhl ruku k Dash. Doufám, že najdeme něco dříve, než bude noc. Odpověděl a podíval se ke korunám stromům. Bylo vidět, že slunce pomalu zapadá. Vůbec netuším jaký je den ani čas...jak dlouho jsem tam vlastně byl? 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 6:27 pm

,,Si veľmi zranený... Musíme ti hlavne nájsť pomoc, lebo cestu neprežiješ. Neviem čo ti tá ženská robila, ale muselo to byť veľmi zlé. Nechápem také bytosti, ktoré sa vyžívajú v nadradenosti. Ale čo by som čakala od ostatných. Keď ťa chcela zabiť mala to hneď urobiť a nie sa s tebou zahrávať. Je mi odporná." povedala som si nahlas svoj názor. ,,Tak teda poďme, vydrž ešte asi tak 35 dní kým prídeme do Aldory. Potom ťa snáď niekto vyšetrí..." Chitila som ho za ruku aby som mu dodala troška životaschopnosti. Ťahala som ho hlbšie do lesa, no tak aby som stále videla oblohu nad sebou, aby som sa vedela zorientovať, nech sa nestratíme.

Prijateľné miesto na oddych našli až po nejakom tom čase. Bola už viac noc ako deň. Na oblohe sa objavili prvé hviezdy. Bol to malý skalný previs, ktorý vytváral prístrešok a dočastné bezpečie. Hlavne to bolo sucho a závetrie...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 6:41 pm

Mokuto

Pamatuji si jen začátek...řezala, bodala, bila, kopala...jako by ji to vzrušovalo...pak si už pamatuji záblesky bolesti a pak už jsem viděl tebe...Řekl potichu. Její věta ho trochu zarazila No, ja jsem raději za to, že mě hned nezabila...Pousmál se na ni. Měl bych to vydržet, jen musim nabrat sílu. Dal si před pusu ruku a zakašlal. Dlaň hned sevřel, aby nešlo vidět, že má na ni krev. Naštěstí ho Dash chytla za tu druhou ruku a začala ho tahat. Kde se vzalo v ní tolik síly?  Doběhli až k místu, které se dalo použít jako dočasný ukryt. To by šlo...Pokýval hlavou a hned zamířil k místu kde by si mohl sednout a opřít se. Byla mu docela zima. Přeci jen, jeho plášť byl někde bůh ví kde a protrhané triko ho taktéž moc nezahřeje. Tady však nemá jak vytvořit oheň, sílu by na to možná ještě měl, ale materiál tu chyběl.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 6:56 pm

,,Vravím, ľudia sú odporný. Možno nie všetci, ale ona, ona bola. A možno stále je. Ako ju to mohlo vzrušovať? Ja to zas nechápem. To vás vzrušuje, keď niekoho ubližujete? Ach škoda slov... Radšej to ani nechcem počuť. " Obzrela som si miesto kde sme sa chceli utáboriť. ,,Tak zostaneme tu. Pospíme si a ráno pôjdeme ďalej.  Dobre?" Sadla som si tesne k Mokutovi. Ten sa opieral o stenu jaskyne. Prebudila som v sebe Božie svetlo. Krídlami som zakryla jeho telo, a privinula som si ho ako matka dieťa, tak aby som mu pohodlne ležalo. ,,Aj keď to nezahreje ako oheň, ale udržíme si vlastné teplo pod mojimi krídlami. Môžeš spať, ja dám pozor." Zamrela som si oči a začala som oddychovať. Bola som však stále v stredu, na hocijaký podozrivý zvuk som bola schopná hneď reagovať. 
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 7:05 pm

Mokuto

Ona není člověk...Odpověděl a pohlédl na Dash. Nesrovnávej mě sní...já nemám důvod aby mě něco takového vzrušovalo... Docela ho mrzelo, když vyslovila že "Vás". Přikývl na její slova. Spánek opravdu potřeboval. Doufal, že až se probudí, bude mu mnohem lépe a tělo bude mít v pořádku. Když ho Dash přivinula k sobě, popadl ho velice příjemný pocit. Je to fajn...A taky že bylo. Pod jejími křídly mu bylo tak akorát. Více se k ní přitulil a zavřel oči. Na tváři se mu objevil spokojený výraz a úsměv. Snažil se co nejdříve usnout a jen doufal, že noc bude poklidná.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 7:25 pm

Nechala som Mokuta, aby sa v kľude vyspal. Čí lepšie sa vyspí tím viac bude pri sile, a nebude zbytočne spomaľovať. Noc bola kľudná. Ozývali sa len zvuky lesa. Také všetko pokojné bolo. V dialke bolo ešte občas počuť šumenie vody s vodopádov, keď vietor stíchol. Na oblohe som uvidela ranné zore. Obloha sa začala prebúdzať a s ňou aj vtáctvo, ktoré začala radostne štebotať, keď uvidelo prvé lúče slnka po temnej noci. Ale zrazu som začula zvuk, ktorý lesu nepatril. Opatrne som Mokuta sňala zo mňa a vyšla som z úkrytu. Božie svetlo som nechala rozplynúť, aby som nebola ako tŕň v oku. Ešte raz som skontrolovala Mokuta a potichu som sa vydala za zvukom. Neprešla som ani ďaleko a v lese som uvidela postavu zahalenú v čiernom plášti. Pozorovala som čo tu robí, tu na hraniciach a takom nebezpečnom mieste.
,,Neskrývaj sa. Odpusť mi, že som vstúpil do tohoto lesa, ale len tu nájdem čo hľadám, ale neboj sa čo zoberiem to aj dám lesu." prehovorila na mňa zrazu postava, ktorá sa zrazu pozerala priamo na mňa. Ako to, že ma uvidel. ,,Vyjdi z tieňov. Neboj sa ma, nemám zlé úmysly." znova na mňa prehovoril mužský hlas. Ani neviem prečo a poslúchla som ho. Zarazil sa. ,,Ty nie si dryáda... Čo tu robíš žieňa na takomto nebezpečnom mieste..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 7:37 pm

Mokuto

Neprobudil se ani když ho Dash ze sebe sundala. Spal jak zabitý. V hlavě mu probíhalo spousta myšlenek, které vytvořily jeden velice divný sen. 
Stál na velkém kameni, uprostřed ničeho. Strop byl černý jako uhel a pod ním vířily plameny jako kdyby byl v pekle. Cítil se zde být velice osamocen. Pak se před ním objevila postava. Byl to spíše jen stín. Neměl tvář, ani oblečení. Prostě stín, který stál přímo před ním. Kdo jsi? Zeptal se a čekal odpověď. Stín mu neodpověděl, možná proto, že je to jen pouhý stín. Že by patřil mě? Ne...je jiný... Pomyslel si. Jsi sám...vždy budeš sám...nikomu na tobě nezáleží... Ozval se hlas. Nevěděl odkud přišel, zdálo se mu, že ho slyšel ze všech stran. Jen zavrtěl hlavou. To není pravda...už nejsem sám...Před očima spatřil záblesky obrazu, na kterém byla vyobrazena Dash Nevím, zda ji mohu nazvat přítelem, ale tato žena mě zachránila a já si ji velice vážím...Hned začal vysvětlovat situaci. Blázne! Avšak pravdu se brzy dozvíš...Hlas pak utichl a stín se pohl. Vždy budeš mít jen mě...a já nedovolím, aby tu byl někdo další! Stín nabral odporných, démonických tvarů a vyskočil na něj. Cukl sebou a pootevřel oči, pak jich hned zase zavřel a znova usl.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 7:51 pm

,,Kto ste?" spýtala som sa muža predo mnou.
,,Ja? Ja som Pascal, som bylinkár, ale mňa viac zaujíma ako si sa sem ty dostala? Vyzeráš zúbožene. Poď so nou, zoberiem ťa preč z tohoto miesta, tu je nebezpečné sa pohybovať. " 

,,Bylinkár? Viete liečiť ľudí?"

,,Samozrejme. Ale viac sa špecializujem na choroby a urieknutia, alebo menšie kliatby. Si zranená?" s úsmevom mi odpovedal a ustarosteným pohľadom si ma začal obzerať. Neviem prečo ale z jeho tváre vyžaroval veľký pokoj.
,,Ja nie, ale môj priateľ je zranený. Potrebuje pomoc. Prosím pomôžte mi."

Muž ani na chvíľu neváhal a hneď ma súril aby som ho odviedla za zraneným. Priviedla som ho do jaskyne. Muž len zalomil rukami. Otočil sa na mňa a povedal: ,,Neďaleko mám koňa a voz, zoberiem vás do našej osady. Asi ste prežili niečo zlé, čo to je vaša vec, ale musím vám pomôcť, to je moje poslanie."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 8:04 pm

Mokuto

V hlave se mu znova mísily myšlenky. V jeden moment viděl svůj svět, který se měnil na pustinu, potom hradby Aldory. Potom záblesk a viděl sám sebe jak stojí úplně sám. Znova změna obrazu a znova viděl obličej Dash, která se usmívala, avšak nedívala se na něj. Další změna a viděl jak Dash odchází někam pryč. Teď viděl mohutné věže na severu, záblesk fialového světla a teď stál uprostřed velkého pole, kolem něj byli tisíce mrtvých těl. Další záblesk jak svírá svůj meč, celý od krve a k zemi padá postava. Do obličeje ji však neviděl. Pak se probudil, celý spocený. Protřel si oči a rozhlédl se. Viděl docela rozmazaně ale byl si jist že je tu sám. Znažil se zaostřit a v ten moment uviděl Dash a nějakého chlapa.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 8:16 pm

,,Mokuto? Mokuto?" Pribehla som k nemu a jemne som mu fúkala do tváre aby som mu ochladila čelo. ,,Neviem či to bolo správne rozhodnutie, ale priviedla som asi pomoc." pošepkala som mu. Pascal si začal Mokuta premeriavať. Nezdala sa mu jeho výška. ,,Vy asi nieste odtiaľto." povedal váhavo. Pristúpil tiež k Mokutovi a dobre si ho obhliadol. ,,Nuž chlapče, neboj sa, pokúsim sa ti pomôcť. Ale musíte ísť za mnou. Doma mám toho viac, už vytvorené maste a  sirupy, ktoré Vám pomôžu uľaviť od bolesti. O ospravedlňujem sa, ani som sa neprestavil, Volám sa Pascal, náhodou som stretol vašu priateľku v lese a ponúkol som jej svoju pomoc. "
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 8:26 pm

Mokuto

Chvilku nechápal proč na něj fouká. Ale nereagoval na to. Pokýval jen hlavou a otočil hlavu na Pascala. Nad jeho poznámkou, že potkal jeho přítelkyni, se jen uchechtl, ale dál na to nereagoval. Docela ho to pobavilo, jelikož si na to ještě nezvykl. Co to bylo za sen? Pomyslel si a pomalu vstal. Cítil, že má více energie a zvládne další cestu. Byl oproti chlapovi mnohem vyšší, ale to bylo normální. Ještě nepotkal zde nikoho, kdo by byl vyšší jako on. Tak kudy? Zeptal se a protáhl si záda, která párkrát zakřupaly. Pak pohlédl zpět na Dash a usmál se na ni.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 8:37 pm

Pascal ich viedol cez les, správal sa, akoby to tu veľmi dobre poznal, akoby sa tu často zdržiaval. Netrvalo to chvíľu a prišli k prašnej lesnej ceste. Tam bol neveľký voz a zapriahnutý veľký hnedý kôň, s bielym chvostom aj hrivou, rozstrapatenou cez oči a chlpatými kopytami. Stál tam pokojne, občas sa zohol k zemi, aby si odtrhol pár stebiel trávy. Muž k nemu pristúpil, pohladil ho po hrudi. Nasadol na voz a chytil do rúk opraty. ,,Sadnite si dozadu, ale pozor na bylinky." V zadnej časti vozu boli dva veľké koše rôznych bylín. Keď Mokuto a Dash nasadli do vozu, kôň sa pohol. Išli niekoľko hodín po ceste, slnko už bolo na najvyššom bode oblohy. Nešli už cez les, ale cez obrovské lúky, cez ktoré viedla cesta po ktorej šli. Zrazu v diaľke sa začali črtať strechy domov, schované v malom údolí. ,,Pozrite sa! Už sme skoro v mojej osade. Dnes bude oslava, prinášam hostí." Zasmial sa Pascal.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 8:46 pm

Mokuto

Koukal po okolí. Bylo fajn se nechat vézt, nemusel jít aspoň po svých. Podíval se směrem kam jeli. Spatřil nějaké domy, ke kterým se přibližovali. Kde to vlastně jsme? Ptal se sám sebe, ale nečekal že si na otázku odpoví. Podíval se na Dash. Věříš mu? Zašeptal ji a pak se znova chytl za břicho a ústa si zakryl pusou. Avšak teď už nekašlal. Zavřel oči. Bylo to dost nepříjemné a přišlo to náhle. Jakoby ho někdo kopl do břicha. Zavřel oči a dál už nic neřekl, jen se držel za břicho.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 11:51 pm

Počas cesty som driemala. Naberala som silu. ,,Asi áno, alebo, no neviem, ale pomôže ti, teda dúfam. Alebo ťa zabije, jedno z toho." zaškerila som sa na Mokuta, ale ten asi moc do smiechu nemal. Asi zase mal bolesti. Chytila som ho za ruku. ,,Vydrž..." usmiala som sa na neho. 

Prišli do malej osady. Domy tu boli stavané s kameňov a strechy sa tiahli až k zemi. Na to aká to bola malá dedina bolo tu celkom Rušno. Ľudia tu pôsobili veľmi spokojným dojmom. Deti sa hrali, ženy sa spoločne smiali pri práci a muži o niečom veľmi búrlivo diskutovali. Keď uvideli Pascala, všetci ho zdravili, kývali, a vypytovali sa, akých hosti to doviedol. Dedina bola stavaná do kruhu a v strede bol veľký plac a v jeho strede ohnisko. Voz zastavil pred jedným z domov, ktorý bol o niečo včší ako všetky ostatné. Pascal sa otočil na Mokuta a Dash. ,,Už sme tu, poďte rýchlo dovnútra." Muž zoskočil z voza. Vtom istom momente vyšla z domu  Mladá žena s tmavými očami, dlhými gaštanovými vlasmi až po pás. Bola oblečená do ľahkých šatách odhalujúce jej bujný výstrih. ,,Otec, kto je to?" spýtala sa ,,Iri, choď pripraviť izbu, potrebujú našu pomoc." Dievča prikývlo a vbehlo rýchlo do domu. ,,Pane, zvládnete to prejsť? Hlavne si dávajte pozor na hlavu, na vašu výšku máme nízke stropy."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyNe november 05, 2017 11:57 pm

Mokuto

Koukl na Dash a jemně sevřel její ruku. Pousmál se a koukal na místo kam přijely. Pomalu slezl z vozíku. Břicho zatím drželo a dál nebolelo. Na jaký čas se uvidí za chvíli. Podíval se na mladou ženu, oči mu trochu utekli do jej výstřihu, ale hned pohledem uhnul někam do strany. Poškrábal se na hlavě a pomalu zamířil ke vchodu. V pohodě, jsem už zvyklý na malé dveře. Usmál se a když vcházel dveřmi tak se praštil do hlavy. Hah,,,trapaas... Zavrtěl hlavou a ohnul se, aby mohl projít dovnitř domu. I v domě musel být více sehnutý, ale stím prostě musel počítat. Kam teď?
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyPo november 06, 2017 12:26 am

Keď Mokuto vošiel do domu, Iri práve vyšla z jedných dverí. Práve v tom momente, keď sa Mokuto usmial. Milo sa zachychotala. ,,Tu do tejto izby." ukázala mu dvere, z ktorých vyšla. V izbe bola vysoká postel, iba s madracom, cezeň bola prehodená plachta fialovej plachty s rôznymi zelenými ornamentami. ,,Vyzlečte sa a ľahnite si na posteľ." Povedal Pascal, ktorý priniesol do miestnosti košík s rôznymi nádobkami. Dievča, ktoré bolo tiež v miestnosti sa začervenalo a šibalsky sa usmiala. Pristúpila ku košíku a vybrala trs nejakých byliniek. Keď chcela Dash vstúpiť do miestnosti, Pascal ju nepustil. Nepáčilo sa jej to, ale Pascal ju ubezpečoval, že mu pomôže...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád EmptyPo november 06, 2017 12:32 am

Mokuto

Co že se mám? Koukl na svoje oblečení. Sundal si tedy tričko a hodil ho do rohu místnosti. Pak koukl na svoje kalhoty. Úplně celý ? Pozvedl obočí a koukl na mladou dívku. Docela se mu nelíbilo, že tu Dash není, přece jen stále si nebyl jistý, zda jim má věřit. Ale, pokud tu má být nahý, no ikdyž...přece Dash ho už nahého viděla, dokonce sním byla ve vani. Vzpomínka na tu událost ho trochu rozesmutnila, jelikož si moc dobře pamatoval jak ho seřvala. Pak si však vzpoměl, že pod kalhotami měl ještě něco, co mělo sloužit jako spodné prádlo a tak si sundal i kalhoty a lehl si na postel.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Sponsored content




Velký vodopád Empty
OdoslaťPredmet: Re: Velký vodopád   Velký vodopád Empty

Návrat hore Goto down
 
Velký vodopád
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Císařské vodopády-
Prejdi na: