CZ/SK
 
DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Mokuto

Goto down 
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Mokuto Empty
OdoslaťPredmet: Mokuto   Mokuto EmptySo august 26, 2017 1:30 pm

Meno a priezvisko:
Mokuto (není jeho vlastní, své jméno nezná. Je to převzato s jazyku Prastarých)

Pohlavie:
Muž

Rasa
Nemeth

Vek:
28
      
Výška:
2,5 m

Váha:
115Kg

Vnútorná charakteristika:
Velice tajemný charakter. Není moc komunikativní a je spíše uzavřený do sebe. Má silnou mysl a jde si za tím co chce.

Vonkajšia charakteristika:
Má tmavě modré až černé vlasy. Pohled očí značí, že si prošel těžkými časy. V bitvě vždy vypadá jako člověk, který svého protivníka neporazil, ale rozsekal. Jeho pohled je velice temný. Moc se neusmívá, ale ani se nemračí. Nosí potrhané oblečení, u pasu má meč, na který si dává veliký pozor. Často nosí přes sebe kus potrhaného hadru, jenž kdysi býval pláštěm.

Zvláštnosti:
Ovládá spoustu cizích jazyků včetně jazyka Prastarých

Obľúbené:
Procházky lidmi nedotčenou přírodou. Odpočivání a alkohol.

Neobľúbené:
Ničení krásy přírody...

Schopnosti: 
 Jedno oko, levé, má jiné barvy a to bílé až světle modré. Dává mu to schopnost vidět co ostatní nevidí. Je propojeno s jeho myslí, a tím mu dává schopnost fotogenické paměti. Dále vidí tepelné stopy, což mu dává výhodu v boji. Čím více to používá, tím více mu zrak přestává sloužit.

Schopnosti boje
Normálně bojuje pouze s mečem, se kterým se ví velice dobře ohánět. Je to jako by byl s mečem spojen.
Spoiler:
 

1.Přeměna:
Tvář zakryje temná, démonická maska a kolem těla začne vířit oheň.
Spoiler:
 
Zvětšení fyzické a psychické síly, reflexů a hbitosti. Meč, který používá, začne zářit oranžovou barvou a mnohonásobně se mu zvětší ostrost. Prosekne materiál, který by v normálném stavu proseknout nedokázal. Zároveň oheň kolem něj mu dává ochranu. Může použít tři malé ohnivé koule, které při zásahu explodují. Ale pouze tři.

2.Přeměna
Zatím neznámé

3.Přeměna
Zatím neznámé

Príbeh: 
Narodil se na planetě Nemeth, stejnojmenné rase v době, kdy planetu ovládali nejmocnější rasa Prastaří. Už jako malé dítě ho s dalšími malými dětmi odvedli do výzkumného centra, kde prováděli průzkum jeho rasy. Zajímali je, proč je jejich rasa tak velmi spojena s jejich vlastními zbraněmi a proč mají některé smysly vyvinutější než u jiných ras. 15 let ho tam drželi v umělém spánku, avšak tak jako na jiných světech tak i zde Prastaří začali umírat a byli nuceni planetu opustit. Bohužel, jediný, který utéct nestihl a zdržoval se právě ve výzkumném centru, se začal rozpadat a síla opouštějící jeho tělo se z dosud neznámých důvodů přenesla na tělo Mokuta. Jeho tělo reagovalo na sílu velice dobře a přijalo ji. Tehdy se probudil ze spánku. Neuměl nic. Sice jeho tělo bylo už vyspělé, ale myslí zůstal stále jako dítě. 
Možná, za to mohla síla Prastarých, ale jeho mysl se probudila okamžitě. Velice rychle jeho myšlení dospělo, začal se učit s věcí, které našel ve výzkumném centru. Informací tam bylo požehnaně. Dalších 10 let strávil úplně sám, zavřený. Nerobil nic jiného než se vyvíjel, trénoval. Přitom zjištoval, co zde Prastaří dělali, co je zač jeho rasa, co je zač jeho planeta apod. Jedna inforamce tam ale chyběla. A to, že svět tam venku, už není takový jako byl vyobrazen v dokumentech, které mal k dispozici. Jeho planeta byla zničena. Při odchodu, Prastaří aktivovali zbraň, která vyhladila celou populacia a svět změnila na prach a popel. 
Ve 28 letech věděl 13 jazyků, dokázal si vyrobit speciální zbraň typickou pro jeho rasu. Bylo načase odejít. 
Byl štastný, že uvidí další lidi ze své rasy. Chtěl jim ukázat, co se naučil a jakou sílu dostal. Když se mu podařilo, otevřít dveře výzkumného centra, hned mu vítr foukl popel do očí. Krásná příroda, jak ji znal z obrázků byla pryč. Obloha byla zahalena černými mračny a vzduch byl špinavý a těžký. Všechna radost ho opustila a přepadl ho vztek. Síla prastarých, ukrytá v jeho duši se probudila a do hlavy mu proběhly posledné myšlenky, které Prastaří měli. Viděl jen agresivitu, destrukci..Takoví doopravdy Prastaří byli. Ničitelé světů. S plných plyc zařval hněvem tak mocně, až síla z jeho nitra prosákla ven a vzniklý tlak explodoval takovou silou, že celé výzkumné centrum padlo. 
S posledních záznamů, které si pamatoval z centra, vyhledal portál. Tím, že měl tyto informace, dokázal portál aktivovat a prošel jim do dalšícho světa. Do Ellderanu, místa kde Prastaří taktéž byli a místa, kde může začít nový život.


Naposledy upravil Mokuto dňa Po september 25, 2017 7:53 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Mokuto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mokuto   Mokuto EmptySo august 26, 2017 4:03 pm

SCHVÁLENÉ
Návrat hore Goto down
 
Mokuto
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Pravidla, oznamy :: Schválené Postavy-
Prejdi na: