CZ/SK
 
DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Historie

Goto down 
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Historie Empty
OdoslaťPredmet: Historie   Historie EmptyUt august 01, 2017 11:59 pm

EllderanMísto s bohatou kultůrou, temnými a dobrými bytostmi, tajuplnou silou a temnou historií.

Svět obklopený oceánem, plný krásnými zalesněnými hory, plážemi se zlatavým pískem a různými objekty z dob minulých a zapomenutých.

Tomuto místu vládnou mírumilovní lidé v čele s mladým císařem, jenž sídlí v kameném městě Aldora.

Nikdo si však už nepamatuje, jak těžký život měli lidé před stovkami let. Tehdy zde vládli mocné bytosti z jiných světů, jenž vládli silou, jakou si nikdo nedokázal představit. Nazvali se Prastarými. Ani vznešené bytosti jako jsou elfové, kteří jsou propojeni se silami přírody se jim nemohli vyrovnat. Lusknutím prstu dokázali zvednou hladinu vody a zatopit celé města. Seslat krupobití, která zpustošila úrodu či vypálit lesy nebo vytvořit mor. Tisíce lidí a dalšich bytostí, jenž sídlili v tomto světě zemřelo.

Avšak našli se i takoví, kteří se dokázali naučit jejich řeč a byli dostatečně silní, aby ovládli magii. To se však Prastarým nelíbilo, zakázali lidu číst a psát v jejich jazyce, spálily knihy a písemnosti, a nechali tyto osoby lovit jako zvěř.

Nakonec ale byli nuceni opustit tento svět. Vyhnala je lehká nemoc šířící se mezi lidmi. Nemoc jenž lidé zvládli překonat během pár dní, zatímco Prastaří začali umírat. Prošli portálem zpět do svých světů se slovy, že se opět vrátí. Obyvatelé světa se v ten moment sjednotily a portál zakopaly. Zakázalo se o těchto událostech mluvit a po několika generacích se na Prastaré zapomělo. Ostatné bylo už jen vyprávění starých babek. Lidé vytvořily nový jazyk, začali se rozvíjet a žili mírumilovně. Stavby a monumenty, které zde zbyli po Prastarých zůstali stát a začlenily se do místní kultůry.

Avšak nikdo si nebyl vědom, že portálů je na světě mnohem více a každou chvilou zde může přijít nové zlo.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
 
Historie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Pravidla, oznamy :: Informace o hře-
Prejdi na: