Dellarumia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Sachutu Haros

Goto down 
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Sachutu Haros Empty
OdoslaťPredmet: Sachutu Haros   Sachutu Haros EmptyUt september 26, 2017 11:18 pm

Město na severu v neprozkoumaných oblastech, kde sídlí neznámá síla. Poslední dobou se zde projevuje velká aktivita. Město je velmi blízko hranic s území lidí.
Sachutu Haros D611af661afa9c289f8e0e13b69f1721--dark-fantasy-art-space-fantasy
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Mokuto
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 29

Sachutu Haros Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sachutu Haros   Sachutu Haros EmptyUt november 20, 2018 11:14 pm

Cesta probíhala rychle. Orel s ním vystoupal do ohromné výšky. Krajina pod ním vypadala jako malé políčka na mapě. Už dávno nebyl v zemi elfů, vlastně ani netušil kde se právě ve světě nachází. Začínalo mu být velmi chladno. Věděl že míří na západ. Nikdy si ani neuvědomil, jak je tento svět ohromně velký a přitom si pamatuje, jak se svým jediným přítelem cestovali jen pár dní a už toho viděly hodně. V dálce viděl tyčící se hory, jejichž vrcholky se tyčily nad mraky. Sluneční parpsky zde už nezasahovaly a tak netušil, jestli je ještě den nebo noc. Zde byla pouze noc a chlad. Čím blíže byl, tím více spoznával povědomovou modrou auru, která vyzařovala za horami. Orel začal klesat níž a níž. Přistál na jedné z hor, celkem vysoko. Tam z něj sesedl a na orla se podíval. Ten jeho pohled opětoval a párkrát mrkl očima. Vydal svůj typický zvuk, párkrát máchl křídly a zamířil zpět do nebes. No super...a jsem na to teď sám...Koukl na strmý kopec dolů, plný sněhu, ostrých skal a dalších pastí. Pokrčil rameny a dal se na sestup. Ten byl dost obtížný, několikrát mu sklouzly nohy, hodně krát se praštil o skály, párkrát i padal z celkem velké výšky, ale vždy to nějak rozchodil. Po několika hodinách došel až do údolí. Tam se už mohl pořádně rozběhnout. Svištěl údolím jako vítr a více se přibližoval ke zdroji té modré aury. Ohromnému městu, patřící kdysi Prastarým. Už zde s Dash byli, tedy jen nedaleko, kde nakonec bojovali po boku elfů. Město, teď plné skřetů a dalších zlých stvoření, připraveni jít do války. 
Čím více byl blíž, tím více slyšel volání svého jména. Už jsem skoro tam...Došel až na kopec, ze kterého je dobrý výhled na město. Tam se přikrčil k zemi a začal město sledovat. Nedaleko od něj se nacházel most, což byla jedna z cest do města. Most byl neskutečných rozměrů, taktéž jako město. Netušil jak to vypadá uvnitř, ale už od pohledu se tam musí hemžit armáda neskutečného počtu. Třisto až čtyřisto tisíc určitě. Jestli jsou jeho odhady pravdivé, bude to pro něj dost problém se všem těm jednotkám vyhnout anebo při horší variantě se jimi probojovat. Velmi dlouho si v hlavě promýšlen plán a vůbec odvahu vyrazit do města. Jako prvé ho napadlo, že tam prostě nakráčí a zaklepe na dveře. Čekání se ale oplatilo. Zem zaduněla a za hlasitého bubnování se hlavní brána začala otevírat. Ví že jsem tu? Či....Z města začali vycházet jednotky skřetů. Uvítací výbor? Pomyslel si, ale nevypadalo to, že by jednotky šli po něm. Oni jen pochodovali. Ale ten počet ho velmi zarazil. Už mi to dochází...válka začíná...nepřítel je v pohybu...Tisíce a tisíce skřetů vycházelo z města a pochodovali někam pryč. Neměl čas tu teď čekat, než projdou všichni a uvolní mu cestu. Musel najít cestu jinou. Všiml si že most je stavěný z kamených kvádrů a po nich by se snad dalo přelézt až na druhou stranu a přitom by si ho nemusel nikdo všimnout. Musel však sejít o metry níže. Pochod tolika jednotek otřásalo zemí a stále šli další a další, Mezi nima byli i trollové a další ohavná stvoření. To bude těžký boj...lidí ani elfů tolik není...možná jsou skřeti slabí, ale v takovém počtu můžou být nebezpeční. Celý čas, co lezl po stěně mostu, pochodovala armáda směrem na jih. Na druhé straně už to bylo jednodušší, stačilo přelézt hradby a dostat se do města, které se postupně vyprazdňovalo. To mi dává velkou výhodu...děkuji. Pousmál se a seskočil z hradeb dolů. Po dopadu se rozběhl směrem k hlavním věžím, kde podle jeho úvahy měli sídlo Prastarý.
Suthaa..Am'renke! Vydal z úst a velká vrata se otevřeli. Dlouho už nebyli otevřené, což poznal podle silného prachu, který opadával ze dveří. Vstoupil do osvětlené chodby. Vše zde bylo čisté, na zdejší poměry moderní. Archív Prastarých...je to tu stejné jako bylo na Nemeth..Pomyslel si a došel až k točitým schodům, které vedli na vrchol. Nikdo tu nebyl, žádná přítomnost nepřítele. Kdo vede ty skřety? Kdo jim dává rozkazy, když tu nikdo není? Došel do místnosti, kde se nacházel archív. Zde je to...zde jsem chtěl vzít Dash. Zde dokážu najít odpovědi na všechny mé otázky. Archív byl jeden velký počítač, ve kterém byli uložený všechny informace, které kdy Prastaří nasbírali. A tento byl stále zapnutý. Už jen pár kroků ho dělilo od získání informací, které by mu velmi pomohli při boji s nepřítelem. Natáhl ruku k přístroji a pak se zastavil. Ucítil přítomnost někoho dalšího a stál přímo za ním. Otočil se velmi pomalu. Zase ty? Zamračil se. Ozvalo se ženské zachichotání. Copak mě nevidíš rád? Můj sladký Mokutko? Žena přistoupila k němu. Chyběl jsi mi. Usmála se na něj. Chtěla jsi mě zabít...Odpověděl ji. Krvavá princezno...jak ubohé, nalákat mě jsem. Zavrčel na ni. Ale noo...Pohladila ho po hrudi. Na tvář mu bohužel nedosáhla. Jen jsem si s tebou hrála...Usmála se na něj mile. Jen jsem si testovala tvou hadí kamarádku. Ssss...Zasyčela jako had a zasmála se. A jsem Shia...tak mě prosím tak nazývej! Zamračila se na něj, ale hned na to se zase usmála. Proč jsi mě jsem dotáhla? Zase mě chceš mučit do bezvědomí?! Já nejsem hračka na hraní! Zařval na ni a jeho bílé oko se zaplnilo krví. Mučit?  Mučit? Tolik něhy co jsem ti dala... Smutně koukla dolů do země. Ty jsi mě znásilnila...jaká něha?! Mračil se na ni. Ale tobě se to líbilo že mám pravdu?  Vyplázla na něj jazyk. Už tě nenechám na mě sáhnout... Zavrtěl hlavou a odstoupil od ní. Stále máš hlavu jen pro ni? Chápu...Znova sklonila hlavu. Tak tedy přejdu k věci...Její hlas zvážněl. Chci, aby si se dozvěděl pravdu. Pravdu o tobě... Svou rukou si přejela po svém bujném poprsí. Ani pusinku? Znova se usmála. NE! Zavrčel. Fájn fájn...povzdechla si. Ty, Mokuto...jsi byl zrozen k tomu, aby jsi se stal schránkou pro třetího. Tvým tělem by nabral takové moci, že by se Im k němu přidal okamžitě. Ty jsi Nemeth a zároveň jejich nepřítel.  To ty jsi zničil Nemeth. Jsi jen stroj, určený k zabíjení. Takto tě stvořily. Žádný Nemeth nikdy nezabil vlastního druha...krom tebe. Jak určitě víš, tvá rasa je velmi spojená s přírodou už od svého narození. Nikdy jsi nepřemýšlel, proč je tvé jedno oko jiné než druhé? Proč máš schopnost, kterou nikdy žádný Nemeth nikdy neměl? Protože jsi porušil pravidla, která byla kdysi dávno sepsána. Přesně z těchto důvodů. Aby se Nemeth nikdy nestala bojovnou rasou. Aby žily v míru. Protože když jeden z Nemeth zabije druhého. Jeho schopnosti se povznesou na další úroveň. Pokud by jeden vybil celou rasu, jak silný by asi byl? Mrkla na něj. Donutily tě zabít bratra aby viděli co se stane, když porušíš pravidlo. Na to pak třetí sám zničil celou Nemeth, ze strachu, že bys byl silnější než on a on by se tě pak nemohl zmocnit. Jeho nezajímaly schopnosti tvé rasy, on chtěl jen tělo....Díval se na ni svým bílým okem. Takže...matka...otec...nebýt mě, žily by...Sevřel ruce v pěst. Kdybych se nenarodil, žily by... Shia trochu ustoupila dozadu a sklopila hlavu k zemi, přesto se usmívala. To já jsem zabil všechny...Jeho bílé oko začalo kmitat sem a tam...Celý archív začal zkratovat až se nakonec vypnul. Zabiju ho...Jeho hlas potemněl. V jeho bílém oku se objevily tři černé pruhy, které se stočily jakoby do víru. (Něco jako Itachiho Mangekyou Sharingan ale tenčí) Celá budova se začala otřásat. Pak se do celého okolí rozlehl jeho mohutný řev. Přes jedno okno se zdálky objevil fialový záblesk na obloze, který se změnil na fialovou zářící kouli, která dopadla někam na zem. Jeho pohled se zaměřil tím směrem a proskočil zdí. Zůstala po něm jen díra. Je připravený se mu postavit...Jen, musela jsem mu trošku zalhat..Zašeptala Shia. První uvnitř něj ho povede...Odněkud se zjevil mužský chraplavý hlas. Ta žena se postavila temnému pánu...Řekla Shia a opřela se o stěnu. Připrav se na přesun...poslední bitva začíná...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
 
Sachutu Haros
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Neprozkoumaná oblast Sever-
Prejdi na: