CZ/SK
 
DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Traja Vlkolaci

Goto down 
AutorSpráva
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Traja Vlkolaci  Empty
OdoslaťPredmet: Traja Vlkolaci    Traja Vlkolaci  EmptyPi august 17, 2018 9:48 pm

Vlkolak

Charakteristika:
Stvorenie z iného sveta, ktorým charakteristickým znakom je schopnosť premena vo veľkého vlka. Ich veľkosť vo vlčer forme je v priemere 165cm v kohútiku. Bytosti tejto rasy sa vyznačujú prudkým a častokrát agresívnym chovaním, voči neznámim. Sdružujú sa do skupín/ svorky ako im ich vlčí pud káže. Nazívajú to klan. Častokrát sa stáva, že ich spoločenstvá netvoria len jedinci rovnakej rasy. Prímu medzi seba každého, kto sa im vyrovná v sile. Sú veľmi lojálny voči svorke a medzi jednotlivími členmi vzniká hierarchycké členenie, rovnako ako u vlkov. Ich vodcom sa stáva ten najsilnejší a najbystrejší, ktorý si vie poradiť v každej situácii a docieliť tak prežitie sebe, ale aj ostatným druhom. Volajúho Alfa. Medzi členmi svorky nastáva akési telepatické komunikovanie, vďaka ktorému si vedia odovzdávať dôležité informácia.
V ľudskej podobe sa odlišujú od obyčajného človeka hlavne svojími žiarivo oranžovými očami, horúcou pokožkou (ich telesná teplota sa pohybuje okolo 42 stupňou) a vždy opálenou pokožkou.

Schopnosti:
Vlkolak nedokáže využívať mágiu, bojuje vo vlčer forme svojimi ostrími tesákmi. Sú veľmi silný, mrštný a hlavne rýchli. Kosti majú asi 3x tak pevné ako človek. Ich dominatný zmyseľ je čuch, ktorým sa poväčšine aj riadia, či už v ľudskej alebo vlčej podobe. Hovorí sa, že vedia okrem reálnych pachov rozpoznať pachy, klamstva, zúfalstva, smútku. Čo je ich najväčšie plus je, že sú odolný voči mágii. Mágia im nemôže ublížiť v akejkoľvek podobe. Kým sa premieňajú do vlčej podoby tak stárnu omnoho pomalšie. Môžu sa dožívať až 400 rokov a aj na sklonku svojho života sú stále plný síl. 

Luna


Vek: 20
výška: 165
Luna má jemne vlnené vlasy, čierne ako havranie perie. Od vlkolakov sa odlišuje svojou svetlou pokožkou, narozdiel od ostatných vlkolakov. Vďaka tomu dostala svoje meno Luna. . Jej oči sú svetlo červené až fialkasté. Tiež neprirodzená farba na svoj druh. Jej vyzuálna odlišnosť je následok, že pochádza zo zmiešaného páru. Kým jej matka bola Vlkolak, jej otec bol človek. Vo svojej bývalej svorke bola za svoj zmiešaný pôvod odvrhovaná, aj keď sa svojou silnou dokázala vyrovnať tým najsilnejších v skupine. Nakoniec sa však rozhodla odýsť a nájsť si svoju vlastnú cestu a svorku.
Povahu má veľmi priateľskú, milú a narozdiel od svojho druhu, je veľmi nežná. Nepôsobi vôbec ako ostatný vlkolaci.  Jej pohľad a správanie je plné citu a nehy
Vlčia podoba:
Výška v kohútiku: 165
Sfarbenie: Jej srsť má nádhernú čiernu srsť s odleskami modrej, rovnako ako jej vlasy. Na hrudi má bielu škvrnu v tvare polmesiaca. Oči si uchovávajú svoju farbu a nad nimi sú bielošedé škvrny.
Obrázok:

Spoiler:
 


Yuuto
Vek: výzorový vek: 30, reálny vek 156
Výška: 195
Yuuto má veľmi nedvôverčívú povahu. Kedysy bol samotár, bezcielne sa potulujúci svetom. Jeho klan, ešte keď boli malí vyvraždili odvrhnutí miešanci z iných klanov, ktorý sa rozhodli pomstiť takzvane čistokrvným. Bol jediný kto prežil. Nikdy na túto krvavú bitku nezabudol a miešancov začal nenávidieť až najedného. Osud to chcel aby sa stretli. Je nesmierne silný a z jeho pohľadu nesrší nič pozitívne.  Nenávisť a bolesť. Kto sa mu kedy postavil neprežil. Jeho tmavohnedé vlasy mu jazvy po vlkolačích zuboch na krku.
Vlčia podoba:
Výška v kohútiku: 195
Sfarbenie: Jeho srsť má na hlave, chrbte, nohách a chvoste tmavohnedú až ryšavú farbu, ktorú na ostatných častiach tela strieda sivá až biela. Jeho telo je vždy napnuté, vždy pripravené zabíjať.
Obrázok:
Spoiler:
 

Herano
Výška: 178
Vek: výzorový: 25, reálny 58
Herano je typ charakteru, ktorý mnohý odvrhujú. Pochádza z veľmi bohatého klanu. Bol to klan žoldnierov, ktorých si mocný platili, aby za nich vyhrávali vojny. On ako syn toho najmocnejšieho, tiež s tými istými predpokladmi, si užíval honostný život plný bohapustých zábav alkohole a háreme. No po čase ho takýto život omrzel a utiekol. Možno to bolo trocha aj zo strachu, lebo mal nastúpiť na otcové miesto, o ktoré nemal žiadny záujem. No aj napriek tomu jeho charaktej je plný ironických poznámok, arogantného vystupovania a lenivosti. Ale keď je potreba, je to veľmi silný bojovník.
Vlčia podoba:
Výška : výška v kohútiku: 178
Sfarbenie: Jeho sfarbenie rovnako ako jeho vlasy sú biele ako sneh. Vždy mu táto farba bola naobtiaž, lebo na bielej farbe bola krv najviac vidieť. Jediné plusi ktoré videl vo svojom z farbení bolo to, že bol vždy najviac obletovaný ženami, lebo tie priťahovalo jeho nevšedné sfarbenie z jeho klanu. Tam boli samí siví vlci. 
Obrázok:
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
 
Traja Vlkolaci
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Pravidla, oznamy :: NPC-
Prejdi na: