CZ/SK
 
DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Bitevní pole

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Bitevní pole   Bitevní pole EmptySt november 21, 2018 12:13 am

Bitevní pole 572714-epic-fantasy-war-wallpaper-1920x1200-for-pc
Im dopadl na zem do opuštěného města lidí. Hned vedle něj jsou rozlehlá pole vhodná pro střed obou armád. Kdo zvítězí na poli a získá Im?
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptySt november 21, 2018 12:41 am

Obě dvě strany už ví kde se Im nachází. Ze severu, pod temnými mračny pochoduje armáda skřetů. 800 000 skřetů dorazilo na místo a ihned se začali rozdělovat do formací. Mezi nimi byli stovky trollů, obrů, draků, zlých lidí a dalších stvoření, mutantů a všeho zlého ze všech koutů tohoto světa. Z druhé strany, znovu sjednocené spojenectví elfů a lidí. Lidé sesbíraly každého bojeschopného muže, což jejich počtům pomohlo. 130 000ová armáda lidí v a 80 000 armáda elfů. Nepomíchaly se mezi sebou. Každý si držel svou stranu, tak aby si nezavazeli ve stylech boje. Nepřítel je ve velké přesile, ale k boji ještě nedošlo. Každý čeká na rozkazy svých velitelů. Prastaří zde taky nedorazily. Na co čekají?
Avšak na dobré straně je mnoho silných bytostí. Čarodějové, různé kulty, bojovníci v černo-červených zbrojích, kteří se vrhli do prvních linií. Bude to těžká bitva. Armády zla se pohnuly. Sluneční svit zakryly černé mraky. Jakoby někdo rozkázal počasí přidat se na stranu zla. Už brzy to začne. Skřeti začali s pokřiky, které jim měli dodat odvahu do boje. Když se však rozezněly hlasy skoro milionu jednotek, na druhé straně morálka trochu opadla. Jen elfové drželi místa. Jejich lučištníci už měli připraveny šipy. Stály za první linií, kteří měli kopí a štít. Elfští generálové taktéž stály vpředu a dodávaly tak svým jednotkám morálku. Začalo to. Skřeti se rozběhly a elfové vypálily první salvu šípů, která rozmetala většinu prvních linií. Lidské jednotky taktéž poslali salvu šípu od svých lučištníků. Armády se střetli a bitva o Im započala.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptySt november 21, 2018 11:55 pm

Vlkolaci...
,,Chcel som vám povedať, že vás mám oboch rád... A som veľmi vďačný, že som mohol stáť po vašom boku v boji. Ak dnes umriem, chcem aby ste to vedeli." prerušil ticho Herano. Počas letu na havranovi, ktorého im vytvorila Dash. ,,Aj ja som vás rada poznala... Neviem si predstaviť lepších priateľov ako ste vy." dodala Luna. Yuuto mlčal. Nerád prejavoval svoje emócie. No nemusel nič povedať, jeho druhovia to aj tak vedeli. Uvideli ako Im dopadol na zem. Havran začal klesať a pomali sa strácal. Tesne nad zemou sa rozplynul. ,,No aj keď nás nepriviedol až úplne na miesto boja, ale sme tu čo by kameňom dohodil. Pozrite armády sa pripravujú, a sme pod presilou. Všetci sú tam. Myslíte že máme šancu vyhrať? A čo Mokuto? Ten zmizol, kde vôbec je?" rozprával Herano a pozoroval bitevné pole. ,,Určite sa objaví..." odpovedala mu Luna. ,,A čo Dash?" spýtal sa Yuuto, ,,Kam išla ona? Vedela, že sa tu bojuje, ale ona išla na inú stranu... Kam a prečo?" ,, Možno, že sa už ani nevráti." Luna si natiahla svaly: ,,Drahý druhovia, vojna sa začala, je čas aby sme sa postavili na stranu dobra. Nech všetci pri nás stoja a pomôžu nám k výťaztvu." ako dopovedala tieto slová, všetci sa premenili do svojich vlčích podôb a rozbehli sa na bojisko...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 12:23 am

Boje začaly, a více ztrát bylo na straně skřetí armády, než na straně spojenců a to hlavně díky tomu, že elfové či lidé byli mnohem lépe trénovaní. Několik významných elfů bylo na takové úrovni, že zabíjely nepřítele po desítkách. Jejich schopnosti byli velkolepé. Lidé takové schopnosti neměli, nikdy se to neučily, avšak pár posledních čarodějů, kteří se do války přidaly taky působily značné škody. Všude létaly blesky a ohnivé koule, které zabíjely skřety a trolly. Pozor! Ozvalo se, ale to už velký balvan přimáčkl jednoho z čarodějů k zemi. Už se mu nedalo pomoci. Elfové pálily ze svých luků. V lukostřelbě byli nejlepší. Střílely z poza svých spolubojovníků a vždy trefily svůj cíl. Avšak stále nepřátel bylo velmi hodně. Semtam došla další lidská posádka po stovkách mužů, ale i tak byli ve velké přesile. Z jednoho kopce na bojiště mířily tři velcí psi, či vlci. Někteří chvilku váhali a začali mít strach, že nepřítely přiběhly posily a napadnou je z boku, ale když poznali, že vlci jsou na jejich straně, dodalo jim to povzbuzení dál bojovat. Temné mraky na nebi se začaly divně pohybovat, jakoby vznikalo tornádo. Obloha hřměla a semtam udeřil blesk. Někde ve vzdálenějších řadách nepřátelské armády vznikl velký prostor, jakoby tam mělo něco přijít.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 12:34 am

Vlkolaci...

Veľký vlci bojovali tvrdo a statočne. So svojimi zubami drvili jedného nepriateľa za druhým. Niekedy sa mohla zdať, že takéto zabíjanie ich aj bavilo. Držali sa stále pokope, bok po boku a navzájom si kryli chvosty. Boli v prvej línie  v armáde ľudí. Vedeli, že elfovia majú vlastné formácie, a keby bojovali pri nich len by im zavadzali. 
--Tak takto som nebojoval už veľmi dlho. Jeden - druhý, padajú ako kaktusy!-- ozval sa Herano.
--Kaktusy?--
--Áno kaktusy! Sú rovnako pichlaví a škaredý ako kaktusy--
--Pozor za tebou!-- vyrušila ho Luna. Herano sa v tom momente otočil a odhryzol jednému škretovy hlavu, ktorý na neho útočil.
Zrazu obloha potemnela a udrel blesk. 
--Niečo sa tam stalo, niekto sa rozhodol zapojiť do boja. Tam vzadu!-- oznámil Yuuto. 
Luna sa zastavila a znehybnela. 
--Čo sa deje Luna!-- snažil sa ju prebrať Herano, ktorý ju zachránil pred veľkým kladivom, ktoré na ňu letelo. 
--Cítite to? Tá vôňa. Ako náš svet. Ako náš domov...--
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 1:00 am

Oblohou proletěl obrovský modrý blesk, který osvětlil celé okolí. Blížil se čas, kdy do boje vstoupí pravý nepřítel. Nepřítel celé galaxie, ničitelé světů. Aliance bytostí s ohromnou silou, silou, který by každý přirovnal k bohům, nebo spíše k ďáblům. Vše tomu nasvědčovalo. Z oblohy udeřil znova ohromný modrý blesk, ale nyní do spojenecké armády. Stovky elfů padlo. Morálka klesla. Další úder blesku, nyní do lidí. Mnohem větší ztráty než elfů. V jejich tvářích se objevil ještě větší strach a panika než předtím. Přestali se soustředit na boj a skřeti je byli hlava nehlava. V tom mračna protrhl sluneční paprsek na jeden velký kopec. Ozval se elfský roh zvuk kopyt. Na kopcích stály posily elfů. Skřeti se ihned postavily do obranné pozice. Dopředu došli kopiníci a připravily se. Bylo jich jenom deset. Sluneční svit ozařoval jejich srst. Posledních deset jezdců, kteří dorazily. Znova se ozval elfský roh. Poslední jednorožci, nejmocnější jízdní jednotky, kteří kdy elfové měli. Rozběhli se z kopce směrem ke skřetům. Nabíraly rychlost a po chvilce se rozzářily jako nejjasnější hvězda. To oslepilo skřety, ale nebylo to všechno. Těsně předtím, než vrazily do prvních skřetích bojovníků, se rozzářily natolik, že byli viědt už jen jako velký bílou barvou zářící šíp, který prorazil celou hordu nepřátel. Jednou ranou porazily stovky skřetů. Tyto posily velmi povzbudilo spojence a znova se dali do boje. Potom to přišlo. Na místo, které jim skřeti uvolnily, udeřil ohromný modrý blesk a když zmizel, stály tam. Prastarý, včetně toho největšího z největších. Třetí, který se považoval už jen jako jediný svého druhu stál v čele. V jiné formě než předtím, více lidské. Jeho kůže byla bílá, společně i s jeho oblečením. Černé vlasy zakrývala jakási poloviční helma s rohem. U pasu měl svůj meč. Byl zase plný síly, připraven si vzít to co chce...IM
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 1:14 am

Vlkolaci 

Luna zavila pri zvuku rohu. Videla ohromujúcu krásu nádherných tvorov. Napla svaly a ďalej bojovala. Počula vlčie zakňučanie. Keď sa pozrela doprava, uvidela ako biela srsť vlka sa zaliala sýto červenou farbou. Prvý z nich bol ťažko ranený. Nebol ale čas na záchranu, musel ďalej bojovať a on to vedel. Bolesť bolo to posledné čo ho teraz trápilo. Adrenalínom posilnené telo sa rozbehlo proti nepriateľom skočil a bojoval. 
--Prišli, prastarí prišli... Teraz začína ten ozajstný boj!--
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 1:36 am

Nepřátelská armáda, povzbuzená příchodem jejich pánů se vrhla do spojenců. Jízda jednorožců se stáhla aby nabrala sílu. Poslední útok byl velmi oslabující, ale zase velmi efektivní. Jejich čas zase přijde, jen co si odpočinou. Příchod Prastarých byl očekáván, ale ne teď. Všichni čekaly, že jich povedou Mokuto a Dash a ti se tu vůbec nenacházeli. První prastaří se dali do boje. Tito se už tady jednou ocitli, mezi nimi byl i ten, jehož meč byl jednou od krve Mokuta. Došel ten, kvůli kterému bude Mokuto do smrti trpět v bolestech. Jeho jizva se už nikdy nezahojí. Postavil se přímo před vlky. Skřeti z respektu, uvolnily prostor pro boj a nechali vlky jen jemu. Pouze prvních pět prastarých se pustilo do boje. Jen ti nejslabší, dá se je brát jako první linie. Další se postavily proti několika eflským generálům, poslednímu čaroději, kteří ještě žil a proti vůdci vojska v červenočerné zbroji. Vybrali si ty momentálně zde nejsilnější protivníky, ostatní byli pro ně odpad, pouhý mravenci.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 1:56 am

Vlkolaci...

Uvideli pred sebou ako sa armáda škretov rozostúpila pred ich pánom. Kráčal k nim. Vycerili zuby a pripravili sa na jeho útoky. Srsť sa im naježila a svaly napli. 
--Znova to cítim...--
--Ja tak isto.--
--Náš domov.-- 
Luna zavila pri spomienke naň, pridali sa k nej aj jej druhovia. 

Zďaleka sa niesol zlatý prach, ktorý sa šíril ako piesočná búrka od chrbtov armády dobra. Obrovské mračno zlata. Prvá vlna výbuchu zo slnka, ktoré sa kdesi v diaľke rozpadlo. Energia prešla bojiskom. Dotkla sa každého vojaka, ktorý bojoval za svoju slobodu a slobodu iných. Zvírila sa a rozplynula do okolia. So sebou priniesla vôňu ďalekého sveta. 

Vlkov nabudila spomienka na svoj domov. Do sŕdc sa im nabrala odvaha a zaútočili na nepriateľa. Rozbehli sa na nepriateľa obrovskou rýchlosťou, každý z jednej strany.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 2:07 am

Mezi všemi nastal boj, jen ten, jehož stříbrný meč má na svědomí tolik smrti, stál před vlky. Svíral svůj meč v ruce a jen tam tak stál. Zvířata...to mám bojovat proti třem psům? Směšné... Koutkem oka se podíval na zlatý prach. Povzdechl si. To je nuda... Mezi prsty jeho druhé ruky se objevila fialová energie a jen sní proti vlkům máchl. Ihned se vytvořila vlna energie. Myslel si, že tímto je odrovná a bude konec. Vlkům to však díky jeho schopnostem, nebo spíše zvláštní anti-magické obraně nic neudělalo. Hmm? Koukl na ně. Ani škrábnutí? Pevně sevřel svůj meč a zapřel se nohama o zem. Takže nebudete tak nudní... Na jeho tváři se objevil široký úsměv. Vybral si svůj cíl, černý vlk, který na něj šel z pravé strany. Jdu si pro tebe pse...Odrazil se přímo proti Luně s úmyslem ji přeseknou svým mečem.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 2:18 am

Vlkolaci ... ... ... 

Mágia proti vlkom neplatí. V tom bola ich obrovská výhoda, preto prvý útok prastarého im nič nespravil. Ale keď sa otočil na Lunu s mečom pripravený ju rozseknúť behom sekundy vypočítavala, aký manéver by bol ten najsprávnejší. Ak sa jej podarilo zachytiť jeho meč do tlamy, mohol by ju zabiť, ale otvorila by tak priestor Heranovi a Yuutovi na jeho nekrytý chrbát. V tesnej blízkosti čepele meča sa ale okolo jej tela začala formovať zlatá energia, ktorá obalila celé jej a vytvorila tak brnenie ktoré ju malo ochrániť pred útokom. Ako chránili Dashiné kridla chránili ju. --Dash!-- zaťala zuby som meča a trhla smerom k zemy. Yuuto skočil na jeho chrbát a Herano mu útočil na nohy a rovnako ako u Luny aj ich obklopovala zlatá energia.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 2:42 am

Ta síla...ta nepatří vám...tu jsem už viděl... Hlavu otočil na běžící další dva vlkodlaky. Tá létající potvora je tu taky!...Zařval rychle. Síla, která obklopila Lunu, jí dokázala pomoci, aby její útok zabral a chytla jeho meč. Nebýt pomoci Dash, čepel by prošla její čelistí. Jeho meč byl ostřejší než jakýkoliv jiný meč. Bohužel Yuutův a Heranův útok už nevyšel. Po té, co zakřičel, že je zde i Dash, bleskurychle se sem dostali další dva bojovníci Prastarých. Nebyli nijak zvláštní, normálně oblečení a každý měl meč. Dá se říci, že byli na stejné úrovni jako ten s tím stříbrným mečem. Jak bývá normálné u Prastarých, byli velmi rychlý. Jakoby se teleportovali přímo k němu a postavily se čelem proti vlkům. Ti se ve své rozběhnuté rychlosti velice rychle blížily k němu. Nyní měl čas se dostat ze sevření Luny. Herano si však popri tom všiml záblesku na obloze. V tom nepřítely, kterému Luna držela meč v tlamě, obrovskou rychlostí prosvištěla hlavou čepel meče. Části jeho hlavy se rozlétli do okolí jeho těla. Hned na to vedla něj se objevila postava, velmi rychlá a vysoká. Jeden z prastarých, který se tu objevil na pomoc, se hned otočil, ale to mu už pěst udeřila do krku velkou silou. Ozvalo se prasknutí a z nepřítelových úst vytryskla krev. Třetí, se nestačil ani otočit. Kopem do jeho nohy v místě kde měl koleno ho dostal k zemi. Ruka příchozího mu vjela do těla v místě kde končily záda a hned na to prastarému vytrhl celou páteř i z lebkou, kterou pak držel v ruce. Mokuto byl konečně tady. Jeho pohled hovořil za vše. Přišel sem ukončit tento mor nazvaný Prastarý. V jeho bílém oku, které bylo teď vzhledovo jiné viděl jen jednu osobu. A to Třetího...Pozvedl ruku s páteří dál sledoval svůj cíl. Pak jen kývl hlavou na vlkodlaky...Další skupinka nepřátel se objevila při nich. Stály asi dvacemetrů. Tito patřily už k těm silnějším.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 3:09 am

Vlkolaci ...

--Dash tu musí niekde byť... ale necítim ju. Akoby tu bola pri nás ale zároveň aj nie... -- 
Zjavili sa ďalší prastarí... ďalší ktorým museli čeliť. Vtom si Herano všimol záblesk na oblohe a to už leteli kusy nepriatelovej hlavy navôkol. Zjavila sa veľká postava, ktorá zabila ďalších dvoch nepriatelov len tak mávnutím ruky. 
--Mokuto...-- 
Luna sa mu pozrela do očí. Yuuto zavil a otočil sa na ďalšiu skupinu prastarých s vycerenými zubami. Herano sa bleskovo premenil na človeka a držal si zranenú ruku: ,,Už som sa bál, že si sa vykašľal na takúto zábavu." ako to povedal znova zaujal svoju vlčiu podobu a postavil sa vedľa neho. Spoza vojska sa zjavilo ďalšie mračno zlatej energie. Prešlo cez unavenú a zranenú armádu ľudí aj elfov. Svetlo ich pohladilo a zaspievalo pieseň sveta... Okolo každého vojaka sa z energie sformovalo nebeské brnenie, ktoré ich malo chrániť pred ďalšími útok. Aj okolo Mokuta sa objavilo brnenie zo svetla. 

Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyŠt november 22, 2018 3:35 am

Mokuto


Pohlédl na Herana. Připrav se...dejte si pozor...nejsou to féroví protivníci...bojujte spolu, chraňte si záda. Dám na vás pozor...Řekl jim chladným hlasem. Otočil se k nepříteli jehož hlava už neexistovala. Jeho tělo ještě nějakou chvíli stálo na nohách a až pak spadlo bezvládně na zem. Jsme si kvit...Vytáhl zabodnutý meč ze země. Ještě z něj kapala krev. Švihl sním a tak ho od krve očistil. Cítil jak meč vibruje, těší se na ten boj, který ho čeká. Už je to dlouhá doba co jsem bojoval proti vám...Otočil se na skupinku prastarých. Ale teď...se už nebojím...Z nebe se sneslo světlo smaragdově zelené barvy. Objevila se zde skupina dalších, jenž se postavila za něj. Shia společně s kultem Leviathan. Kult bojující proti Prastarým už stovky let. Bylo jich jen pár, ale všechno jsou to bytosti, z různých částí vesmíru, kteří oplývají velkou mocí. V jejím čele stál Ung'he, plešatý, svalnatý muž. Vyšší než Mokuto, třímající obrovskou černou sekeru. Všichni se postavily vedle něj a vlky. Po chvilce došel i muž v červenočerném brnění a elfský generál. Ten, po jehož boku už před nějakým časem Mokuto i Dash bojovali. Na severu proti skřetům a jednomu Prastarému. Vypadal vyčerpaně a trochu omláceně, ale stále chtěl dál bojovat. Lidé a elfové dál bojovali se skřety a dalšími zlými tvory a díky pomoci síly Dash se jim to teď dařilo mnohem lépe. Když ho obalila zlatá energie, silně ucítil přitomnost Dash. Na chvíli sklopil hlavu k zemi a pousmál se. Zavřel oči, páteř kterou držel pustil na zem a dlaň položil na místo kde měl srdce. Potom mu úsměv zmizel a hned jako otevřel oči, které v tom okamžiku zaměřilo skupinku Prastarých, zdvihl se ohromný tlak který otřásal zemí. Pevně stiskl svůj meč. Nechtěl však bojovat proti těmto, on se chtěl dostat k tomu jedinému...ten ho zajímal.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 12:07 am

Vlkolaci...

--Máme mnoho spojencov, len či nám to bude stačiť.-- Ozval sa Yuuto. No to už sa proti nim postavil ďalší prastarí. Bol obrovský. Celé telo mal pokryté svalmi, ukryté pod ťažkým lesklým brnením. V ruke mal palcát a bez akého koľvek náznaku sa zahnal a odrazil bieleho vlka niekoľko metrov ďalej. Luna a Yuuto sa na seba na sekundu pozreli a zaútočili na nepriateľa. Jeho zbraň sa nabila modrou energiou a pri náraze o zem vybuchla. Kusy zeme sa rozleteli na všetky strany. Čierny vlk sa uhol balvanom a skočil na prastarého. Zahryzol sa mu do krku. Prastarý zreval, schmatol vlka sa kožu, a odhodil hu na strakatého vlka, ktorý sa na neho rútil z druhej strany. 
Herano ležal na zemi. Bol otrasený, počul iba jemné tlmené zvuky a piskot. Nadýchol sa. Zrniečka zlatého prachu sa mu dostali do nosa, potom do pľúc, k nich do krvi a nakoniec do mozgu. 
--Dash?--
--Som tu s vami...--
--Čo si zač?--
--Musíme bojovať!--
Herano sa postavil zo zeme otriasol sa. Našiel prastarého proti ktorému bojuje Luna a Yuuto. Napol svaly a vyrazil proti nemu. 
--Keď budeš pred ním, zavri oči.--
Herano poslúchol. Keď bol pred prastarým odrazil sa od zeme zavrel oči a čelusť namieril na jeho krk. Svetlo ktoré obklopovalo jeho telo, zažiarilo ako slnečný svit. Prastarého oslepilo svetlo a inštinktívne si zakryl oči rukou. Herano zaťal zuby do jeho predlaktia. Ozval sa zvuk lámajúcich kostí. Prastarí zakričal od bolesti. Z druhej strany ucítil uhryznutie do lýtka, to už za pár stotín nepatrilo k jeho telu. Opantaný bolesťou sa už len zmietal pri tom ako ho vlci trhali na kusy zaživa. ,,Och, nezmeškal som to!"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 12:26 am

Mokuto


Všichni se dali do útoku. Na bytost, která se jmenovala Ung'he zaútočily čtyři nepřátelé najednou. On jenom lehce švihl svou sekerou. Následovala ohromná exploze a nepřátelské těla se rozpůlily. Jejich nohy se oddělily od těla a dopadli bezvládně na zem. Odpad! Uchechtl se. V jeho očích byl taky jen jeden cíl a to byl Třetí. Jenže věděl, že sním musí bojovat Mokuto. Proto se ihned vydal na další skupinku Prastarých, kteří měli v očích strach, když ho spatřily. Pomalu to začíná. Útoky mocných bytostí, při kterých se většinou přepisují mapy. Jeho útoky se sekyrou byli příliš silné na to, aby se jim ubránily takovíto slabší nepřátelé. Shia si pohrávala s jedním, dost urostlým mužem. Shia, známá pod mnoha přezdívkami ho po pár chvilkách utrápila k smrti. 
Mokuto stál dál na místě. Nepouštěl se do boje s těmito nižšími bojovníkmi. Stále měl v očích svůj cíl. Před třetího se však postavila jeho osobní strážci. Dvě ženy, které jsou druhými nejsilnějšími Prastarými. Neměl rád, když musel ubližovat ženám. Ale musel se přemluvit a pochopit, že teď nesmí brát v potaz pohlaví, ale brát je jen jako nepřítele. Nesmím použít tu masku...Jedna z žen se postavila před něj. Byla vysoká asi jako Dash, jen prsa měla menší. Černé vlasy měla upletené do copu a na sobě měla obyčejné bílé šaty. U pasu nosila meč, který ihned uchopila do ruky a vytáhla ho z pouzdra. Mezi nimi neproběhla žádná konverzace. Chvíly se na sebe dívaly, až se nakonec žena usmála a objevila se přímo pod ním s napřáhnutým mečem připravená ho seknout.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 12:50 am

Vlkolaci sa otočili na ďalšieho nepriateľa. 

Vitorio sa pozrel na bojové pole, ktoré sa skôr podobalo jatkám ako normálnej vojne. Všimol si ale zlaté svetlo obklopujúce ako ľudskú armádu, tak aj elfskú, a všetkých ktorý asi boli na strane dobra. Pozrel sa k nebu. Hľadal okrídleného tvora, ktorý by mu pripomenul jeho priateľa. V oblakoch nič. Snažil sa ju teda zahliadnuť medzi ostatnými... tam si ju ale tiež nevšimol. Nebol však čas na to. Buchol na zem palicou o ktorú sa postarší muž opieral. Uprostred pola sa objavila obrovská kreatúra utvorená z vody. Jej nadmerne dlhé ruky s veľkými dlaňami. Kreatúra sa zahnala a zaútočila na skupinu nepriateľov. Zdvihla druhú ruku a udrela znova do zeme. Ďalší zásah. Jeden z prastarých, ktorý sa len tak tak vyhol príšere z vody hľadal zdroj, ktorý produkoval tento útok. Netrvalo mu to dlho a našiel osamotenú postavu a menšom kopčeku. Mrknutím oko sa objavil sa ním. Pokrčil nohu a kopol Vitoria do chrbta. Ten padol na kolená opierajúc sa dlaňami o zem. Rýchlo nahmatal palicu a otočil sa k prastarému čelom. Chcel vytvoriť kúzlo, vodnú guľu, do ktorej by ho uväznil a zabil. No nepriatel sa zahnal mečom skôr ako stihol zareagovať jediné čo spravil bolo, že zavrel oči a čakal na svoju smrť. Počul zvuk úderu na niečo ostré. A znova ten zvuk. Vitorio otvoril oči a uvidel pred sebou obrovský štít v tvare dvoch krídelzo zlatého svetla, ktorý bránil meču prejsť. ,,Dashtar!" zakričal a rýchlo vytvoril guľu z vody, ktorú vystrelil na nepriateľa. Rýchlo sa pozrel na svoje monštrum, ktoré sa prestalo hýbať, kvôli tomu, že sa naň už nesústredil. Znova sa pohlo a ničilo armádu škretov. Prastarí sa znova pozviechal. Postavil sa. ďalší krok už ale nespravil. Reťaze svetla ho zajali a zabraňovali mu v pohybu. Vitório povedal akési zvláštne slová. V tom okamihu sa začala z úst prastarého tlačiť voda von a on sa utopil.  ,,Ďakujem za záchranu..." poďakoval sa a ďalej sa sústredil na svojho netvora. Okolo tela sa mu objavila zlatá zbroj. Keď je tu niekde Dashtar, tak tu musí byť aj on... ten... ten nenažranec čo mi chcel zjesť koňa. 
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 1:21 am

Mokuto


Její útok zablokoval svým mečem. Ozval se hlasitý železný zvuk a z jejich čepelí odletělo několik jisker. Byla velmi rychlá. Jen tak tak stačil její rychlé útoky odrážet. Semtam ho donutila udělat krok dozadu. Útočila bez rozmyslu, ale za to efektivně. Měl opravdu málo chvil, kdy mohl udělat nějaký chmat a dostat se do útoku. Stále se jen bránil. Naštěstí to s mečem opravdu uměl a věděl, že ji musí porazit dřív než se unaví. Nesmím použít tu masku...ještě ne...Oba dva se začali rychle přemisťovat po okolí. Pokaždé když se někde objevily se jejich meče zkřížily. Měla opravdu sílu a to se mu začínalo líbit. Nakonec však udělala nějakou chybu a on toho využil. Její útok, který byl mířený na jeho břicho, vykryl, rychle se odrazil nohama kupředu. Jeho čepel přejela po té její. Mezi jejich meči to velmi zajiskřilo. Následoval rychlý švih a konec jeho čepele těsně proletěla kolem jejího obličeje. Teď ji měl za zády a ona zaútočila sekem do jeho zad. Protočil meč v ruce a čepel dal za sebe. Další vykrytí jejího útoku. Odrazily se a udělali mezi sebou velký odstup. Znova se na sebe podívali. Avšak ona už byla připravená zaútočit. Ruku, ve kterém držela meč natáhla před sebe a na jejím zápěstí se začala nabíjet růžová energie. Pevně uchopil meč do obou ruku a připravil se.
Vodní příšera zabíjela skřety po desítkách, ale něco se zase blížilo. Zem se otřásla, popraskala a začala se propadávat. Ze země se vynořila obrovská dračí hlava společně s velmi silnými plameny. Vynořila se pod skřetí armádou, takže hodně vlastních vojáků si nepřítel zabil, ale to jim bylo úplně jedno. Drak byl opravdu obrovský. Vojáci pod ním vypadali jako malinké tečky. Jeho tělo bylo jako pancíř. Otevřel tlamu a jeho krk se rožhavil. Jeho cíl byla právě ta vodní příšera. Mokuto koutkem oka zahlédl co se zde právě objevilo. Další posila nepřátel. Spojenci a bojovníci dobra nic takové neměli. Po té zahlédl onu vodní příšeru...To snad ne....ON?!
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 1:51 am

Na scéne sa objavil drak. Hrdlo sa mu rozžeravilo a zaútočil na vodnú príšeru. Svoje dlhé ruky vystrela voči prúdu ohňu. Chvíľu odolávala, ale aj tak z nej nakoniec ostala len obrovský oblak pary.  
,,Doriti! Moja príšera!"

Vlčích bojovníkov zatienilo obrovské telo draka. Luna stiahla uši od strachu. Všimla si ako sa mu rozžeravuje hrdlo. --Pozor!-- vykríkla (vyštekla) a rýchlo odskočila pred nastávajúcim útokom ohňa. Zrovna v momente, keď sa zo zeme vynorila dračia hlava, objavil sa fialový portál. Yuuto si ho všimol a spomenul kto využíval túto schopnosť a čo sa s nimi stalo. Naraz z portálu vyšlo asi 150 podivných kreatúr hybridov, a po nich vyšla mladá žena skoro v žiadnom oblečení. Ale v tom moment drak vyšľahol svoje plamene. Naskôr zničil vodnú príšeru a potom hlavu natočil na ďalšie strany. Hybridov a ženu zasiahol plameň. Zaznelo bolestivé kvičanie a vite a krik ženy. Telá na popoľ zhorené sa stratili medzi ďalšími mŕtvymi. Vlkolaci našťastie dokázali ujsť, aj keď s trochou obhorených chlpov. Mnohý ľudia, ktorý uvideli monštrum zhodili svoje zbrane a utekali do bezpečia. Drak zamával kridlami, vzniesol svoje telo do vzduchu a vychŕlil ďalší prúd ohňa. Znel krik, stonanie od bolesti. 

--Ako máme poraziť draka ktorý je vo vzduchu... Takto nás všetkých upáli zaživa?!-- zdesene hovoril Herano. 
--Je na čase aby som bojovala aj ja...--

Drak znova obletel bojisko a za sebou zanechal horiaci pás a znova vyletel. Krúžil nad bojiskom. Žiadne šípi ani útoky mágiou mu neprerazili jeho kožu. Zlaté svetlo sa nad bojiskom začalo formovať a na nebesiach sa zrodil žiariaci zlatý drak, s telom pripomínajúcim hada. Mávol krídlami a zaútočil na draka ktorý sa chystal vychŕliť ďalší oheň.  

Bitevní pole Tumblr_p44j0uOZ1k1u1o3xjo1_500
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 2:21 am

Mokuto


Z jeho meče začala stoupat černočervená energie. Velmi dobře věděl co chce ona použít za útok. Z růžové koule vystřelil paprsek růžového světla, který narazil do jeho meče. Zapřel se nohama o zem. Její útok měl sílu. Síla proudící z jeho těla zvětšila okolní tlak mnohonásobně a z hlasitým řevem pohnul mečem a odklonil paprsek do strany. Ten narazil do země a objevila se ohromná exploze. Z jeho meče stoupaly oblaky páry, ale stále ho pevně svíral v rukách. Pokud by mě to trefilo, měl bych velký problém... V tom se na jejím zápěstí začala objevovat mnohem větší růžová energie. Znova?! Jeho meč se obalil černočervenou energií a odrazil se. Mířil přímo na ní. Musel to stihnout dříve, než vypálí další útok. Avšak nestihl to. Když byl už metr před ní, vypálila. Stačil jen seknou mečem. Do okolí se rozprostřela růžová energie společně s červenočernou. Následovala další exploze a odhodilo ho to několik metrů dozadu. Nebýt té síly, kterou vystřelil z meče, už by bylo po něm. Byla neskutečně silná. Nedivil se, že patřila hned pod Třetího. Postavil se, vysunul meč ze země, který tam předtím zabodl aby zbrzdil svůj let dozadu. To už ona byla před ním a znova na něj zaútočila. Stačil její útok vyblokovat mečem, ale byl příliš nepřipravený a nakonec schytal kolenem do hlavy. Vyplul trochu krve a znova se ocitl několik metrů od ní. Když se vzpamatoval, v jeho očích se znova objevila růžová záře mířící na něj.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 2:44 am

Dash (v podobe draka)

Hlavou som namierila proti drakovi. Narazila som mu priamo do jeho hlavy, akurát v momente keď chŕliľ oheň. Odhodilo ho na jednu stranu a plamene zasiahli len okraj bojiska. Znova som sa napla vyrazila som proti nemu, rukami som sa mu oprela o tela a začala som ho vytláčať čo najďalej od bojiska. Tlačila som ho do nebies nad oblaky. Drak natočil na mňa hlavu. Jeho oči sa zamerali na tie moje. Možno sa mi to len zdalo, ale akoby sa usmial. V tom okamihu švihol chvostom a zasiahol mi tak bok a odhodilo ma preč. Roztiahla som kridla aby som čo najefektívnejšie zabrzdila a znova sa k nemu dostala. Telom som sa mu začala ovíjať okolo jeho hrdla to sa rozžeravilo. Zlaté svetlo sa začalo rozpadať pri obrovskom žiari. Rýchlo som ho pustila a odletela som o kúsok ďalej. Drak zatriasol hlavou a roztvoril si papuľu. Začal sústrediť svoju energiu. Už nie len hrdlo ale aj pod každou šupinou sa rozžeravil. Vydýchol. Obrovská guľa plameňov mi narazila priamo do hrude. Zrazil ma z neba a padla som na zem. Ohnivá guľa začalo bublotať a naberať na sila, predchádzalo to výbuchu ktorý mal nastať. Rýchlo som zvyšné telo obalila okolo nej a vytvorila som tak obal. Výbuch. Všetky plamene, ktoré sa mali rozletieť na všetky strany som pohltila. V tom momente z polovice vojakov zmizlo zlaté brnenie. Drak sa znova zlietol z nebies a pokračoval v útoku. 
--Dash!-- Vyštekol Yuuto keď uvidel ako zlatý drak padol k zemi.
Celý boj bol sprevádzaní výbuchmi. 
Na mieste kde som pohltila výbuch ostal kráter. Musela som sa ale zbaviť toho draka, lebo nás všetkých upáli. Brnenie sa z ďalšej polovice tej polovice armády ktorá ho ešte mala. Dokonca aj z Mokuta a Yuuta zmizol zlatý štít. ZAčala som znova formovať telo zlatého draka. Napol krídla a zaútočil znova na draka ktorého som znova vytlačila na oblohu. Teraz to musíš zvládnuť už sám, nemôžem ti už pomôcť. 
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 2:59 am

Mokuto


Chmm...celkem složitá situace... Na chvilku se pro něj čas zastavil. Trvalo to jen chvilku. Věděl že stojí zle a to mu vadilo nejvíce. Normálně by měl ještě čas se rychle přemístit skokem, ale teď musel zůstat stát. Dostala ho tam kam potřebovala. Ona nakonec při útoku přemýšlela, zatímco on šel do všeho po hlavě. Za jeho zády se totiž nacházeli všichni, včetně Dash v dračí podobě. Pokud by tam její růžový paprsek dorazil, mohlo by to ublížit snad všem. Tak jo...není jina možnost... Objevil se výbuch červnočerné energie a růžová energie narazila do jeho meče. Teď však jakoby tam stála pevná zeď. Na jeho tváři se objevila bílá maska a jeho meč byl obalený energií, která zadržela její útok, až dokud se úplně nevypařila.
Spoiler:
 
Nedokázal si splnit to co chtěl a musel použít svou sílu už teď. Jak je mocný asi Třetí, když už s jeho poddanou má problém. Musel tento souboj dovézt do konce. Ona se na něj dívala s překvapeným výzarem. Nikdy nic takového neviděla, nikdy neviděla takovou schopnost. Cítila ten tlak na jejím těle. Jeho síla byla větší než její a síla kterou disponoval byla tak podobná Třetímu. Sklonil meč k zemi a dál ho držel oběma rukama. Jeho meč se znova začal obalovat červenočernou energií.
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 3:23 am

Dash...
Drak sa znova začal nabíjať. Rýchlo som proti nemu vyrazila s snažila som sa ho odraziť čo najďalej. Jeho telo bolo ale prev sťa skala. Ani som s ním nepohla. A dosť! Vyšľahol znova ďalšiu guľu ohňa. Teraz som sa ale do nej oprela a udržala som jej tlak, ktorý pôsobil na moje telo. Nastal výbuch. Nebo začalo horieť, oblaky pohltili plamene. Zničené telo sa mi začalo znova obnovovať. Takto ho neporazím. Mávla som krídlami a začala som krúžiť okolo neho. Zlaté svetlo začalo krúžiť a vytvorilo okolo neho guľu energie, v ktorej som ho uväznila. Uväznila som ho v slnku. Lúče prechádzali cez mračná a dopadali na zem. Drak zreval. Snažil sa dostať z väzenia, ale cez obal sa nedostal. Začal sa zmietať a chŕliť oheň na všetky strany. Znova zaujal svoj postoj pri nabíjaní. vyšľahol ohnivú guľu. Výbuch. Dokázala som ten prúd energie udržať v slnku. Drak znova zreval. A znova! Začal chŕliť plamene okolo seba. Škriabal. Narážal. A znova chŕlil oheň. Slnko sa začalo zmršťovať. Z plameňov bol priestor nažhavený k nevydržaňu a hlavne kyslík, ktorý spaloval sa míňal. Trvalo to niekoľko minút. Dlhé minúty pri ktorých som musela len vydržať. Naraz sa drak prestal hýbať. Slnko sa rozpadlo a nevládne telo draka dopadlo na zem. Zlaté svetlo zmizlo.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 829
Join date : 31.07.2017
Age : 25

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 3:40 am

Mokuto


Zaútočila na něj přímo, ale on jen čekal. Červenočerná aura vířila v okolí a tlak který zde byl drtil zem pod ním. Jeho oči se zabarvily do oranžova. Soustřeď se...je to sice žena...ale přesto ji musíš zabít...musíš se dostat až k němu...Přemlouval se v hlavě. Byla už skoro u něj. Cítil pokles její síly, což mu dalo naději jí zasadit konečný úder. Jdeme na to... Ještě chvilku počkal a zmizel před ní. Hned v ten moment se objevil vedle ní s napřáhnutým mečem. Sám nečekal, že bude tak rychlý. Jeho schopnosti se od posledně stále zlepšovali a zlepšovali. Švihl svým mečem a z čepele vylétla vlna červenočerné energie.
Spoiler:
 
Už se nedokázala ubránit jeho útoku. Jediné co udělala, bylo že na něj otočila hlavu. Dosmrti si bude pamatovat její vyděšený pohled. Trochu ho píchlo u srdce, ale žena byla poražena. Když vlna energie zmizela, její tělo bylo přeseknuté na půl a v zemi obrovská rýha, jakoby přes ní přešel obrovský meč. Otočil se směrem k Prastarým ,ale to už do něj vrazila žlutá energie v podobě bleskového biče. Půlka jeho masky praskla. Zapomněl totiž že ženy byli dvě. Na zem dopadli první kapky jeho krve. Nebýt té síly, měl by poranění vážnější. Další útok ženy, ale zastavila zeď stvořená z nefritu. Nechej ji mě...Řekla Shia, která se zde objevila. Měla menší poranění ruky a tvářila se velmi vážně. Měla mnohem krvelačnější pohled než on. Začal souboj mezi ní a nepřátelskou ženou. Na něj teď čekalo to nejhorší. Maska kterou měl na obličeji zmizela. Otřel si krev a pomalu se rozběhl směrem k místu, kde stále stál hlavní nepřítel. Ten už věděl o tom, že se k němu blíží. 
Celý čas přitom dával pozor na to, zda je Dash v pořádku. Nikde ji tu neviděl, netušil co to má za další formu, ale dokázala se zbavit draka. Konečně možná uvidí všechny její schopnosti a na to se těšil.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 793
Join date : 01.08.2017

Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole EmptyPi november 23, 2018 3:50 am

Vlkolaci...

Bojovali s ďalšími. Pri prvom páde Dash v podobe draka padla neďaleko nich. Luna schmatla Yuuta za kožuch a odtiahla od čo najďalej od miesta, lebo on bol pri tom najbližšie. Nastal výbuch ktorý svetlo pohltilo. Z Yuuta zmizlo brnenie a videli ďalší boj medzi drakmi. 
--Myslíš si že to zvládne?--
--Dúfam že áno.--
Vlkolaci porazili ďalšieho nepriateľa. Celé ich telá boli sfarbené krvou nepriateľov, ale čo bolo horšie aj tou ich. Naraz nebesá zahoreli. ďalej ale bojovali, mali dosť čo robiť so vojími nepriateľmi. Keď v tom zmizlo brnenie zo všetkých a po zlatom prachu ani stopy. Drak padol na zem porazený. 
--Je mŕtvi! Už nám nespáli naše kožuchy.-- vyštekol Herano a odtrhol ďalší kus mäsa nepriateľovi. V tom ucítil bolesť. Zatúlaný šíp, odniekaľ, mu preletel hrdlom. V tom momente sa premenil na človeka a padol na zem medzi mŕtvoli. Inštiktívne si držal ranu, z ktorej prúdom tiekla horúca krv.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Bitevní pole Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bitevní pole   Bitevní pole Empty

Návrat hore Goto down
 
Bitevní pole
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan-
Prejdi na: