Dellarumia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CZ/SK
 
DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 DellaRumia

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptyNe august 06, 2017 8:43 pm

First topic message reminder :

Tato hospoda je jedním z nejdůležitějších míst v celém Ellderanu. Informace, práci, pohoštění, ubytovaní či různé obchody s předměty. To vše najdete zde. Je stále otevřená a lze zde potkat spoustu různých bytostí, at už kladných ale i záporných.

DellaRumia - Stránka 11 29f8651e167e6751214a5417c1d065fe
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net

AutorSpráva
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptyŠt máj 23, 2019 5:39 pm

Mokuto

To dává smysl...Hmm...Na chvíli se zamyslel. Nezbývá nám nic jiného, než to prozkoumat. Koukl na Dash a až po chvíli mu došlo, že ona je vlastně o tisíce let starší. Jo no to ano...Zasmál se. Ty už jsi vlastně takový muzejní exemplář...Znova se zasmál. No, teď jen asi počkat, dokud na něj nenarazíme...Ikdyž něco mi říká, že to bude velmi brzy.. Zase se zamyslel a zadíval se na Dash. Dash? Nevím jestli se ti chce....nebo máš jiné věci v plánu...ale co takhle zajít do lázní? Dát si horkou koupel...a tak dál? Potom se na ni mile usmál. Nechtělo se mu tady už sedět a takový relax před další cestou by nebylo zlé. Teď už jen záleží na tom, zda tam půjde s dámskou společností anebo sám
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptyPo máj 27, 2019 10:17 pm

Dash ...
Pokrútila som hlavou. ,,Ja byť tebou by som ho radšej šla hľadať. Mesto je veľké a pochybujem, že by si ho našiel v kúpeloch." postavila som sa od stola. ,,Pomohla by som, ale neviem ako vyzerá. Idem do svojej izby budem čakať." usmiala som sa a pomaly som vyšla po schodoch. Pri otvorení dverí do miestnosti som pohľad hodila hneď na veľké okno. Sledovala som hemžiacich ľudí na ulici. Nad ničím som nepremýšľala. Len som čakala.

Herano...
,,Možno ťa viem trocha pochopiť. Je to niekto nový a keďže si bol celý čas len s Dash, ťažko si buduješ v niekom dôveru. Ja som napríklad tiež Dashtar neveril. Pred 50 rokmi. Tak dlhý čas. Je to neuveriteľné." snažil som sa Tarunovi vysvetliť jeho možnú situáciu. Vyzeral zamyslene, akoby nad nie čim premýšľal. Možno nad mojimi slovami. V chôdzi sme nemali určený smer. Nevnímal som kam ideme, ale naše nohy nás priviedli na veľký trh. ,,Aj Dashtar mi hovorí, aby som mu veril. To isté tvrdíš ty, ale mám pocit, že čím dlhšie bude tu, tak tým väčšie nešťastie na ňu čaká. Mám taký zlý pocit."
,,Zlý pocit, viem ako to myslíš. Všetci ťa utešujú, tvrdia ti opak, ale ty kvôli tomu zlému pocitu nevieš spávať. Chlapče viem čo prežívaš." trh bol plný ľuďmi. Obchodníci kričali ceny ich zbožia a nakupujúci sa snažili ešte viac znížiť ceny. Zamyslený tarún prešiel okolo jedného zo stánkov, zrak mu padol na malý predmet ukrytý pod zamatovo červenou šatkou. Obrys mu napovedal čo ukrýva tajomná látka. ,,Vitajte mladý pane. Máte nejaké prianie?" pozdravil nás obchodník. Obzrel som si jeho malý stánok a vystavený tovar. Bolo tu snáď všetko. Od medenných brošní až po staré sekery. Samé staré rárohy. Tarun neprestal hypnotizovať záhadný ukrytý predmet. Predavač si jeho záujem všimol a s nadšením sa doširoka usmial. ,,Tento predmet nepredávam, ale vymieňam. Ak máte niečo vhodné jeho výmeny, je váš...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptyPi máj 31, 2019 12:14 am

Mokuto


Dash odešla zase do svého pokoje a tak zůstal zase sám. Pokrčil rameny, lehce zavrtěl hlavou a vstal ze židle. No co už...jdu teda hledat...Řekl si pro sebe a vyšel ven na ulici. Pomalým krokem se procházel aniž by tušil kam jde. Hlavou mu probíhaly různé myšlenky, ale nic také, co by stálo za řeč. Nakonec si uvědomil, že je na nějakém náměstí, nebo aspoň to tak vypadalo. Bylo zde hodně lidí. Netrvalo to dlouho a všimli si ho. Chvíli zůstávali na něho civět a pak se jako horda na něho rozběhli. To je on! To je on! Ozývalo se ze všech stran. Dopředu se hlavně hrnuli ženy. Některé velice atraktivní. Mohu si na vás šáhnout? Řekněte něco! Proč jste tak vysoký? Kde jste byl? Vezměte si mě za ženu! Jaký jste vypracovaný..! Vezměte si moje dítě!...Stovky hlasů se na něho hrnuli a on jen zůstal stát v šoku. Nečekal to a nevěděl jak se z toho má dostat. Eh...promiňte...teďkom...nemám moc čas...Ale jeho hlas byl překřikován davem. Nakonec se musel nějak protlačit. Chvíli ho stále sledovali a obklopovali, ale nakonec ho nechali být. Fu..to nebylo moc příjemné... Oklepal se a stratil se v boční uličce. V ten moment ho popadl nepříjemný pocit. Někdo ho sledoval, tím si byl stoprocentně jistý. Ale kdo ? A kde je?
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySt júl 24, 2019 9:30 pm

Herano
Podozrievavo som nadvihol obočie na Taruna. Stál tam pri stánku, s nap)tím malého decka, ktoré čaká na svoju hračku. ,,Mám pocit, že asi nič tak cenné nemáme aby sme s vami uzavreli obchod." drgol som do mladého aby prestal zízať a šli me preč. ,,Mám niečo cenné..." zaznel Tarunov hlas a začal si šmátrať po svojich náprsných kapsách. Šiahol dnu a vytiahol v p)sti ukrytý predmet, ktorý dal obchodníkovi ihneď do ruky. Snažil som sa zistiť pohľadom, čo je to za predmet, ale obaja boli priveľmi rychlí. Predavač sa doširoka usmial: ,,Je váš..." a rukou mu dal signál aby si predmet pod zamatovou látkou zobral.
,,Čo si mu za to vymenil?" snažil som sa dozvedieť viac. Celou cestou od trhu neodvrátil od malachytovej díky zrak. Hypnotizujúco sa na ňu Tarun pozeral, až ma yačínal desiť. ,,Niečo, čo mi kedysi dal Dashtar... nič zaujímavé, len taká malá mušla. Ale v tomto svete je to niečo cenné, no v tom našom svete je to všade." Poškriaval som si čelo: ,,Ale bol to predsa dar... A dari sa nevymieňajú za nejakú díku, ktorá je aj tak na rozpadnutie. " Tarun zastal: ,,Ty necítiš tú zvláštnu energiu čo v sebe ukrýva?" ,,Nie nič necítim. Ale keby si bol naozaj zvedavý, asi o tri ulice ďalej niekto práve dopiekol prasa, to cítim, a tam by sme mohli ísť. Vonia to úžastne, na pivom oblievané." z plného dúška som sa nadychoval a užíval si tú vůňu. ,,To je zvláštne. Som myslel, že by si mohol takéto veci cítiť. A je to veľmi silné. Celá dýka pulzuje." Neviem čo myslel Tarun, možno je len dlho na slniečku, ale keď hovorí pravdu a naozaj má v sebe energiu, takú silnú ako vraví, a ja ju vůbec necítim, je to podivné. ,,Poď za mnou. Navštívime priatelov, no teda priateľov mojej ženy, moji sú to len známi, možno by ti vedeli niečo povedať, čo je to zač. A potom budeme múdrejší." ,,Dobre... a kde sú?" ,,Na druhej strane mesta, ale neboj, vysadneš na mňa a budeme tam hneď. Ale musíš sa pevne držať. " ,,Vlkolak... ešte som nikdy nejazdil na vlkovi. Som zvedaví aké bude jazdenie na tebe." Skůr ako som sa premenil som si povzdychol: ,,Toto slovné spojenie už nikdy nepoužívaj..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 2:28 pm

Mokuto

Zastavil se a pomalu otočil hlavu, aby se podíval za sebe. Nikdo...to jsem blázen.. Pocit ho však neopouštěl. Když otočil hlavu zpět, v tom na něj skočila stejná příšera jako předtím v tom lese. Srazila ho k zemi. Rukama se ji snažil odstrčit, jelikož ho chtěla uhryznout. Před tváří měl obrovské špičaté zuby, které stále kousali do prázdna. Táto se zdála být větší, než ty předchozí. Tomu odpovídala i její větší síla. Na obličej mu kapali husté, smradlavé sliny. Fuuj...to snad nemyslíš..vážně! Zapřel se pořádně a příšeru ze sebe odhodil na bok. Ta se okamžitě vzpamatovala a rozběhla se na něj znova. Svou ohromnou znetvořenou tlapou ho odmrštila do stěny za ním. Na tváři se mu objevil úsměv. Výborně..troška zábavy...Seškrábal se ze stěny a sevřel ruky v pěst. Netvor zavrčel a oba se vrhli do sebe. Každý schytal několik rán do tváře. Několikrát každý svého protivníka mrštil o zem. Bral to jako zábavu, změna myšlenek, uvolnění stresu. Nepoužil svůj meč, nechtěl ho použít. Jen bojoval svýma nohama a rukama a náramně si to užíval. Tomu odpovídal jeho široký úsměv. Nakonec se mu podařilo netvora udeřil loktem do temene hlavy a tím ho omráčit. Netvor padl na zem, živý, ale úplně mimo. Sedl si k němu a hlasitě se nadechl a vydechl. Poplácal příšeru po zádech. Nevím přesně co jsi zač...ale vrať se raději domů... Potom ho napadlo, že není přece přesně takový jako o něm mluvil Tarun. Nepřináší jen smrt. Už je po něm? Ozval se hlas někde zezadu. Z poza velkých beden, které byli na sobě naskládané vykoukla postava. Byl to ten týpek, který byl i v lese. Proto tu asi byla i ta příšera. Nejspíš po něm šla a narazila na něj. Podíval se na týpka. Můžeš vylézt...On přikývl a za chvíli už stál u něj. Děkuji znova...znova jste mi pomohl...Poděkoval mu. Pomůžu ti s tvým problémem...půjdeme do toho světa vysvobodit tvou přítelkyni.Řekl mu klidným hlasem. Kokirovi se rozzářily oči. Anooo?! Ooo děkuji děkuji....kdy vyrážíme?! Už to vypadalo, že bude skákat radostí. Zítra se sejdeme za městem... Odpověděl mu. Až zítra? Nedá se hned? Vyptával se dál. Ne, to se nedá....musíme se na to připravit,...jeden den navíc tě nezabije...ne? Potom vstal ze země. Tak zítra...A pomalu si to kráčel zpět.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 2:54 pm

Herano 

Na kraji mesta v zašitých uličkách som zastavil. Tarú zo mňa zosadol. Jeho nadšený výraz hovoril o tom, že sa mu jazda na mojom chrbte náramne pozdávala. Ako snáď každému. ,,Kde to sme?" spýtal sa ma. Premenil som sa do ľudskej podoby a rukami som si pretrel tvár: ,,V zašívarní čarodejov. Ľudia ich vyhnali na okraj mesta, lebo smrad z lektvarov, ktoré každodenne varili sa nedal vydržať. A je to naozaj obrovský zápach." odplul som si. ,,Máš pravdu, nevonia to tu po fialkách." pretrel si nor Tarun. Ulička bola prázdna. Chodník vykladaný farebnými dláždicami lemovali budovy s veľkými odknami s farebnou vytrážou. Slnko ktoré sa odrážalo od farebného skla vytváralo čarovné svetelné hry na holích stenách budov. ,,Poď za mnou, pôjdeme zadiaľto." mávol som na Taruna a vošiel som do jednej z drevenných brán. Vošli sme do átria. Všade boli posadené rôzne kvety a bylinky. Ich vôňa sa miešala jeden cez druhé a vznikal tak pre mňa nedýchateľný oblak puchu všetkého. Na stene bol zavesený bronzový zvonec. POtiahol som za šńúru a rozvučal ho. ,,Hneď som tam." odpoveď prišla okamžite už po prvom odbití. Spoza rohu vyšiel starý muž oblečený v šeden sutane, pofŕkanej od farieb: ,,Ale čo hauko došiel. Čo ty dunčo maličký, kostičku si si prišiel zobrať?" ,,Nezačínaj s tým idiot... prišiel som k vám po radu." zavrčal som na neho a na jeho sprostý zmyseľ pre humor. ,,No hafanko asi nemá náladu. Niečo sa deje s Viktoriou?" ,,Nie, je v poriadku... ale..." otočil som sa na Taruna, ,,Daj mu tú dýku..." TArun neveriacku pristípil a opatrne ju ukázal pre neho neznámemu mužovi. ,,Obyčajná dýka... Akurát z malachytu... No s tým si klobásu nenakrájaš..." zasmial sa: ,,Neviem či si zo mňa robíš dobrý deň, ale zdržiavaš ma v práci. Musím pokračovať v maľovaní chodieb a na takéto blbosti nemám čas..." chcel sa otočiť, ale Tarun mu skočil do reči. ,,Asi ste slabí čarodej, keď necítite ten prúd energie čo táto díka vydáva." ,,Čo si to povedal mladý? Urážaš ma v mojom dome? Z akej čerešni si padol, že si toto dovoľuješ?" ,,Pochádzam z Edenu a som posledný Celesstian." Čarodej sa ztrhol: ,,Dostali sa mi zvesti do ucha, ale myslel som, že návrat veľkých bojovníkov je len planý poplach, alebo niekto sa za nich vydáva... ale keď je to pravda... Čo si hovorill o tej díke? Cítiš z nej energiu? POžičaj mi ju na chvíľku... hmm... zaujímavé... Poď za mnou... pozrieme sa na to a psa si môžeš zobrať so sebou..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 3:28 pm

Kokiro

Zatím to jde přesně tak jak jsem si myslel...Pousmál se Kokiro a podrbal netvora pod bradou. Už jen ho stačí nalákat na požadované místo...a donutit ho, aby mě osvobodil. Budu zase volnýý! Zaradoval se a začal se hlasitě smát. Anoo...tolik let jsem na tenhle moment čekal...Kolem jeho hrudě zablikal rezavý řetěz. Už mi nezbývá mnoho času...musím se rychle dostat zpátky...Už se nesmím nikde zdržet...Pokud to nestihnu, budu ho tam muset nalákat silou...Netvor se změnil na zářivou kouli ta pak vstoupila do Kokira. Otočil se a pohlédl směrem kde je DellaRumia. Sevřel pevně svou pravou pěst. Je mi líto, že musím lhát...ale tady jde o velké věci...Na chvíli se zamyslel. Ne...není mi to líto...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 5:57 pm

Herano 

Čarodej nás zaviedol na miesto ktoré sa podobalo na alchymistickú kuchyňu, až na to, že na stenách boli poličky s vínom a pálenkov. A nebolo ich málo. Samozrejme, keď nie je roboty tak svoje umenie zdokonalujú v pálení alkoholu a jeho degustáciu. Čarodejova v dnešnej dobe sú obyčajný ochlasti, zlatý vek Vitoria. ,,Nuže chvíľočku ztrpenia." povedal čarodej a hladal nejakú väčšiu nádobu, do ktorej by sa dýka zbestila. Potom ju zalial tekutinou, ktorá bla medzi flaškami s vínom. ,,Prepáčte, mám tu trocha neporiadok... Ešte potrebujem toto a ešte .. hmm.. toto..." do nádoby vysipal železné piliny a dolial modrastú tekutinu. POvedal si pár nezmyseľných slov a bez mrknutia sledoval nádobu. ,,Čo to robíte s mojou díkou?" ,,S našou díkou?" ,,JAkou vašou?" ,,Prepáč, mal som taký zvláštny pocit, že to musím povedať, lebo niekde vo vnutri som začul prenádhernú pieseň..." ,,Veľa si toho vypil?" nadvihol som obočie... Čarodej mi už neodpovedal. Voda v nádobe sa začali víriť. Všetci sme pristúpili bližšie. V tom sa nádoba roztriasla a praskla a všetok obsach sa vylial. ,,Zaujímavé... Možeš si ju zobrať..." ,,Tak čo je zač?" spýtal sa Tarun a bezpečne si schoval díku pod oblečenie. ,,Je to niečo ako vysielač. Keď sa dostane do tých správnych rúk tak sa prebudí a vyšle signál..." ,,Kam vyšle signál?" spýtal som sa. ,,Neviem, ale radšej by ste mali byť opatrný... Toto nie je len taká náhoda, že pri celestianovi sa prebudila. Zoberte si ju a chodte radšej preč..." Čarodej nás rýchlo vyviedol von a bez pozdravu zavrel bránnu. ,,To bolo divné..." zahundral som. ,,Vrátime sa?" opýtal sa Tarun. ,,Samozrejme a čo tá díka, chceš si ju nechať. Neviem ale nezdá sa mi najrozumnejšie aby si ju mal pri sebe." ,,Namám strach, ak to niekoho privolá ku mne, a nebude priateľom, urobím s ním krátky proces. A ktovie, možno ide o niečo dôležite..." ,,No môžme sa ešte spýtať na tú díku Viktorie, ona sa viac špecializuje na túto šutrovú mágiu, mali sme ísť radšej hneď za ňou..."
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 6:17 pm

Mokuto


Došel zpět do hospody a zamířil pomalým krokem směrem k pokojům. Chtěl jít oznámit Dash, že našel toho Kokira a dohodl se sním, že mu teda pomůžou. Na chodbě se zastavil a podíval se na dveře do pokojů. Počkat...které jsou teď její? Poškrábal se na hlavě a podíval se směrem ke dveřím, které vedli do jeho pokoje. Hmm...asi by měla být vedle mě...A jelikož jeho pokoj byl úplně poslední, tak jediná možnost byl pokoj před ním. Zaklepal teda na dveře a doufal, že pokoj trefil. Pak zacítil jistou vůni. Moc dobře věděl, komu patří. Podíval se do tmavého stínu na konci chodby, kde se objevila postava v černé kápi. Nic ji neřekl a ani ona neřekla nic jemu. Bylo však jasné, že na něj stále dává pozor a takto mu dala najevo, že nech je opatrný, poněvadž se asi k něčemu zlému schylovalo. Že by to mělo souvislost s tím mužem? Uvidíme... Postava zase zmizla a už jen čekal, zda se ve dveřích objeví Dash. Pokud ano, tak by ji slušně pozdravil a objasnil ji situaci ohledně zítřejšího rána a cestou do jiného světa.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 6:40 pm

Dash
Ozvalo sa klopanie na dvere. Vytiahla som sa z tranzu a podišla k dverám. Tam stál Mokuto. Ozdravila som ho a vypočula si nové správi o našej budúcej úlohe. Teda našej budúcej láskavosti. ,,Tak teda zajtra skoro ráno vyrážame. Odkážem to aj Tarunovi, nech sa pripravý na cestu. zajtra sa teda vidíme..." povedala mu rýchlo a neslušne som ho vytlačila z izby a zabrela dvere. Momentálne ma trápili slová ktoré som počula. A netrápilo ma ani tak čo rozprávali, ale to, že ten hlas nepatril Tarunovi.
Herano
Večer sme sa vrátili do della rumie. Cez jedálen sme len tak prefrčali a vošli sme do našej izby. Vitoria sa trhla na posteli obložená knihami. Asi pri ich čítaní zaspala. ,,Čo sa deje horí?" vykríkla nahnevane. Hlboko som sa jej ospravedlnil a povedal som jej čo je vo veci. Samozrejme nič iné som od mojej krásnej ženy nemoholl čaka, len obrovský záujem o daný predmet. Vzala si ho a začala ho preštudovávať. Mala v očiach iskru plnú záujmi. Posadil som sa do kresla a s pohľadom šteňaťa som ju sledoval. Tarun netrpezlivo čakal. ,,Už si niečo zistila?" spýtal sa jej po dlhšom čase. ,,Niečo málo áno. Malachyt je jeden z najviac zvláštnych  polodrahokamov na svete. Pri jeho brúsení musíš by´t opatrný. Prach z neho ťa môže otráviť a celý polodrahokam bol určený na pohlcovanie mágie. Starý mágovia ho využívali ako úložisko pre svoju silu, ktorú mali navyše. Aj táto dýka ju obsahuje pravdepodobne..." vysvetlovala. ,,Ale prečo ju cítim iba ja?" pýtal sa ďalej. ,,Mágiu v malachyte cíti len jej majitel. Aj túto výhodu má tento polodrahokam, lebo sa dokáže naviazať na danú osobu. A to že to cítiš môže byť asi tvojou mocou. inak si to neviem vyložiť."
Tarun si vzal díku a vrátil sa do svojej izby. Keď bol preč, povedal som jej o tom, čo nám povedal čarodej. Povzdychla si: ,,Určite niekomu patrí a ten niekto ho hľadá a skôr či neskôr ho nájde." odpovedala mi...
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 6:51 pm

Mokuto


Dash ho odstrčila a zavřela dveře. Chvilku zůstal stát a díval se na dveře. Povzdechl si a pomalu se otočil směrem ke svému pokoji. Ještě na chvilku se podíval na dveře pokoje Dash a potom odkráčel do svého pokoje. Zavřel za sebou dveře a posadil se na postel. Pohled zaměřil k oknu, které bylo zakryté závěsem. Znova si povzdechl a na postel si lehl. Začal přemýšlet nad tím, jaký svět to asi bude. Nikdy v jiném než tu a ve světě odkud pochází, nebyl. Věděl jenom, že by to mělo být jako vězení, takže asi tam bude hodně budov. Snažil si to nějako v hlavě vybavit a představit si jak svět vypadá. Nakonec se mu podařilo zaspat a spal až do východu slunce.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 7:00 pm

Dash...

Tarun otvoril dvere. Pozdravila som ho a skôr ako mi niečo stihol povedal som mu oznámila, že zajtra vyrážame na cestu. V žilách mu začal prúdiť adrenalín a inhneď sa ma začal vypytovať o čo ide. Zbežne som mu odpovedala a nevrhla mu aby sa šiel najesť a nech si vypýta nejaké jedlo aj na cestu. Poslúchol ma. Ja som ostala na izbe. Hlad som nepociťovala. Vrátil sa a od nedočkavosti išiel spať. Zaspal veľmi rýchlo. Noc bola v plnom prúde. Stála som pri okne sledujúc Tarúna. Vydýchla som zlaté svetlo ktoré sa zvírilo a vrylo sa do Tarunovho nosa, cez ktorý sa dostal do pľúc a odtiaľ do krvi. ,,Nemáš právo sa odtrhnúť." šepla som. Ľahla som si tiež spať. Zobudili sme sa skoro ráno na východ slnka. Taruna som poslala za Mokutom aby sa poprípade šli ešte naraňajkovať, aby sme mohli vyraziť. Ja som si zatial rozčesala vlasy s pokojneším svedomím.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 7:19 pm

Mokuto


Vyspal se docela dobře, jen se mu moc nechtělo vstát z postele. Za chvilu se ozvalo zaklepání na dveře, což ho donutilo vstát. Myslel si, že je to Dash, no nakonec přišlo velké zklamání. Nazdar Tarun...Přikývl mu a odešli spolu dolů pro jídlo. Pak už jen počkali na Dash. Půjdeme za město, tam se střetneme s Kokirem...on nás zavede na místo. Nevím, co je to za svět, nevím co nás tam čeká, ale hlavně buďte oba dva na pozoru...Nemám z toho dobrý pocit...Přemýšlel jsem nad tím a může se klidně stát, že naše schopnosti tam můžou být klidně blokované, ale to se snad nestane...Pak se otočil na Taruna. Pokud k něčemu dojde, k něčemu zlému...Snaž se prosím tě, aby si se postaral o sebe, neuhlídám všechno...Dash toto říkat nemusel, ví, že ona sílu má, ale Tafun je pouze závislý na tom, zda z někoho sílu vysaje. Potom všichni zamířily pryč z hospody. Moc mu do řeči nebylo a po včerejšku se nechtěl ani ozývat, jelikož netušil, zda se hodlá Dash bavit. Tak dál začal přemýšlet nad tím, nad čím přemýšlel před spánkem.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 7:26 pm

Dash a Tarun

,,Som tak rád, že sa o mňa tak obávaš, ale nemusíš mať strach. Viem sa o seba postarať aj o Dash. Len aby to nebolo tak, že ja sa o teba budem musieť starať." zašklebil sa Tarun na Mokuta po jeho dodatku. Ja som sa do ich debaty nepridávala. 
,,Ideme ako na pohreb... obidvaja ticho. Akoby sme mali dnes umrieť." zasmial sa a tak prerušil náš tok myšlienok. ,,Niekedy je príjemné ticho..." usmiala som sa na neho. ,,Ale mňa ticho nebaví. Je nudné. Neviem sa dočkať toho čo nás čaká..." pomedlil si ruky. ,,Tarun nezabudni, ideme pomôcť a ja by som sa zbytočnému boju chcela vyhnúť. Nestojím o nič také." ,,Viem Dash..." sklopil zrak a ostal ticho. 
Pomaly sme prešli cez bránu na určené miesto.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 7:50 pm

Mokuto


Zavrtěl jen hlavou nad poznámkama Taruna. Když došli na místo, Kokiro je už čekal celý natěšený. Už zdálky jim mával. Nazdáár! Vítal je a byl celý nedočkavý aby už odsud vypadli. Mokuto mu přikývl hlavou na pozdrav. Tak kudy? Optal se ho, ale to už se pár metrů od nich zablesklo a pomalu se vytvořil velký červený vír. No přeci tudy...Usmál se Kokiro a pobídl je rukou, ať jdou prví. Nezdá se to jako bezpečný průchod... Pozvedl pravé obočí ale Kokiro hned ubezpečoval, že je vše v pořádku a že jiný přístup do světa neexistuje. Nebojte se, vše je tak jak má být...A dál čekal až projdou portálem. No dobře, tak jdeme...Poplácal Kokira po rameni, ale to on vůbec nečekal. Při dotyku hned Mokuto zacítil, že je něco velmi zle. Co to bylo?! Tohle jsem nikdy necítil...co to sakra bylo? Otočil hlavu na něj a všiml si, že tvář Kokira se změnila. Uvědomil si, že z něj Mokuto něco vycítil, přeci byl na takovéto věci velice citlivý. Co doopravdy chceš?! Optal se Kokira a ten jen uskočil dozadu. Na jeho tváři se objevil široký úsměv. Toto se mi moc nepovedlo...Jeho vzhled se začal měnit. Už nebyl takový mladý a vypadal přesně tak jak si ho Tarun pamatuje ze snu. To, že jsi se mě dotkl si udělal naschvál co? Kdy jsi přišel na to, že nejsem to co jsem? Chichotal se Kokiro. Řekněme, že jsem dostal jisté upozornění...Teď vyklop co chceš, a proč nás chceš odvézt do toho světa? Zamračil se Mokuto. Tvou sílu! Tu já chci! Kolem Kokira začali problikávat rezavé řetězy. Čas vypršel...tak fajn...nakonec tě tam musím dostat silou...a vím přesně jak...Mokuto už držel svůj meč v ruce, ale Kokiro byl rychlejší. Kde se v něm vzala taková rychlost?! Při prvním setkání byl totiž úplně jiný. Kokiro se dostal za Mokuta. Okolo jeho ruky, který držela meč se omotali řetězy, které teď zářily fialovou barvou. To mu znemožnilo rukou pohnout. Nakonec se řetězy omotaly i kolem jeho krku, Kokiro se přemístil před Mokuta a trhnutím ruky sním trhl a Mokuta tak mrštil o zem. Vezmu ti co je ti nejbližší!...Velice hlasitě se zasmál. Vše se událo tak rychle, že než kdokoli další dokázal zareagovat, objevilo se zablesknutí a Kokiro i s Dash byli pryč. Portál zůstal otevřený a poslední co Mokuto a Tarun zaslechli, bylo. Přijď si pro ni! A pak už jen smích, který byl tlumenější a tlumenější, než nakonec utichl. Řetězy zmizeli a Mokuto se postavil. Pohlédl na Taruna. Co to sakra bylo?! Otočil se na portál a rozběhl se. Proskočil portálem a objevil se na místě, kde bylo velice dusno, horko, velice zle se zde dýchalo a hned cítil, že je zde nějaký oslabený. Byla to vyprahlá planeta, kde bylo spoustu kouře, prachu, popelu, ohně....prostě jako v pekle.
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 8:28 pm

Dash a Tarun...
,,To si snáď robí z nás srandu. Do toho máme v kročiť?" zašomral si a neveriacki sa pozrel Kokira. V tom sa ale všetko zmenilo. Jeden dotyk a pred ním sa zhmotnila jeho nočná mora. Oči sa mu roztvorili strachom a začal pomali cúvať. Nevedel čo má robiť. Roztriasol sa ako malý chlapec a nezmohol sa ani na jedno slovo. Začala som prebúdzať v sebe svetlo. No skôr ako som Mokutovi stila ísť na pomoc pred očali sa mi zatemnelo a ocitla som sa v tme.
Tarun...
--Bolo to varovanie... Sen bol skutočnosťou...-- netvor stiahol Dash so sebou. Nezmohol som sa ani pohnúť. Strach ma celého pohltil a moje svali zmeraveli. No naraz sa to zmenilo. Strach sa menil v hnev. Zaťal som päsť a hneď ako Mokuto skočil do portálu som nabral odvahu a skočil som za ním. Ocitli sme sa na ohavnom mieste. V samotnom pekle. Obzrel som sa naokolo. Po Dash nebolo ani stopy, necítil som ju. Akoby vo mne nastalo veľké prázno. Akoby chýbala časť mňa. Ucítil som obrovskú bolesť v hlave, ktorá ma zrazila na kolená. Zaťaal som zuby. Ako náhle bolesť prišla, tak aj odyšla. ,,Čo sa stalo?" predýchaval som. Pomaly som sa postavil z červeného piesku a pozrel na Mokuta. ,,To je kvôli tebe!" skrikol so na neho. ,,Kde je? Kam ju zobral?!" reval som na neho. Naraz znova bolesť. Chytil som sa za čelo a zasipel som. Znova to prestalo. --Musím ju nájsť-- ,,Čo to bolo? Kto to bol? A čo ty máš s ním? Prečo si zobral ju a nie teba keď chcel teba!"
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 8:40 pm

Mokuto


Došel tam i Tarun, což ho vůbec nepotěšilo. A teď ho budu muset poslouchat celou cestu... Podíval se na něj. Uklidni se...to že na mě budeš řvát, situaci vůbec nepomůže... Zavrtěl hlavou. Nevím co se to stalo, kde je...Ano, uznávám, že je to moje chyba..., ale až před chvílí jsem zjistil, že mi lhal...je mi líto....A když zapojíš mozek, budeš vědět, proč vzal ji a ne mě....Když ji unesl, tím mě na stoprocent donutil sem přijít. Proč mě tu chce....hmm to zjistím...Rozhlédl se po okolí, ale nikde nic nebylo, jen pustina. Semtam nějaká rozpadlá budova, která tam asi kdysi stála před tisíci roky. Jdeme... Pomalu vyrazil dopředu. Kráčeli pustinou, až dokud nedošli ke kopci, za kterým se tyčily bílé budovy. Aspoň to zdálky vypadalo jako budovy. Vypadali jako moderné mrakodrapy, jen bez oken a bylo jich několik stovek. Musíme jít tam, třeba tam na něco narazíme. Hlídej si svoje záda...takový zmrdi jako je on rádi utočí zezadu. Řekl Tarunovi a vyrazil dál směrem k místu co vypadalo jako město. 
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 8:53 pm

Tarun...

Mokuto mal pravdu. Nijak nepomôžem tým, že budem na neho kričať. ,,Keby si nebol, nebola by v nebezpečí..." zavrčal som. ,,Ale dobre, musíme ju nájsť. Nechcem ani pomyslieť čo by sa jej mohlo stať..." vykročil som za Mokutom. Mali sme namierené k zvláštnym budovám. Celú cestu som mal oči na stopkách a rozhliadal som sa. Mal som pocit akoby som občas niečo v diaľke zazrel. Niečo neprirodzené, niečo odporné. ,,Ak ju najdeme, tak toho hajzla si pekne musíme podať. Umučíme ho k smrti. Aby si zapamätal, že to čo spravil bola jeho najvačšia chyba v jeho živote." uškrnul som sa a znova ma zabolela hlava. Chytil som si čelo. ,,Aj ty sa cítiš tak odporne. Pulzuje mi v hlave, akoby mi ju malo každú chvíľu roztrhnúť.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 9:16 pm

Mokuto


Na jeho slova nereagoval. Nebylo potřeba odpovídat na jeho hloupé řeči a obviňování. Mířili k tomu místu. Bylo to celkem daleko, takže si ještě nějaký kus museli ujít. Ne, jsem v pohodě...Odpověděl mu, ikdyž to nebyla až tak pravda. Cítil se být oslabený. Možná to bylo tím, že se nachází jinde, mimo svět na který byl napojený. Přeci jen jeho síla pochází se soužitím s přírodou a zde se moc přírody nenacházelo. Po dlouhé, horké cestě došli až na začátek onoho místa. Nezdálo se to jakoby budovy, bylo to zvláštní. Mezi nimi byli jakési cesty, které levitovali ve vzduchu. Pod nima byla propast, jehož dno nebylo vidět. Možná tam žádné nebylo. Vše bylo tak obrovské, jakoby zde žili obři. Pomalu kráčeli dál. Nic zde necítím...je snad oslabené i mé vnímání ? Možná proto mě chtěl dostat sem, abych byl slabší...Ne, blbost...to by mu pak má síla byla na nic....Ikdyž...že by mu šlo o tu druhou sílu? Ano....to bude ono... Otočil se na Taruna. Pokud se něco pokazí...pokud mě chytí...pokud se něco fakt posere...Tak se rychle někam schovej...Nehraj si hlavně na něco co nejsi...Říkal mu klidným hlasem. Nechci mít na svědomí, že se ti něco stane... Tušil, že Tarun mu poví něco ve stylu že on se o sebe dokáže postarat, ale to moc pravda nebyla. Potom se zem zatřásla a z poza budovy vyskočil jakýsi kostnatý obr, který dopadl na cestu před ně. Vypadal jako nějaká gorila. A toto je zas co? 
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptySo august 03, 2019 9:41 pm

Tarun...

Pozrel som sa na Mokuta : ,,Ak sa niečo posere... nenechám ťa v tom. Ak by si padol ty, Dash nikdy nezachránim. Bez nej som totálne k ničomu. Nemám svoju moc. Som obyčajný človek keď nie je pri mne. Nikdy ma neučila, ako využiť vlastnú moc... Trvala na tom aby som sa učil využívať len tú jej..." zamračil som sa a sklopil som zrak. Akoby som si na niečo spomenul, ale nevedel som na čo. --Spomienka v hmle? Spomienky...-- Toto miesto sa mi vôbec nepáčilo. Cítil som sa tu beznadejne, ale hnala ma túžba nájsť Dash... --Kde si...-- V tom sa zem zatriasla a pred nami sa objavila podivná príšera. Už na pohľad bola odporná. Stiahol som sa za Mokuta. Nechcel som pôsobiť ako zbabelec, ale vedel som, že mu nesmiem prekážať. No napriek tomu som sa na seba hneval, aký som bezmocný... --Keby som mal aspoň nejakú zbraň... Aspoň niečo malé, mal by som aspoň minimálnu nádej, že si o mne Mokuto nebude myslieť že som k ničomu... Možno keby... Moment-- Siahol som rukou pod oblečenie a uchopil som Malachytovú díku.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 833
Join date : 31.07.2017
Age : 26

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptyNe august 04, 2019 1:39 pm

Mokuto


Obr ihned zaútočil. Napřáhl svou obří ruku a pokusil se je svou dlaní zaplácnout jako mouchu na stole. Mokuto se ihned otočil na Tarun a silou ho odstrčil dozadu, sám se pak vyhnul útoku uskočením do boku. Úder do země byl velice silný a do vzduchu se vznesl prach. Obr díky své velikosti byl pomalejší a než stačil svou ruku znova zdvihnout, Mokuto mu na ni vyskočil a po celé paži utíkal směrem k obrově hlavě. Z jeho meče se odmotali černé obvazy a už třímal v ruce svůj meč. Když byl u jeho ramene, tak se od jeho ruky odrazil a skokem se přiblížil k jeho tváři. Napřáhl svůj meč a seknul sním do hlavy obra. Čepel meče, i přes její velkou ostrost, však hlavou neprošla. Odrazila se od lebky. Sakra!.. Viděl jak ho pozorují oči toho obra a za chvíli ho už k zemi seslal silný úder obrovy druhé ruky. Tvrdě dopadl na záda. Ještě chvíli se po zemi sunul až skončil hned vedle Taruna. To je zlé... Řekl potichu, když se postavil. Skoro mi zlámal kosti... Mokuto se na krátký moment podíval na Taruna a pak se znova rozběhl proti nestvůře. Nedokázal zde skoro vůbec nahromadit nějakou sílu. Připadal si jako člověk. Nastal krátký boj, kde se Mokuto spíše vyhýbal úderům obra. Naštěstí, Mokutova rychlost nebyla oslabena a stále dokázal být velice rychlý. Ale ikdyž svým mečem obra zasáhl, čepel obrem neprošla. Pak, ale udělal chybu a obr toho využil. Oběma rukama ho chytil a sevřel ho v dlaních. Chvilku bylo ticho, až nakonec mezi jeho prstami zazářila červenočerná energie a pak už jen vyšlehl proud černé energie, která po celé netvorově ruce mířila až hlavu, kterou rozsekla na půl. Mokuto se hned objevil vedle Taruna, který si mohl všimnout, jak z jeho tváře dopadli na zem poslední kousky bílé masky. Jeden a sotva jsem ho porazil... Pomyslel si, ale to už se zezadu objevily další dva, kteří mířily na ně. Jeden na Taruna a druhý na Mokuta. Ten první se vyškrábal zpět na nohy a jeho rozseknutá ruka a hlava se zacelila. Asi máme problém...
Návrat hore Goto down
https://dellarumia.slovakforum.net
NikeVonBelk

NikeVonBelk

Počet príspevkov : 797
Join date : 01.08.2017

DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 EmptyPi august 09, 2019 10:04 pm

Tarun
Pozoroval som boj Mokuta s obrovským kamenným obrom. --Možno to zvládne aj sám-- pomyslel som si, ale keď ho obor zrazil k zemi , hneď som ju zavrhol. Nezvládne to. A keď sa už zdalo že napriek tomu vyhrá a objavila sa zas tá zvláštna moc, ktorá sa v ňom ukrýva, objavili sa ďalší a aj ten čo bol porazený znova vstal. Jeden si to namieril priamo na mňa. --Keď už zomrieť, tak aspoň v boji, snáď Mokuto povie Dash, že som zomrel pre jej záchranu...-- Schmatol som malachytovú díku. Napol som sa, zaril do zeme pevne nohy. Čakal som na okamich zaútočiť. Ten správny moment.  Obor máchol rukou priamo na miesto kde som vyčkával. Odskočil som v poslednú chvíľu. Prach čo sa zvíril ma na chvílu schoval a ja som obra podbehol. Naraz som v ruke cítil pulzovanie. Vychádzalo to z díky. Energia sa tlačila von. --Ale no tak moment-- stisol som pevne rúčku a načerpal som moc. Ako keď človek nasáva vôňu prírody prvý jarný deň. Rozosmial som sa. v očiach sa mi objavila iskra. Obor zdvihol nohu a dupol. Odskočil som a snažil som sa uhýbať, kým sa nenaskitla príležitost a dokázal som sa dlhými skokmi vyšplhať až k jeho hlave. Díkou, ktorú som mal modrou energiou zmenenú v bič, som sa zachytil o výrastok niekde na tej jeho odporej gebuli a druhu ruku som mu k nej priložil a začal som z neho vyťahovať jeho energiu...
Návrat hore Goto down
Sponsored content
DellaRumia - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: DellaRumia   DellaRumia - Stránka 11 Empty

Návrat hore Goto down
 
DellaRumia
Návrat hore 
Strana 11 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Dellarumia forum :: Herní místnost :: Ellderan :: Území lidí :: Aldora :: Centrum-
Prejdi na: